Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='from_wonderland']Ale ten biszkopcik jak chwyta spojrzeniem. Piekny jest.[/QUOTE] To prawda....
  2. Hah - a dziewczynka też słodka, bo taki puchaty miś :) może ludzie się boją, że bardzo duża urośnie? Mi się bardziej dziewczynka podoba :eviltong:
  3. Ok. Dziewczyny opłacą wysyłkę, a potem przy odeslaniu my będziemy musieli to najwyżej się przeleje z KPPP.
  4. Jaki wysyp psiaków :((((( [B]Zapraszam na wątek Paury[/B], na którym się wiele teraz dzieje - mam nadzieję, że Paura lada moment pojedzie do hoteliku lub dt: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/63156-Wspania%C5%82a-sunia-Paura-o-wielkim-psim-sercu-czeka-na-cz%C5%82owieka-za-kratami-ju%C5%BC-6-rok[/url]
  5. [quote name='Kryzia']Wątek nabrał przyspieszenia, już jest chyba bliżej niż dalej. To ja też dokładam 10zł stałej.[/QUOTE] Kryziu, dziękuję bardzo!!!! Teraz wygląda to tak: [B][FONT=Georgia][SIZE=4]STAŁE DEKLARACJE:[/SIZE][/FONT][/B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł zakonna 20zł Kryzia 10zł Syla 10zł RAZEM: 185zł :smile:[/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][B]JEDNORAZOWO:[/B][/SIZE] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy arim - 20[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd]zł Kryzia - 30zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3]naszkaarek 30zł [/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000] Jakby coś było nie tak zapisane to mówcie, proszę. madziak25, wpłata może być po Twoim przyjeździe :)[/COLOR][/SIZE][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
  6. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-F9xbIgdKw74/TuzPRZEVpRI/AAAAAAAAa30/oS3abie4en4/s640/DSC_7964.JPG[/IMG] Jestem słodka. Z kochaną Beatką w któryś jesienny spacerek: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-u93WabJ0ylg/Tqxfy2i1AiI/AAAAAAAAVXw/WJ8sMcIA85c/s620/PA295244.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-neBpfWNBqEg/TfiJwTjPo5I/AAAAAAAAEf0/Fo8Wc0x4dBs/s640/pauramojeskarby187.jpg[/IMG] Czesanko: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fn-RC0HLYBE/TfiJuIpw4aI/AAAAAAAAEew/Pjxkjfv4eTM/s512/pauramojeskarby124.jpg[/IMG] Lubię inne psiaki: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0BjO-3z6NtY/Tq0TXKfKQSI/AAAAAAAAVlg/jAEpNWIAW-o/s620/PA295360.jpg[/IMG] Sami widzicie, że to psi ideał,a przez tyle lat nikt jej nie chciał, to bardzo przykre :(
  7. [FONT=courier new]Paura była wtedy czyściutka, wykąpana - zaliczyłyśmy kąpiel w schroniskowym brodziku :) [/FONT][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gvjAdiygPlI/T7qowpqZGhI/AAAAAAAAswk/l2VfeyAR-_E/s720/_DSC8722-84.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-As9vVzq4I20/T7qpTOZ8LXI/AAAAAAAAs1o/xm71SfM_LPI/s720/_DSC8778-123.jpg[/IMG][FONT=courier new] Tak się kochamy razem: [/FONT][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-whhUFUiogEQ/T7j8DBcZ4XI/AAAAAAAAshw/nDaZnJMxcBk/s640/paurapark%20039.jpg[/IMG] Gdybym mogła to bym adoptowała Paurę :( już dawno mi serce skradła. W sobotę postaram się pojechać do schronu i pójść na spacerek. Jeszcze trochę ze spacerku: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NfBb6HYbgEY/T4FTcuwHnbI/AAAAAAAAnzY/aaZWDaj4shI/s620/P4069989.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PY8a1EDjzow/T4FTajNCZBI/AAAAAAAAny0/hIpfbJ3Ejqg/s620/P4069988.jpg[/IMG] [FONT=courier new] [/FONT]
