Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='monika083']cioteczki, Jaaga bardzo madrze napisala, tez uwazam,ze akurat Paurze nie jest potrzebny jakis super behawiorysta, tylko spokojny,dobry czlowiek.[/QUOTE] Też o tym myślałam. Jeśli w hoteliku od Bjuty Paura miałaby siedzieć w kojcu to wolę jednak żeby mieszkała w domu, z człowiekiem. Dowiem się jutro wszystkiego. Dziękuję Ewa Gałązka!!! :) [I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd]Póki co tak wyglądają stałe deklaracje: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy Ewa Gałązka 10zł RAZEM: 155zł :smile:[/B][/SIZE][/COLOR]
  2. EEE, dacie radę! A na miejscu ma kto z nim pracować? Sorki, ze tak wypytuję :(
  3. [quote name='Naklejka']Dla mnie to jest chore, że każdy usilnie próbuje podciągnąć psy, koty pod jakąś rasę, której praktycznie w Polsce nie ma. Jak się komuś zwierz spodoba, to informacja, że jest w typie rasy nie wiele zmieni. Zazwyczaj taka informacja działa jak magnes na pseudohodowców i innych pomysłowych ludzi :roll:[/QUOTE] Ja zaś tak nie uważam. Niektórzy ludzie po prostu lubią pewne rasy. Ja kocham jamniki i dla takiej osoby jak ja informacja, że dany pies jest jamnikiem będzie cenna.
  4. [quote name='Ginn']Lara - ale szatan jesteś. Właśnie aktywuję ogłoszonka maluszków. WIELKIE DZIĘKI.[/QUOTE] Jak już coś to aniołek ;) A po co mam to odkładać na potem, jeszcze zapomnę :cool3:
  5. [B]Ogłoszenia - woj. mazowieckie (nazwałam je roboczo: Len i Lenka):[/B] [url]www.tablica.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.neeon.pl[/url] [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.cwirek.pl[/url] [url]www.rozglos.net[/url] [url]www.kokosy.pl[/url] [url]www.petsy.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.lento.pl[/url] [url]www.morusek.pl[/url] [url]www.tlenek.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url] [url]www.owi.pl[/url] [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] adsy.pl [url]www.gumtree.pl[/url]
  6. No to super :) Zapraszam na bazarek dla Rumby: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230580-Sportowo-zabawkowo-gad%C5%BCetowo-bi%C5%BCuteryjnie-na-chor%C4%85-Rumb%C4%99-do-31-08-12-godz-20[/url]
  7. Zapraszam na bazarek dla Rumby: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230580-Sportowo-zabawkowo-gad%C5%BCetowo-bi%C5%BCuteryjnie-na-chor%C4%85-Rumb%C4%99-do-31-08-12-godz-20[/url]
  8. [quote name='Ginn']Laro - poprosiłabym o ogłoszenia dwóch maluszków - zdjęcia wyżej i tekst też wpisałam bo cóż można więcej o nich napisać. Proponuję aby zdjęcie w koszu dać na początku a potem po dwa suni i pieska aby w jednym ogłoszeniu pokazać dwa. Wydaje mi się, że tak powinno być dobrze.[/QUOTE] Ok :) Zapraszam na bazarek dla Rumby: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230580-Sportowo-zabawkowo-gad%C5%BCetowo-bi%C5%BCuteryjnie-na-chor%C4%85-Rumb%C4%99-do-31-08-12-godz-20[/url]
  9. To też prawda :) Zapraszam na bazarek dla Rumby: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230580-Sportowo-zabawkowo-gad%C5%BCetowo-bi%C5%BCuteryjnie-na-chor%C4%85-Rumb%C4%99-do-31-08-12-godz-20[/url]
