Dzięki, że jesteście!
[I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd]Póki co tak wyglądają stałe deklaracje:
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł
Sabina02 - 50zł
wtatara - 10zł
_Lara - 10zł
elke 10zł
madziak25 5zł
AtaO 10zł
asiuniab 10zł
RAZEM: 125zł :smile:
Narazie wciąż za mało żeby Paura mogła jechać - koszt dt u Moniki89 to:
7zł/dobę + karma/wet, czyli 210zł/miesiąc + karma/wet
Monika89, chciałam Cię jeszcze spytać o wizytę - wiem, że od niedawna jesteś na dogo, czy taka wizyta byłaby możliwa? ;) wiesz, to taka nasza standardowa procedura ;)
[/B][/SIZE][/COLOR]