  8. Garnie się do człowieka mimo doznanych krzywd: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-uj6s07fc0II/TuzPR9IY7TI/AAAAAAAAa34/PCihYY9RBco/s640/DSC_7966.JPG[/IMG] Dzieci też lubi: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_4w0bQ8YtwM/T4FTVLa4OdI/AAAAAAAAnxk/WJs_Cqi4YXw/s620/P4069931.jpg[/IMG] Zamyślona - dobrze mi: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bK7q7emYPpc/T4FTacBMOwI/AAAAAAAAnys/BzBjkexVvzk/s620/P4069987.jpg[/IMG] A tu ostatnio razem w czasie pokazu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-elOQ08y5-V0/T7j8UJXwbaI/AAAAAAAAsiE/sv_1djgdTsI/s640/paurapark%20050.jpg[/IMG]
  9. Tu ze mną: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_fHjrOJ9JhM/Tqxf4qcCG8I/AAAAAAAAVY8/KEQksLRstK8/s620/PA295263.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-X3VPy4ipN58/Tqxf2_gsehI/AAAAAAAAVYs/qyDWQUwMej8/s512/PA295266.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hpbhGMCCvkY/Tqxf4me-qsI/AAAAAAAAVZA/M73jenYSn1g/s620/PA295265.jpg[/IMG] Któraś zima - tak skacze na człowieka łapkami gdy się cieszy: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fcSGlngQKTc/TxxN0DJodLI/AAAAAAAAeWU/_XoOjBxdDfQ/s512/paurapsiurki%20006.jpg[/IMG] A tak lubi się tarzać :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cACKkJ1w4r4/TxxOB30C7ZI/AAAAAAAAeW0/H7EZvr3yV7M/s640/paurapsiurki%20012.jpg[/IMG]
  10. Kochani, dziękuję, ze jesteście! Naprawdę, to wielkie wsparcie widzieć tyle osób na wątku - od razu więcej sił w człowieka wstępuje. Musicie mi wybaczyć, zwłaszcza Monika89, że opóźnia się decyzja gdzie pojedzie Paura - ja mam też trochę teraz problemów w życiu prywatnym i wszystko z takim opóźnieniem dlatego :/ Zaraz piszę do Mysi co i jak. Zapisuję nowe deklaracje - dziękuję kochani!!!! :) Co do wagi, to myślę, że regularne spacerki by trochę pomogły. Zobaczcie jak Paura kiedyś wyglądała: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HtPkVJK2E7Q/TfiJtVdtfMI/AAAAAAAAEeg/damZAApdCT8/s400/812e1bc82c1210b2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qREJGmKrq3c/TfkFuN-qQrI/AAAAAAAAEh4/DRq0ErABg-E/s640/pauramojee%20008.jpg[/IMG] Choć nie powiem, ta waga dodaje jej też urody :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ceY521KOBLs/TfiJuUdyDLI/AAAAAAAAEe4/BpojRMwCFww/s640/pauramojeskarby128.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rT-6k3R7MeE/TfiJtyo4BUI/AAAAAAAAEeo/6NXJWPTxgRs/s640/pauramojeskarby107.jpg[/IMG] Zobaczcie to :( [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BaSE4yCI6CE/TfiJw_c9OQI/AAAAAAAAEfw/bqC7t_3dsjo/s640/Toddis%20i%20Paura.jpg[/IMG] I tak siedem zim już minęło, za kratami...
  11. Kurcze, 15km to sporo :cool3:
  12. [quote name='paula_t']Aż się nie mogę napatrzeć jak te małe psotniki fajnie u Was mają.Tylko harce i zabawa w główkach!:loveu:[/QUOTE] Tylko harce, dokładnie :diabloti: Dziekujemy gisell za ogłoszenie w gazecie ;)
  13. [quote name='obraczus87']Niestety nikt nie dzwonił, co mnie bardzo martwi... bo nowych deklaracji nie ma :([/QUOTE] :( chyba trzeba będzie ogłoszenia powtórzyć.
  14. :/ jest tu ktoś niemieckojęzyczny???
  15. Ano porobiło :( a co tu tak pusto? :(
  16. hura hura hura!!!!! :))))))))))))))))))))))
  17. [quote name='Panna Marple']A pamiętacie cioteczki, że przecież Ikusia bardzo bał się syn Puszka Okruszka... czyli ten problem (pies nie do dzieci) już zaistniał wcześniej. Teraz to się nasiliło, bo biedakowi świat się zawalił. Może jakiś bazarek na behawiorystę dla Ikarka? Trzeba go jakoś ratować, bo obawiam się, że może się to nasilić[/QUOTE] Też tak myślę, trzeba już działać, bo może być tylko gorzej :(
  18. [quote name='Jasza']Nigdy nie próbowałam. Rysuję tylko ludzi, drzewa, domy i wróble.[/QUOTE] To może spróbuj? :) jak masz taki talent to czemu nie :cool3: tylko modele będą bardzo żywe :cool3:
  19. Świetnie, że się szkoli :)
  20. Kolejne ogłoszenia - dzięki Tofikowa!!!! :)
×
×
  • Create New...