Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Secia']Lara może wiesz, grze trzeba pytać o domek dla UFO? Gdzie pisać, gdzie szukać?[/QUOTE] Nie wiem sama kochana, chyba trzeba robić bardzo dużo ogłoszeń i liczyć na łut szczęścia :( postaram się też podrukować jej plakaciki i porozwieszać. Taki plakat jest na początku wątku: [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/707/trtreww.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Lobaria']Ponoc ludzie dzielą się na tych, którzy śpią w łóżku z psami traz na tych, którzy się do tego nie przyznają ;) A Lordzik szcześliwy - to widać :)[/QUOTE] Hehehehe :) Ale ja serio nie śpię :eviltong: śpi przy łożku, bo ma przy nim swój drugi kocyk, ale nie wchodzi, wie, że nie może :p
  3. Przy nodze od razu widać :D fajnie wyszła jak ziewa :D To można ruszać z ogłoszeniami - postaram się na dniach. A tekst mamy?
  4. [quote name='Roland_De']Dorzuce sie co miesiąc 50 PLN - pls o numer konta[/QUOTE] Pięknie dziękujemy!!!!
  5. [quote name='Monika89']Każdy leżący tak pies wydaje się taki bezbronny. Taki cukiereczek hihi.[/QUOTE] Dokladnie :) a z tym spaniem w łóżku to się nie zgodzę, mój ze mną nie śpi ;)
  6. [quote name='Roland_De']Wrcam do Zenusia, dorzucam 25pln miesiecznie[/QUOTE] Dziękujemy bardzo!!!!!
  7. [quote name='martasekret']To bardzo przykra prognoza....mam nadzieję, że tym razem nieprawdziwa! najważniejsze, że nie odejdzie BEZIMIENNA w schronisku..[/QUOTE] Dokładnie, to jest najważniejsze.
  8. [quote name='DIF']Psów więcej a kasy mniej!! Tak to wygląda niestety.... [B]Żywność, paliwo i kwiatki do ogródków są coraz droższe a życie w Polsce uciążliwe....! Z dnia na dzień to widać, słychać i czuć. Nie wiadomo w jakie potrzeby rodzinne włożyć tę kasę, którą mamy na koncie. Że o psach nie wspomnę...! :-([/B] Byłam przez jakiś czas darczyńcą "chłopaków", ale niestety sytuacja finansowa i polska rzeczywistość przygniotła mnie do ziemi. Musiałam zrezygnować ze wszystkich deklaracji na dogo, bo każdy grosz jest ważny. Ale nie zapomniałam o nich i w miarę możliwości będę wspierać.... :p[/QUOTE] Dobrze Cię rozumiem cioteczko. Czasy teraz ciężkie, mało pracy, a i człowieka wykorzystają, a zarobki liche...w porównaniu do cen rzeczy, za które każą płacić... ciężko się w tej Polsce żyje...
  9. Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Bi%C5%BCuteria-zabawki-gad%C5%BCety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00[/url]
  10. Jakby co to mogę dorobić na inne miasta ;) Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Bi%C5%BCuteria-zabawki-gad%C5%BCety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00[/url]
  11. Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-07-2012-godz-22-00"]www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-07-2012-godz-22-00[/URL] Zdjęcia przepiękne! Musi budzić respekt :) Super to zdjęcie jak leży zwinięty na łóżku :) I jak leży też na podłodze rozwalony, uśmiech widać :) Śliczny!
  12. [quote name='ewu']Dobrze zrozumiałaś:) Ja tylko wykupiłam ale kasę mi oddali:) Myślałam,że mam w domu , okazało się,że nie:) Jutro się umówię na fotki panienki Frani:)[/QUOTE] No to dobrze :)
  13. Ten problem będzie niestety na wszystkich wątkach, które prowadziła do tej pory Beata, a jest tego trochę :(
  14. Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków: www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00
  15. Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków: [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00[/url]
  16. Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków!!! [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00[/url]
  17. Oki, zrobię na dniach ;) Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków: [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00[/url]
  18. Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków: [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00[/url]
  19. Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków: [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00[/url]
  20. Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków: [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00[/url]
  21. Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków: [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00[/url]
  22. Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków!!! [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00[/url]
×
×
  • Create New...