Lilka1771, może przypomnieć tym, co deklarowali wpłaty? Ja też swoje 5zł wpłacę. Może też napisać do tych, co wpłacili jednorazowo?
Wykupiłam Kukiemu 2 pakiety ogłoszeniowe, opłacę je.
Miałam bardzo obiecujący telefon w sprawie Kukiego :) Pani z Krakowa, która ma już adoptowanego kotka. Jedyny szkopuł to stosunek Kukiego właśnie do kotów :p