-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='Mysia_']jejku super! :) Mogę Ci wysłać zdjęcia na maila, a wszystkie rzeczy przekaże w schronisku? :)[/QUOTE] Myślę, że tak :) mój mail: [email][email protected][/email]. Jak to nie był by problem to rzeczy mogą nawet u Ciebie zostać narazie :)
-
Dzięki :) Tak, musimy uzbierać te min. 300zł. Mamy nowe deklaracje z FB :D [B][FONT=Georgia][SIZE=4]STAŁE DEKLARACJE:[/SIZE][/FONT][/B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł zakonna 20zł Kryzia 10zł Syla 10zł arim 10zł P. Magda F. - FB 10zł paula_t 5zł P. Natalia S. - FB 10zł P. Amanda D. - FB 20zł RAZEM: 240zł [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][B]JEDNORAZOWO:[/B][/SIZE] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] Kryzia - 30zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3]naszkaarek 30zł Panna Marple ?[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
__Lara replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Tak, to trochę człowieka uspokaja, że nie jesteśmy zupełnie bez grosza. Na fajny pomysł wpadłaś Lobario :D -
[quote name='paula_t']Dobra, to ja dokładam ostatniego piątala :)[/QUOTE] Hura :D dzięki ;) [B][FONT=Georgia][SIZE=4]STAŁE DEKLARACJE:[/SIZE][/FONT][/B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł zakonna 20zł Kryzia 10zł Syla 10zł arim 10zł P. Magda F. - FB 10zł paula_t 5zł RAZEM: 210zł :smile:[/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][B]JEDNORAZOWO:[/B][/SIZE] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] Kryzia - 30zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3]naszkaarek 30zł Panna Marple ?[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='paula_t']To jest operacja logistyczna, żeby 3 baby zgrać, ale damy radę :)[/QUOTE] Hehehe, domyślam się ;) do tego zwierzolubne, czytaj zawalone robotą prozwierzecą ;) ale dacie radę, wierzę w Was :D Tymczasem mamy kolejną deklarację na Paurunię, z FB :D[B] Jesteśmy już blisko 210zł[/B], które musielibyśmy płacić Monice89 za dt :D Jeszcze na karmę i weta potrzebujemy ;) [B][FONT=Georgia][SIZE=4]STAŁE DEKLARACJE:[/SIZE][/FONT][/B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł zakonna 20zł Kryzia 10zł Syla 10zł arim 10zł P. Magda F. - FB 10zł RAZEM: 205zł :smile:[/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][B]JEDNORAZOWO:[/B][/SIZE] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] Kryzia - 30zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3]naszkaarek 30zł Panna Marple ?[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
-
To prawda - mistrz psich minek: [IMG]http://i46.tinypic.com/5d1bia.jpg[/IMG] Hihi, i jak go nie kochać :D
-
Hehe, owce, dobre :) takie nieszablonowe :)
-
On jest cudny, te jego minki :D :D :D [IMG]http://i48.tinypic.com/23k9eh1.jpg[/IMG] :D :D :D
-
[quote name='paula_t']Chyba masz rację...czasem lepiej przemilczeć, nie wszystko muszą wiedzieć...poza tym niektórzy faceci nawet WOLĄ nie wiedzieć.[/QUOTE] Dokładnie. Jakbym miała powiedzieć TZ-towi o wydatkach na dogo to byśmy mieli poważny kryzys :p on nie rozumie mojej wrażliwości, bo tacy są faceci, a ja nie będę się mu tłumaczyć ze wszystkich moich wydatków.
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Ja w Krakowie tyle samo zapłaciłam. Wszystko zależy od miejscowości, choć nie powiem, żeby różnica 100zł była fair :/[/QUOTE] Ano. Ale tak jest ze wszystkim :/ -
[quote name='Nutusia']Żebyście widziały jakie Becia wyczynia wygibasy, żeby się z sukienki wydobyć - skonać ze śmiechu można... Podskakuje z czterech łap, robi koci grzbiet, chodzi bokiem, w końcu... szczeka na sukienkę :)[/QUOTE] Hahaha, szczeka na sukienkę :D
-
Hihih, a wszystkie psiaki pyski do tyłu :D
-
Z tą wodą to tylko tak jednorazowo było? To aparat :p
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
__Lara replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
To musimy narazie czekać :/ wakacje pomału się kończą, więc może coś ruszy?