Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Pięknie wyszła na tym plakaciku!!! W poniedziałek postaram się wydrukować w pracy.
  2. ewu, a jakby wykupić? Jest teraz bazarek ogłoszeniowy - wpłaty zasilą bardzo chorą Rumbę, kolejnego Pszczyniaka :(
  3. Ja jutro robię bazarek dla Rumby! Bidulce trzeba pomóc :(
  4. Słuchajcie, mam świetną rodzinę z Krakowa chętną na spaniela - najlepiej jakby to był psiak z Krakowa i musi lubić koty, bo mają już kociego rezydenta, też adoptowanego.
  5. Co z tym psiakiem w bydgoskim schronie??????
  6. Słuchajcie, Monika89 napisała mi, że może się podjąć opieki nad Paurą! Teraz muszę wyjść i coś załatwić, ale po południu się z nią zgadam i ustalę co i jak.
  7. Fajnie, że idziecie na wesele, też chcę! :)
  8. Co tam piesku, już po?
  9. [quote name='justysiek'][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]23 1140 2004 0000 3202 7408 2760[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Agata Gilewska[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ul. Leśna 14/54[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]27-200 Starachowice[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Dzięki! Lecę robić przelew ;)
  10. To był hotelik od Bjuty. Muszę tam zadzwonić i pogadać co i jak. Dzięki AtaO! :) :D :D [I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd]Póki co tak wyglądają stałe deklaracje: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł RAZEM: 115zł [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/SIZE][/COLOR]
  11. Czy ja mogę prosić o nr konta? Szukałam w pierwszym poście, ale nie ma :/
  12. [quote name='elke']Ja mogę dac 10 zł./msc.[/QUOTE] Dzięki!!! :) To mamy: [I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd] Póki co tak wyglądają stałe deklaracje: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł RAZEM: 105zł :) [/B][/SIZE][/COLOR]
  13. [quote name='madziak25']Przyda się 5zł stałej deklaracji?[/QUOTE] Jasne, że tak - dziękuję :) Monika89 :cool3:
  14. Hehe, to mamy podwójne święto :D :D :D
  15. Hehe. To ja też się dołączam :) [B]Wszystkiego dobrego!!!![/B] [B]asiuniab,[/B] wiem, o czym piszesz. Mam teraz królinię na tymczasie i serce mi pęknie, bo za kilka dni pokica do ds...
  16. To dobrze. Piesku, dasz radę, wierzymy w Ciebie. Miewałeś już gorsze dni. Głaszczę wirtualnie.
  17. To nie lepiej zapłacić od razu cały dług (i tak nie starczy) i dozbierać resztę i wyjść na czysto? :)
  18. Masakra jakaś :angryy: najprościej oddać, a suki też nie wysterylizuje, bo po co :angryy:
  19. Zakochałam się w Mani i Tosi, przepiękne sunie.
  20. Lilka1771, może przypomnieć tym, co deklarowali wpłaty? Ja też swoje 5zł wpłacę. Może też napisać do tych, co wpłacili jednorazowo? Wykupiłam Kukiemu 2 pakiety ogłoszeniowe, opłacę je. Miałam bardzo obiecujący telefon w sprawie Kukiego :) Pani z Krakowa, która ma już adoptowanego kotka. Jedyny szkopuł to stosunek Kukiego właśnie do kotów :p
×
×
  • Create New...