-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
__Lara replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękujemy!!! -
Piękny,biszkoptowy szczeniak Lumpo walczy o życie... - parwo...ma dom
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No nie :( i znowu koszta urosną :(((( -
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
__Lara replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Secia']Lara może wiesz, grze trzeba pytać o domek dla UFO? Gdzie pisać, gdzie szukać?[/QUOTE] Nie wiem sama kochana, chyba trzeba robić bardzo dużo ogłoszeń i liczyć na łut szczęścia :( postaram się też podrukować jej plakaciki i porozwieszać. Taki plakat jest na początku wątku: [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/707/trtreww.jpg[/IMG] -
Lord już w NOWYM DOMU. I niech tak zostanie... :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Ponoc ludzie dzielą się na tych, którzy śpią w łóżku z psami traz na tych, którzy się do tego nie przyznają ;) A Lordzik szcześliwy - to widać :)[/QUOTE] Hehehehe :) Ale ja serio nie śpię :eviltong: śpi przy łożku, bo ma przy nim swój drugi kocyk, ale nie wchodzi, wie, że nie może :p -
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
__Lara replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
No nie :( Cholewcia, masakra :( -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Przy nodze od razu widać :D fajnie wyszła jak ziewa :D To można ruszać z ogłoszeniami - postaram się na dniach. A tekst mamy? -
Lord już w NOWYM DOMU. I niech tak zostanie... :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Monika89']Każdy leżący tak pies wydaje się taki bezbronny. Taki cukiereczek hihi.[/QUOTE] Dokladnie :) a z tym spaniem w łóżku to się nie zgodzę, mój ze mną nie śpi ;) -
[quote name='Roland_De']Wrcam do Zenusia, dorzucam 25pln miesiecznie[/QUOTE] Dziękujemy bardzo!!!!!
-
Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.
__Lara replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='martasekret']To bardzo przykra prognoza....mam nadzieję, że tym razem nieprawdziwa! najważniejsze, że nie odejdzie BEZIMIENNA w schronisku..[/QUOTE] Dokładnie, to jest najważniejsze. -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
__Lara replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
[quote name='DIF']Psów więcej a kasy mniej!! Tak to wygląda niestety.... [B]Żywność, paliwo i kwiatki do ogródków są coraz droższe a życie w Polsce uciążliwe....! Z dnia na dzień to widać, słychać i czuć. Nie wiadomo w jakie potrzeby rodzinne włożyć tę kasę, którą mamy na koncie. Że o psach nie wspomnę...! :-([/B] Byłam przez jakiś czas darczyńcą "chłopaków", ale niestety sytuacja finansowa i polska rzeczywistość przygniotła mnie do ziemi. Musiałam zrezygnować ze wszystkich deklaracji na dogo, bo każdy grosz jest ważny. Ale nie zapomniałam o nich i w miarę możliwości będę wspierać.... :p[/QUOTE] Dobrze Cię rozumiem cioteczko. Czasy teraz ciężkie, mało pracy, a i człowieka wykorzystają, a zarobki liche...w porównaniu do cen rzeczy, za które każą płacić... ciężko się w tej Polsce żyje... -
Ślepa kotka-bezpieczna w DT u Ginn:) Szukamy DS!
__Lara replied to Avilia's topic in Kotki już w nowych domach
Jakby co to mogę dorobić na inne miasta ;) Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Bi%C5%BCuteria-zabawki-gad%C5%BCety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00[/url] -
Lord już w NOWYM DOMU. I niech tak zostanie... :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-07-2012-godz-22-00"]www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-07-2012-godz-22-00[/URL] Zdjęcia przepiękne! Musi budzić respekt :) Super to zdjęcie jak leży zwinięty na łóżku :) I jak leży też na podłodze rozwalony, uśmiech widać :) Śliczny! -
Ten problem będzie niestety na wszystkich wątkach, które prowadziła do tej pory Beata, a jest tego trochę :(
-
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
__Lara replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków: [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00[/url] -
Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków!!! [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00[/url]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
__Lara replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków: [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00[/url] -
Piękny,biszkoptowy szczeniak Lumpo walczy o życie... - parwo...ma dom
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków: [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00[/url] -
Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków: [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00[/url]