-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
__Lara replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulka 1108']Monika, dopisz mnie do stałych od lipca, bo tak deklarowałam[/QUOTE] Pięknie dziękujemy!!!! :) -
[quote name='agumka']Jak Karmelek będzie już na miejscu to zabiorę się za następnego, może ktoś od nas :razz:[/QUOTE] Przydałoby się - albo proszę cioteczko o pomoc przy Paurze....
-
Pięknie dziękujemy!!! :) Mam nadzieję, że z bazarków też się fajnie uzbiera :)
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
__Lara replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Ja mieszkam w bloku na wprost Lidla. A już za moim blokiem się zaczyna się dróżka przez łąkę i pole Pana Paproty, hałdy i las, czyli już, już "mój" Hugoberg. Zapach lasu w górach wdycham zawsze namiętnie do momentu, aż mam gwiazdki przed oczami z zapowietrzenia. Jest inny w dni upalne, żywiczny, klejący, rozgrzany słońcem, a inny w takie dni jak wczorajszy, rześki, niebieski, szyszkowy, można go wdychać aż do żołądka i nie ma się dosyć.[/QUOTE] Fajnie, że masz tak blisko Lidla cioteczko ;) :eviltong: -
[quote name='emilia2280']Ta pani chyba chce naszego Fido :) Ale Nodi jest przepiekny i bardzo latwo bédzie znalezc mu dom, tylko trzeba go wykastrowac. Feliksik, moglabys umówic go tez, razem z suniá? I ile kosztujá te zabiegi dowiedz sié pls.[/QUOTE] Tak, Fido :)
-
Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.
__Lara replied to toyota's topic in Już w nowym domu
A wiadomo dlaczego Plina się nie odzywa??? -
[quote name='Kryzia']Cały czas się zastanawiam nad Paurą. Nawet jak dorzucę przysłowiowe kila zł, to wciąż o wiele za mało, mogę wspomóc jeszcze rzeczami na bazarek. Pocieszające jest to, że (jak przeczytałam na wątku) z radością wracała do swojego boksu jak do domu, ma co jeść, nikt jej nie krzywdzi, spacery od czasu do czasu. Wiem Laro, że chciałabyś innego losu dla Paury Trafiłam na wątek toyoty, gdzie 2 suczki siedzą w schronie od 7 lat ,jedna dodatkowo ma guza i od 7 lat ani razu nie były na spacerze, bo tam psy nie wychodzą :-( Chciałabym też jakoś im pomóc, chociaż tam jeszcze się nie odzywałam, nie ma tam na razie zbiórki.[/QUOTE] Przykry jest los tych psiaków :( one nawet nie wiedzą co to znaczy dom, własna kanapa, miska :(
-
Chodziło mi o tą Panią z Krakowa :) ale ona chyba zdecyduje się na innego spaniela :/
-
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']No tak, ja muszę jednak iść spać, mózg już mi nie pracuje:)[/QUOTE] ;) załatwiamy klatkę-łapkę. -
Fido - 7 mies. cocker spaniel juz u siebie w domku z kotem!
__Lara replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']tak, jutro o ile nie mylé sié Elunia jedzie na wizyté :)[/QUOTE] Super, trzymam kciuki :) -
[quote name='Malgoska']co u Leona? Smutne, że wszyscy go opuścili na wątku :([/QUOTE] Jak to opuścili, ja wciąż zaglądam ;)
-
Przerażona Lara wyrzucona przed marketem prosi o dom!
__Lara replied to bulba's topic in Już w nowym domu
Jeszcze ja coś posłałam to wpadnie :) -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
__Lara replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']za 2 tygodnie trzeba bęzie zapłacić 465 złotych brakuje 150 pln nic się nie zapowiada na to, że przybędzie kasy na ten czas zapraszam na bazarki nic się nie sprzedaje linki powyżej[/QUOTE] No własnie cioteczki, wchodźcie na bazarki i kupujcie!!!! -
[quote name='AtaO']Na bazarku już byłam i zadałam pytanie, teraz czekam na odpowiedź;).[/QUOTE] Ok :) Zapraszam innych!
-
feliksik, czy ta Pani kontaktowała się może z Tobą?
-
[quote name='AtaO']Paura, widzę, że zmiana Twojego miejsca pobytu zbliża się....nareszcie. Dziewczyny podejmą pewnie najlepszą dla Ciebie decyzję :)[/QUOTE] Myślę, że tak własnie będzie :) Dokładnie, pisałam od Bjuty, bo nie chciałam używać tu nazwisk :) Nie znam tego hoteliku, dlatego tak napisałam :) Ok, poprawię tą deklarację, wrzucę ją do jednorazowych. Dzięki asikowska :) [I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd]Póki co tak wyglądają stałe deklaracje: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł RAZEM: 145zł [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/SIZE][/COLOR] [B]JEDNORAZOWO:[/B] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy[/B][/SIZE][/COLOR]
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
__Lara replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARDNAS']Tak :) Od ubiegłego roku, chyba jakoś od października :hmmmm: [SIZE=1](nie chce mi się dokładnie sprawdzać)[/SIZE] Asiu nie ma za co dziękować, wiesz, że my wszystkie psy traktujemy jak swoje dzieci :loveu: Bardzo się cieszymy, że mogliśmy jej dać choć o drobinę szczęścia i namiastki normalnego domu.[/QUOTE] To się zasiedziała z leksza..... -
[quote name='agumka']Si :-) Wszystko ma zapewnione !:)[/QUOTE] To super!!! :) Świetnie działasz ciotka :)