Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Mysia_']jejku super! :) Mogę Ci wysłać zdjęcia na maila, a wszystkie rzeczy przekaże w schronisku? :)[/QUOTE] Myślę, że tak :) mój mail: [email][email protected][/email]. Jak to nie był by problem to rzeczy mogą nawet u Ciebie zostać narazie :)
  2. Dzięki :) Tak, musimy uzbierać te min. 300zł. Mamy nowe deklaracje z FB :D [B][FONT=Georgia][SIZE=4]STAŁE DEKLARACJE:[/SIZE][/FONT][/B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł zakonna 20zł Kryzia 10zł Syla 10zł arim 10zł P. Magda F. - FB 10zł paula_t 5zł P. Natalia S. - FB 10zł P. Amanda D. - FB 20zł RAZEM: 240zł [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][B]JEDNORAZOWO:[/B][/SIZE] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] Kryzia - 30zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3]naszkaarek 30zł Panna Marple ?[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
  3. Tak, to trochę człowieka uspokaja, że nie jesteśmy zupełnie bez grosza. Na fajny pomysł wpadłaś Lobario :D
  4. [quote name='michelle04']Sprawdź proszę czy dobrze wpisalas nr konta, na chwilę obecną wplaty brak :([/QUOTE] Oj :/ Jak Kuki? Zapewne się nie nudzi mimo nie za ciekawej pogody :eviltong:
  5. Dokładnie - wolałabym żeby na karmę nawet były stałe deklaracje, czyli żebyśmy tak mieli z 300zł. Niech jeszcze wet wyskoczy... Nie no, Paura na pewno wyjdzie, musi :)
  6. [quote name='paula_t']Dobra, to ja dokładam ostatniego piątala :)[/QUOTE] Hura :D dzięki ;) [B][FONT=Georgia][SIZE=4]STAŁE DEKLARACJE:[/SIZE][/FONT][/B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł zakonna 20zł Kryzia 10zł Syla 10zł arim 10zł P. Magda F. - FB 10zł paula_t 5zł RAZEM: 210zł :smile:[/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][B]JEDNORAZOWO:[/B][/SIZE] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] Kryzia - 30zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3]naszkaarek 30zł Panna Marple ?[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
  7. [quote name='paula_t']To jest operacja logistyczna, żeby 3 baby zgrać, ale damy radę :)[/QUOTE] Hehehe, domyślam się ;) do tego zwierzolubne, czytaj zawalone robotą prozwierzecą ;) ale dacie radę, wierzę w Was :D Tymczasem mamy kolejną deklarację na Paurunię, z FB :D[B] Jesteśmy już blisko 210zł[/B], które musielibyśmy płacić Monice89 za dt :D Jeszcze na karmę i weta potrzebujemy ;) [B][FONT=Georgia][SIZE=4]STAŁE DEKLARACJE:[/SIZE][/FONT][/B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł zakonna 20zł Kryzia 10zł Syla 10zł arim 10zł P. Magda F. - FB 10zł RAZEM: 205zł :smile:[/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][B]JEDNORAZOWO:[/B][/SIZE] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] Kryzia - 30zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3]naszkaarek 30zł Panna Marple ?[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
  8. To prawda - mistrz psich minek: [IMG]http://i46.tinypic.com/5d1bia.jpg[/IMG] Hihi, i jak go nie kochać :D
  9. Hehe, owce, dobre :) takie nieszablonowe :)
  10. Ok, już włażę ;) że też o tym nie pomyślałam :splat: Kurcze, mi się podoba ten tekst. Myślę jak go zmienić....
  11. [quote name='feliksik']zabieram banerek Paury sobie[/QUOTE] Prosimy się częstować :D MTD - dzięki :) To sie umówcie dziewczyny :) Dziękuję!
  12. [quote name='asiuniab']Paula ma rację, czas ucieka a dla Aramisa nic się nie zmienia:([/QUOTE] paula_t, kochana, a może Ty byś dała radę poprowadzić wątek? :cool3: prężnie działasz ;)
  13. Kamyś :)))))))))))))))))))))))) Ty jesteś takim ciekawym psiakiem, że też domu jeszcze nie masz!
  14. On jest cudny, te jego minki :D :D :D [IMG]http://i48.tinypic.com/23k9eh1.jpg[/IMG] :D :D :D
  15. [quote name='paula_t']Chyba masz rację...czasem lepiej przemilczeć, nie wszystko muszą wiedzieć...poza tym niektórzy faceci nawet WOLĄ nie wiedzieć.[/QUOTE] Dokładnie. Jakbym miała powiedzieć TZ-towi o wydatkach na dogo to byśmy mieli poważny kryzys :p on nie rozumie mojej wrażliwości, bo tacy są faceci, a ja nie będę się mu tłumaczyć ze wszystkich moich wydatków.
  16. [quote name='paula_t']Ja w Krakowie tyle samo zapłaciłam. Wszystko zależy od miejscowości, choć nie powiem, żeby różnica 100zł była fair :/[/QUOTE] Ano. Ale tak jest ze wszystkim :/
  17. [quote name='paula_t']Kukiś, mendo mała, czemu kotków nie lubisz:placz: _Lara, niuniek i tak ma niezłe zainteresowanie, w końcu trafi na swoich ludzi.[/QUOTE] Też tak myslę ;)
  18. [quote name='Nutusia']Żebyście widziały jakie Becia wyczynia wygibasy, żeby się z sukienki wydobyć - skonać ze śmiechu można... Podskakuje z czterech łap, robi koci grzbiet, chodzi bokiem, w końcu... szczeka na sukienkę :)[/QUOTE] Hahaha, szczeka na sukienkę :D
  19. Może i farta też, ale naprawdę bardzo dużo gra, średnio to z 400 konkursów miesięcznie :p do tego wymyślanie wierszyków, rymowanek, więc dziennie sporo czasu to zajmuje. Moja ostatnio wcina pedigree z większym smakiem niż Purinę Pro Plan....
  20. Hihih, a wszystkie psiaki pyski do tyłu :D
  21. Długi i ciężki :angryy: kiedy zmieni się mentalność tych ludzi....
  22. Z tą wodą to tylko tak jednorazowo było? To aparat :p
  23. To musimy narazie czekać :/ wakacje pomału się kończą, więc może coś ruszy?
×
×
  • Create New...