Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Kirke69']Nawet nie zauważysz kiedy przetruchtasz tą 15 :cool3:[/QUOTE] Tylko czy moja sunia da radę :cool3:
  2. Właśnie, pustki, za dużo Was :(
  3. Wciąż zbieramy!!!!!
  4. Kochana Lobario, w tytule wątku brakuje jednej literki - tak mi się rzuciło w oczy :cool3:
  5. [quote name='Monia.B']ja też uważam, że warto spróbować. Ale to w końcu jest adopcja czy DT? bo już się pogubiłam[/QUOTE] Ja też się już pogubiłam. Biedny Gabryś :(
  6. [quote name='saraisa']Aha, to fajnie :) A czy Malwinka jest pod opieką SOS Husky? Bądź czy są już jacyś chętni do jej adopcji :)? I jak schronisko zapatrywałoby się na udział naszych Psitulowych psiaków w Tyskim Dogtrekingu 01.09.2012 organizowanym przez SOS Husky? Czy byłaby taka możliwość? Oczywiście transport oraz wpisowe załatwilibyśmy we własnym zakresie. Może byłaby to jakaś szansa dla psiaków na pokazanie się? W opisie imprezy jest napisane, że oczywiście psy ze schronisk mogą brać udział, mają nawet specjalną kategorię :)[/QUOTE] W sumie to dobry pomysł :)
  7. [quote name='Boni-Bobo']Oczywiście, nie mam nic przeciwko psiakom szukającym pomocy na Kacperkowym wątku. Każdy sposób dobry, aby w tłumie nieszczęścia dojrzeć potrzebującego. Dzisiaj nie mam dobrych wiadomości. Kacperek od wczoraj źle się czuje . Leki nie pomagały, płakał, pojawiły się drżenia mięśni, tylne nóżki ciągnął. Nie spaliśmy praktycznie całą noc i rano pojechaliśmy do weta. Dostał nowe leki, na cztery dni cimalgex. Jeżeli nie będzie poprawy maluszkowi zostaną podane sterydy. Cysty w prostacie rosną i konieczna jest operacja. To też powoduje ból. Lekarz mówił, że może być ewentualnie zastosowana blokada kręgosłupa. Czy ktoś miał z tym do czynienia u swojego psa? Kamień na zębach dalej narasta, a przecież był usuwany na początku czerwca. Najważniejsze, aby Kacperek nie cierpiał, to jego popiskiwanie, patrzenie w oczy, taka niema prośba o pomoc są nie do wytrzymania, gdy nic nie pomaga... W poniedziałek mamy kolejną wizytę u lekarza, wtedy ustalimy termin operacji prostaty i związanej z tym kastracji. Teraz maluszek śpi, jest rozluźniony, nie ma napiętych mięśni. Niech te tabletki pomogą.... [CENTER] [/CENTER] [/QUOTE] U mojej suni kamień też szybko wrócił, miała czyszczone w grudniu, a już jest jak było :/
  8. To teraz taki miś pluszowy z niej się zrobił :)
  9. No właśnie, wciąż jesteśmy do tyłu z deklaracjami...
  10. Super :) kochana ewu za niedługo zamieszka w pociągu :wallbash: :eviltong: Czekamy na zdjęcia :)
  11. [quote name='Anja2201']Bardzo dziękuję :) Raczej do piekła za ciągłe oszukiwanie TZ który jest pewny ,że mała jest u nas tylko na chwilę i szukam jej innego DT :roll:[/QUOTE] Z TZ-tami chyba czasami tak trzeba.....
  12. [quote name='Panna Marple']Jestem na zaproszenie. Mogę wspomóc tylko jednorazowo:shake:. Poproszę o numer konta. Słodka sunia, taka kochana i tyle krzywdy doznała... Podłe jest życie. Niech jej teraz będzie tylko lepiej[/QUOTE] Konto podam jak już Paura opuści schron :) Poprosiłam paulę_t, bo jest z Krakowa :cool3:
  13. [quote name='soboz4']Fleki jest na 60 kg pociągnięcia, nie wagi psa. Tak samo myślałam jak kupowałam pierwszą flexi, teraz miałam już parę i muszę dla jamniorów kupować na 35 kg, bo ciągną jak brytany czasem...[/QUOTE] To ja nawet nie wiedziałam!
  14. [quote name='hugulaśny']Taka cisza panuje, że aż brzęczy w uszach. 100 ogłoszeń ma Kajtuś i nic. Chyba pora zaoferować go w innych województwach. Czy ktoś ma ochotę ułożyć jakiś nowy tekst do ogłoszeń?[/QUOTE] Jakim teraz dysponujemy?
  15. I znowu mail o Kukiego i znowu przeszkoda - kot :placz::placz::placz:
  16. [quote name='arim']Maczka odeszła za TM [*] Z jej deklaracji mogę dać 10zł stałej na Paurę. Wykreślcie mnie proszę z jednorazowej a proszę wpisać na stałą.[/QUOTE] Dziękuję! Choć serce mi się łamie na myśl o Maczusi... [B] paula_t,[/B] ja też uwielbiam oglądać jej zdjęcia i być z nią :D [B]Monika89[/B], szykuje się wizyta u Ciebie :cool3: muszę kogoś znaleźć z Krakowa ;) [B][FONT=Georgia][SIZE=4]STAŁE DEKLARACJE:[/SIZE][/FONT][/B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł zakonna 20zł Kryzia 10zł Syla 10zł arim 10zł RAZEM: 195zł [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][B]JEDNORAZOWO:[/B][/SIZE] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] Kryzia - 30zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3]naszkaarek 30zł[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
  17. [quote name='Sabina02']Zegnaj kochana dziewczynko... :-( Dobrze ze nie odeszlas sama w schroniskowym boksie, to jest jedyne pocieszenie. [*][/QUOTE] Jedynie to mnie pociesza :(
  18. [quote name='Jasza']Musiałabym najpierw poćwiczyć i namalować choć jednego psa....:p Chyba, że masz wróble? :diabloti:[/QUOTE] Wróble przylatują, chociaż więcej jaskółek :eviltong: gniazda mają i nam brudzą :eviltong: mogę podesłać na próbę jakąś fotę :cool3:
  19. [quote name='Kasiaw201']Ja też nie rozumiem, młody, śliczny i ciągle:placz: nic[/QUOTE] Kurde, jak takie psy nie schodzą to co mówić o reszcie :roll:
  20. [B]zachary,[/B] Plina się do nas w ogóle nie odzywa, nie wiadomo co z wpłaconą kasą, trudno w tej sytuacji podejmować jakieś decyzje...
  21. Boże, nie :( :( :( :( :( :( :( :( :( dlaczego?????????????????????????????????? :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Dumce się nie udało, Maczuci też - dlaczego?????????????????????????????? DLACZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  22. [quote name='Jasza']Cztery godziny w deszczu...moje psy by mnie przechrzciły. To już bym wolała wejść do lisiej nory, zakryć się krzakiem jagodowym i przeczekać. Lara, próbowałam ze zdjęć, ale jakoś...mam do nich zbyt emocjonalny stosunek :p i ciągle mi coś nie pasowało.[/QUOTE] A mi byś namalowała moje stwory? :D oczywiście za opłatą ;)
×
×
  • Create New...