  10. to też prawda, ta waga.... Zapraszam na bazarek dla Rumby: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230580-Sportowo-zabawkowo-gad%C5%BCetowo-bi%C5%BCuteryjnie-na-chor%C4%85-Rumb%C4%99-do-31-08-12-godz-20[/url]
  11. [quote name='AtaO']Z tego co widzę, to na razie zbieracie deklaracje - konto będziecie rozsyłać później ?[/QUOTE] Tak kochana, jak już bedzię pozbierane to podam Wam konto. Zapraszam na bazarek dla Rumby: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230580-Sportowo-zabawkowo-gad%C5%BCetowo-bi%C5%BCuteryjnie-na-chor%C4%85-Rumb%C4%99-do-31-08-12-godz-20[/url]
  12. [quote name='AtaO']Och chłopaki, żebyście były tam tylko szczęśliwe.....smutno mi jak sobie o Was myślę :-([/QUOTE] Mi troszkę też... Zapraszam na bazarek dla Rumby: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230580-Sportowo-zabawkowo-gad%C5%BCetowo-bi%C5%BCuteryjnie-na-chor%C4%85-Rumb%C4%99-do-31-08-12-godz-20[/url]
  13. To prawda :( Zapraszam na bazarek dla Rumby: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230580-Sportowo-zabawkowo-gad%C5%BCetowo-bi%C5%BCuteryjnie-na-chor%C4%85-Rumb%C4%99-do-31-08-12-godz-20[/url]
  14. Zapraszam na bazarek dla Rumby: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230580-Sportowo-zabawkowo-gad%C5%BCetowo-bi%C5%BCuteryjnie-na-chor%C4%85-Rumb%C4%99-do-31-08-12-godz-20[/url]
  15. [quote name='Naklejka']Bez przesady... przecież to zwykły kot "europejski".[/QUOTE] Nie taki całkiem zwykły ;) Zapraszam na bazarek dla Rumby: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230580-Sportowo-zabawkowo-gad%C5%BCetowo-bi%C5%BCuteryjnie-na-chor%C4%85-Rumb%C4%99-do-31-08-12-godz-20[/url]
  16. A ja zapraszam na kolejny bazarek dla Rumby ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230580-Sportowo-zabawkowo-gad%C5%BCetowo-bi%C5%BCuteryjnie-na-chor%C4%85-Rumb%C4%99-do-31-08-12-godz-20[/url]
  17. Tak bardzo się cieszę :)))))))))))))))))))))) Dino, bądź szczęśliwy!!!! :))))))) Zapraszam na bazarek dla Rumby: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230580-Sportowo-zabawkowo-gad%C5%BCetowo-bi%C5%BCuteryjnie-na-chor%C4%85-Rumb%C4%99-do-31-08-12-godz-20[/url]
  18. giselle, bardzo się cieszę, że inny psiak znalazł domek!!!! Dziękuję Ci bardzo za pomoc kochana!!!! :)))))))) Zapraszam na bazarek dla Rumby: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230580-Sportowo-zabawkowo-gad%C5%BCetowo-bi%C5%BCuteryjnie-na-chor%C4%85-Rumb%C4%99-do-31-08-12-godz-20[/url]
  19. :( Ktoś ją skrzywdził? :( Zapraszam na bazarek dla Rumby: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230580-Sportowo-zabawkowo-gad%C5%BCetowo-bi%C5%BCuteryjnie-na-chor%C4%85-Rumb%C4%99-do-31-08-12-godz-20[/url]
  20. [B]Zapraszam na bazarek dla Rumby:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230580-Sportowo-zabawkowo-gadżetowo-biżuteryjnie-na-chorą-Rumbę-do-31-08-12-godz-20?p=19504329#post19504329"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230580-Sportowo-zabawkowo-gadżetowo-biżuteryjnie-na-chorą-Rumbę-do-31-08-12-godz-20[/URL] Podnoście chociaż proszę!
  21. [quote name='agumka']może można by go ogłosić gdzieś na kotach rasowych ;-) ?[/QUOTE] Dobra myśl :) a znasz takowe? ;)
×
×
  • Create New...