Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Sandra, to ona u Ciebie teraz jest? :)
  2. Jaki piękny!!!! :( cudny :(
  3. Właśnie!!! Ale podróż mieli - rzeczywiście na koniec świata! Bądźcie szczęśliwi chłopaki ;)
  4. [quote name='monika083']na pierwszej stronie sa jej fotki z 2007 roku,to byla chyba wtedy calkiem mlodziutka, ja zozumialam to tak, ze traz ma 7 lat, miala rok jak trafila do schronu, pierwszy post i tytul napewno sa aktualizowane.[/QUOTE] Dokładnie. Obecnie Paura ma 7 lat. Od jutra będę dalej wysyłać zaproszenia na wątek, postaram się też zadzwonić do hoteliku od Bjuty i wypytać żeby Monika89 wiedziała na czym stoi. [I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd]Póki co tak wyglądają stałe deklaracje: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy RAZEM: 145zł :smile:[/B][/SIZE][/COLOR]
  5. Mi też już coraz trudniej wierzyć :(
  6. Podniosę chociaż:(
  7. [quote name='AtaO']Franuś, szybko na górę.....przez miesiąc nikogo tu u Ciebie nie było....:placz:[/QUOTE] No właśnie, straszne :( Rudy też gdzieś przepadł :(
  8. Ale się bawią.... a ten z zębiskami to Twój psiak? :(
  9. [quote name='Ginn']A pomożesz troszkę ze szczylkami z drugiego wątku bodzentyńskiego????[/QUOTE] To podeślij mi cioteczko link do wątku.
  10. To ten fanclub nie mógł się bardziej uaktywnić i podatować domku Bluni? :cool3:
  11. Nieszkodzi.... straszne cioteczko, bardzo Ci współczuję :(
  12. No szkoda, bo takie dwa wspaniałe domki przepadły :(
  13. Rzeczywiście, bardzo duże podobieństwo! Przepiękny!
  14. [quote name='maciaszek']Jasza wspominała o tym, że rysuje, dlatego pomyślałam, że to wróbelki jej autorstwa :). No to czekamy na wyjaśnienie :).[/QUOTE] No właśnie też jestem ciekawa :)
  15. giselle4 ma więcej sama napisać, natomiast Kuki został w hotelu :/ Państwo ponoć świetni, ale Kuki za żywiołowy, no i u nich, tzn. u sąsiadów koty się wylegują...
  16. Hihih, i bardzo dobrze! :) Kundelki górą! :D :eviltong:
  17. [FONT=arial][/FONT]Tylko wciąż nam brakuje deklaracji :/
  18. To trzymam mocno kciuki!!!!
×
×
  • Create New...