Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Figanna']podrzucam.. tez szukam chocby platnego dt dla starszego psiaka :( bo zalegamy za hotelik.. powodzenia![/QUOTE] Dzięki za zajrzenie! Cześć paula_t! :D Mysia_ to nasza Gosia w zabrzańskim schronisku, wcześniej wolontariuszka, a teraz pracownik - muszę z nią ustalić dalsze kroki odnośnie Paury :)
  2. [quote name='Mysza2']Ale oczy ucieszyłam:):), Cudna Agra i reszta . Gisic, wygraj w totka co nieco i hulaj do domku z ogrodem:):)[/QUOTE] oooo tak :) Śmiejecie się, ale moja koleżanka z pracy gra nałogowo w konkursy. Fakt, że musi w nie zainwestować, coś kupić, bo są na paragony, ale co to jest kupić np. żel do mycia jak ona ostatnio np. wygrała: 2 telewizory 42 calowe, rower, urządzenie do popcornu, żelazko, smartfona, Playstation, iPoda i wiele wiele innych! To są te jedne z lepszych nagród, a wygrywa wiele mniejszych rzeczy! Kiedyś liczyłyśmy, że jej by się bardziej opłacało grać w konkursy niż chodzić do pracy, serio. Tylko ona gra często na 6 telefonów, hehe.
  3. [quote name='iwonamaj']Co z sunią? Czy ona jest ogłaszana?[/QUOTE] Nie mamy fajnych zdjęć do ogłoszeń, jedynie te, co na początku wątku :/ Sunia jest zalękniona i nie chce dać się wyprowadzić dziewczynom do zdjęć :/
  4. [B]Jeśli chodzi o finanse to wygląda to tak:[/B] - hotelik u Kasi Przystał: 12zł/dobę - średni psiak, czyli 360zł/miesiąc, w tym karma i dojazd do weta + wet, - dt u Monika89 - 7zł/dobę, czyli 210zł/miesiąc + karma + wet. Muszę porozmawiać z Mysią_ jak to widzi. Dziękuję cioteczko arim!!! :) [I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd]Póki co tak wyglądają stałe deklaracje: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł RAZEM: 145zł [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/SIZE][/COLOR] [B]JEDNORAZOWO:[/B] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy zakonna 20zł - jak długo się da arim - 20zł [/B][/SIZE][/COLOR]
  5. Oj, to ja po cichutko dopinguje domkom, a za zabieg też trzymamy kciuki!
  6. [quote name='bela51']Tak, chyba kazdy pies marzy o domu z ogrodem ( byle nie z łancuchem ) Moja Onka, zawsze ma stres, gdy wracamy do miasta po wyjazdach na wczasy czy nawet po wypadach weekendowych. Sliczne masz te dziewczynki, Gisic.:loveu:[/QUOTE] Dokładnie, śliczne - nie wiem jak Wy, ale marzę żeby się cioteczce Gisic powiodło lepiej finansowo i Agra już mogła na zawsze zostać tam gdzie jest :D
  7. [quote name='Jasza']Jestem dzisiaj całkiem do bani. Niewyspana, przyćmiona z lekka i marudna. Sobie planuję. Krótszy spacer z ogonami i popołudniowe spanie. Tym bardziej, że jutro wolny dzień. Za miłe słowa dziękuję. Jak skończę nowy obrazek, to Wam pokażę.:oops: [SIZE=1]Do tej pory jedynymi oglądaczami byli moi rodzice i Damian, ( który dopingował mnie "Bardziej kolorowo, zrób bardziej kolorowo" ;-) )[/SIZE][/QUOTE] Ja też jestem dzisiaj do bani - podobnie, niewyspana i przyćmiona, chodzę jak ćma :( Jaszko, a probowałaś kiedyś namalować swoje psiaki? :)
  8. [quote name='Justa i zwierzaki']Tychy :) wiec to beretem rzucić :)[/QUOTE] Nooooo, tak troszkę mamy do Was :p
