Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Ślicznota i tyle :) Malutka już jest w ds? :)
  2. [B]Ogłoszenia - na woj. mazowieckie:[/B] [url]www.neeon.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.petsy.pl[/url] [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.owi.pl[/url] [url]www.tlenek.pl[/url] adsy.pl [url]www.lento.pl[/url] [url]www.morusek.pl[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [url]www.kokosy.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url] [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [url]www.cwirek.pl[/url]
  3. O jaaaa! Mikusia ma braciszka :D :D :D
  4. Ja również :) Giselle4 wypytaj o wszystko, i jak z kastracją. Ah, jestem poddenerwowana ;)
  5. Ok, dzięki!
  6. [B]Ogłoszenia na woj. mazowieckie:[/B] [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.neeon.pl[/url] [url]www.rozglos.net[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [url]www.lento.pl[/url] [url]www.olx.pl[/url] [url]www.owi.pl[/url] [url]www.cwirek.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.petsy.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url]
  7. Ta jedna Pani jest dzisiaj we Wrocławiu i chce podjechać zobaczyć Kukiego :) Zaraz zdobędę dokładny adres hotelu michelle04 i podeślę Pani :) giselle4 wybada Panią, ustali ze mną, jak będzie ok to wyda Kukiego, a ja pojadę do Gliwic (są z Gliwic) na wizytę poadopcyjną. Więc jak dobrze pójdzie to Kuki może już dziś będzie w swoim domu :)
  8. [quote name='Martika@Aischa']Ależ ona jest cudna :loveu: kochany pychol :loveu:[/QUOTE] No nie? :) zajęła już swoje miejsce :D
  9. Ale jej się trafiło, rzeczywiście niesamowity domek :) Świetnie szczeka na fale :D
  10. Tylko jaka to ma być kreW? Grupa?
  11. No właśnie musimy to rozważyć, wszystkie za i przeciw :) Bo mamy jeszcze hotelik koło Bielska-Białej, gdzie jest miejsce dla Paury zarezerwowane. To hotelik z większym doświadczeniem, aczkolwiek nie chcę przekreślać tutaj od razu Moniki89 :)
  12. witam na wątku Pani Lucyno :) Fido jest pięknym psem, trzymam kciuki ;)
  13. Gdzie jest teraz klatka? Chciałam ją pożyczyć do złapania suni z Pszczyny.
  14. To rzeczywiście kpina.....Lobaria, a co z tą kasą - bilet ewu będzie opłacony? ;)
  15. Karilka - CUDO! Zresztą wszystkie kotki piękne :)
  16. Halo halo, jest tu ktoś?????????????????????????
  17. Tak - to też Pani podeślę :) a jak do kotów? Bo oni mają kociego rezydenta. feliksik podaj namiar do siebie to przekażę Pani.
  18. [quote name='MALWA']Ja tez trzymam kciuki! Kuki jest takim wspaniałym psiakiem, przymilnym i wesołym, ze juz dawno powinien grzać doopkę w nowym domku .[/QUOTE] To samo mi powiedziała giselle4, jak z nią rozmawiałam :)
  19. Z Krakowa. Podesłałam Pani :)
  20. To straszne, nie zna się dnia ani godziny, tak nagle to na Was spadło... nie potrafię sobie wyobrazić tego bólu....
×
×
  • Create New...