Na fb takie coś pisało: "
[h=6]Bisia jest u mnie, w DT, od wczoraj wieczorem. Jest bardzo wyciszona i przestraszona. Myślę, że była bita, bo jak chcę ją pogłaskać to się kuli.... Boi się też wchodzić przez jakiekolwiek drzwi, ale przełamujemy to pomału. Jak na razie zachowuje czystość :) ale na spacerze ma kłopot, żeby się załatwić będąc na smyczy. Suchą karmą pogardziła, ale kurzą łapką i biaym serem już nie :))) Ponieważ wczoraj zaczęłyśmy od kąpieli, na wszelki wypadek nie wchodzi w ogóle do łazienki :P Jest cichutka i spokojna, nie ma zapędów do dominacji nad innymi psami - mam w domu starszą jamniczkę. Polecam do adopcji! :) Jedyne, do czego mam wątpliwości to imię :) jakoś ta Bisia do mnie w ogóle nie przemawia..."[/h]