  9. __Lara

    Hachiko

    Hihi, jaka fajna, wesoła psinka :)
  10. [quote name='arim']Jestem na zaproszenie Moniki89- stałej nie mogę dać,ale przyda się jakaś zapewne jednorazowa-20zł U Kasi P jest Maczka z Konina,która była 12lat w schronie.To jej wątek:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/210206-Maczka-jej-%C5%BCycie-zmienia-si%C4%99-na-lepsze-%29-szukamy-ds-%29?p=19510001#post19510001"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/210206-Maczka-jej-życie-zmienia-się-na-lepsze-)-szukamy-ds-)?p=19510001#post19510001[/URL][/QUOTE] Kurcze, to ja jestem na wątku Maczki :) To będzie ciężki orzech do zgryzienia ;)
  11. [quote name='ewu'][B]Wysłałam ogromną paczkę do Marudy666 z rzeczami od Mariolak i ode mnie. Bazarek jest prawie gotowy. Jest na pszczyniaki, może przeznaczymy go na Rumbę.[/B][/QUOTE] Też tak myślę kochana, mój też miał być na Pszczyniaki, ale zrobiłam na Rumbę, bo koszta są powalające :/
  12. Jaka bida :( Postaram się coś jeszcze wygrzebać, ale nie obiecuję :( poproszę o nr konta.
  13. [quote name='Justa i zwierzaki']Dzięki :) juz wpłynęło :):):) A Ty mieszkasz nie daleko wiec może masz ochotę odwiedzić swoja imienniczkę :lol:[/QUOTE] Kurcze, chętnie! GDzie Wy jesteście? :)
  14. zakonna, dziękujemy! [I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd]Póki co tak wyglądają stałe deklaracje: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł RAZEM: 145zł :smile:[/B][/SIZE][/COLOR] [B]JEDNORAZOWO:[/B] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy zakonna 20zł - jak długo się da [/B][/SIZE][/COLOR]
  15. Karilka, :calus::calus::calus:
  16. Kuki musi znaleźć w końcu swojego człowieka! Zobaczycie, uda się :) Czy wszyscy wpłacili swoje deklaracje? Mogę porozsyłać PW do zapominalskich :cool3:
  17. Kajtek, niech się wreszcie rozdzwonią piesku!!!!
  18. Ale skoro to nie jest jakaś straszna choroba do leczenia to może się zdecyduje? Żal by było gdyby odrzuciła psiaka, który ma lekką wadę :/
  19. On to przeżywa w sobie :( :( :( :( :(
  20. Jaszko, ja też chylę czoła, masz talent, naprawdę!!! Tak jak pisze maciaszek, powinnaś gdzieś malować!
  21. Ojej, cudownie!!!! Tyle pieniążków :D :D :D Brawo!!!!! :)
  22. [quote name='tobciu']Wielkie psisko z niego :) Czy Urgo był / jest ogłaszany ? Mice i Inez kupiłam dwa pakiety, może i Urgo też kupić ? Na razie funduszy mam na jeden pakiet, może się ktoś dorzuci do drugiego, by miał od razu na dwa województwa ?[/QUOTE] Byłoby cudownie! Ja narazie jestem spłukana, wydałam co mogłam na ten miesiąc na zwierzaki :(
  23. [quote name='Ginn']Emilko - Lara zrobiła dla szczeniaków, a Ty zaoferowałaś ogłoszenia dla Alika i Atosa. Dwóch piesków z początku wątku, które też już są u mnie i nie mają jeszcze ogłoszeń. Więc jak będzie???[/QUOTE] Właśnie ciotka, Ty się tu nie wymiguj :eviltong::eviltong::eviltong:
  24. A mi się to najbardziej podoba: [IMG]http://www.iv.pl/images/92922500706986174622.jpg[/IMG] Pasują do siebie jak ulał :cool3:
×
×
  • Create New...