Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Hehe, moja Megi też koło mnie siedzi, ale śpi, to mogę pisać co chcę :P Świetnie, że ma się dobrze :)
  2. Poproszę o nr konta, coś dorzucę. Mam rodzinkę z kotkiem poszukującą pieska, podeślę Laryskę ;)
  3. Bo mam świetny domek z Krakowa - pisałam to już na wątku spanieli. Tylko warunek to musi to być spaniel kociolubny, bo jest tam koci rezydent, też adoptowany ;)
  4. Ponoć ta pustynia to już coraz mniej pustynią jest ;) Udanej zabawy!
  5. [quote name='Lobaria']Doszło [B]190 zł[/B] od Lary z bazarku :)[/QUOTE] To super :) Jaki jest stan konta teraz? :cool3:
  6. Coś tu jest nie halo :( nawet jakby to było coś nagłego to chyba są telefony, internet?
  7. Kochanej ewu będzie oddane za bilet z pieniążków KPPP? ewu - masz rację, Tobie trzeba na mercedesa zbierać ;)
  8. Czyli one ją zostawiły? Czy jak?
  9. Oj tak, te zdjęcia to tak nie bardzo do ogłoszeń :/ Nanga - ładnie :)
  10. Jest przecudna! Dobrze, że tak się stało.
  11. Oby..... Baster mi wciąż "siedzi" w głowie....
  12. Mi też bardzo przykro :( Karilka, ile on miał lat? :(
  13. Fajne te buciki, moja 3-letnia chrześnica nawet takowe ma, różowe ;) Oj, ja mam teraz pole za blokiem i nie wyobrażam sobie też już mieszkać np. w centrum Katowic... nie wiem jak mogłam tak mieszkać ponad 20 lat...
  14. To Masajek już w domku jest :)
  15. zuzolina, ważne, że z nim pracujesz. A przy okazji psiak jest zajęty, pies zajęty to pies szczęśliwy :) jeszcze wyjdzie na.... psa :)
  16. Dzięki, że jesteście! [I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd]Póki co tak wyglądają stałe deklaracje: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł RAZEM: 125zł :smile: Narazie wciąż za mało żeby Paura mogła jechać - koszt dt u Moniki89 to: 7zł/dobę + karma/wet, czyli 210zł/miesiąc + karma/wet Monika89, chciałam Cię jeszcze spytać o wizytę - wiem, że od niedawna jesteś na dogo, czy taka wizyta byłaby możliwa? ;) wiesz, to taka nasza standardowa procedura ;) [/B][/SIZE][/COLOR]
  17. Już mają domki - to świetnie :D Oby się innym tak poszczęściło :)
  18. To niech już podpisują :)
  19. Ta Pani od kota niestety zrezygnowała, Kuki miał już incydent z kurą :p Ale mam dwie kolejne osoby chętne :D Narazie jedna Pani dzwoniła i ma pogadać z mężem, a z drugą mailuje, miała wcześniej 13 lat psa. Trzymajcie kciuki!!!!
  20. To Faguś już u siebie :) :) :)
×
×
  • Create New...