-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Wątek POMOCOWY psiaków pod opieką ŁTOnZ PROSIMY O POMOC W OGŁASZANIU!
__Lara replied to Temida's topic in Już w nowym domu
[quote name='from_wonderland']Ale ten biszkopcik jak chwyta spojrzeniem. Piekny jest.[/QUOTE] To prawda.... -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ok. Dziewczyny opłacą wysyłkę, a potem przy odeslaniu my będziemy musieli to najwyżej się przeleje z KPPP. -
Jaki wysyp psiaków :((((( [B]Zapraszam na wątek Paury[/B], na którym się wiele teraz dzieje - mam nadzieję, że Paura lada moment pojedzie do hoteliku lub dt: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/63156-Wspania%C5%82a-sunia-Paura-o-wielkim-psim-sercu-czeka-na-cz%C5%82owieka-za-kratami-ju%C5%BC-6-rok[/url]
-
[quote name='Kryzia']Wątek nabrał przyspieszenia, już jest chyba bliżej niż dalej. To ja też dokładam 10zł stałej.[/QUOTE] Kryziu, dziękuję bardzo!!!! Teraz wygląda to tak: [B][FONT=Georgia][SIZE=4]STAŁE DEKLARACJE:[/SIZE][/FONT][/B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł zakonna 20zł Kryzia 10zł Syla 10zł RAZEM: 185zł :smile:[/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][B]JEDNORAZOWO:[/B][/SIZE] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy arim - 20[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd]zł Kryzia - 30zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3]naszkaarek 30zł [/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000] Jakby coś było nie tak zapisane to mówcie, proszę. madziak25, wpłata może być po Twoim przyjeździe :)[/COLOR][/SIZE][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-F9xbIgdKw74/TuzPRZEVpRI/AAAAAAAAa30/oS3abie4en4/s640/DSC_7964.JPG[/IMG] Jestem słodka. Z kochaną Beatką w któryś jesienny spacerek: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-u93WabJ0ylg/Tqxfy2i1AiI/AAAAAAAAVXw/WJ8sMcIA85c/s620/PA295244.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-neBpfWNBqEg/TfiJwTjPo5I/AAAAAAAAEf0/Fo8Wc0x4dBs/s640/pauramojeskarby187.jpg[/IMG] Czesanko: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fn-RC0HLYBE/TfiJuIpw4aI/AAAAAAAAEew/Pjxkjfv4eTM/s512/pauramojeskarby124.jpg[/IMG] Lubię inne psiaki: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0BjO-3z6NtY/Tq0TXKfKQSI/AAAAAAAAVlg/jAEpNWIAW-o/s620/PA295360.jpg[/IMG] Sami widzicie, że to psi ideał,a przez tyle lat nikt jej nie chciał, to bardzo przykre :(
-
[FONT=courier new]Paura była wtedy czyściutka, wykąpana - zaliczyłyśmy kąpiel w schroniskowym brodziku :) [/FONT][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gvjAdiygPlI/T7qowpqZGhI/AAAAAAAAswk/l2VfeyAR-_E/s720/_DSC8722-84.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-As9vVzq4I20/T7qpTOZ8LXI/AAAAAAAAs1o/xm71SfM_LPI/s720/_DSC8778-123.jpg[/IMG][FONT=courier new] Tak się kochamy razem: [/FONT][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-whhUFUiogEQ/T7j8DBcZ4XI/AAAAAAAAshw/nDaZnJMxcBk/s640/paurapark%20039.jpg[/IMG] Gdybym mogła to bym adoptowała Paurę :( już dawno mi serce skradła. W sobotę postaram się pojechać do schronu i pójść na spacerek. Jeszcze trochę ze spacerku: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NfBb6HYbgEY/T4FTcuwHnbI/AAAAAAAAnzY/aaZWDaj4shI/s620/P4069989.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PY8a1EDjzow/T4FTajNCZBI/AAAAAAAAny0/hIpfbJ3Ejqg/s620/P4069988.jpg[/IMG] [FONT=courier new] [/FONT]
-
Garnie się do człowieka mimo doznanych krzywd: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-uj6s07fc0II/TuzPR9IY7TI/AAAAAAAAa34/PCihYY9RBco/s640/DSC_7966.JPG[/IMG] Dzieci też lubi: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_4w0bQ8YtwM/T4FTVLa4OdI/AAAAAAAAnxk/WJs_Cqi4YXw/s620/P4069931.jpg[/IMG] Zamyślona - dobrze mi: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bK7q7emYPpc/T4FTacBMOwI/AAAAAAAAnys/BzBjkexVvzk/s620/P4069987.jpg[/IMG] A tu ostatnio razem w czasie pokazu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-elOQ08y5-V0/T7j8UJXwbaI/AAAAAAAAsiE/sv_1djgdTsI/s640/paurapark%20050.jpg[/IMG]
-
Tu ze mną: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_fHjrOJ9JhM/Tqxf4qcCG8I/AAAAAAAAVY8/KEQksLRstK8/s620/PA295263.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-X3VPy4ipN58/Tqxf2_gsehI/AAAAAAAAVYs/qyDWQUwMej8/s512/PA295266.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hpbhGMCCvkY/Tqxf4me-qsI/AAAAAAAAVZA/M73jenYSn1g/s620/PA295265.jpg[/IMG] Któraś zima - tak skacze na człowieka łapkami gdy się cieszy: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fcSGlngQKTc/TxxN0DJodLI/AAAAAAAAeWU/_XoOjBxdDfQ/s512/paurapsiurki%20006.jpg[/IMG] A tak lubi się tarzać :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cACKkJ1w4r4/TxxOB30C7ZI/AAAAAAAAeW0/H7EZvr3yV7M/s640/paurapsiurki%20012.jpg[/IMG]
-
Kochani, dziękuję, ze jesteście! Naprawdę, to wielkie wsparcie widzieć tyle osób na wątku - od razu więcej sił w człowieka wstępuje. Musicie mi wybaczyć, zwłaszcza Monika89, że opóźnia się decyzja gdzie pojedzie Paura - ja mam też trochę teraz problemów w życiu prywatnym i wszystko z takim opóźnieniem dlatego :/ Zaraz piszę do Mysi co i jak. Zapisuję nowe deklaracje - dziękuję kochani!!!! :) Co do wagi, to myślę, że regularne spacerki by trochę pomogły. Zobaczcie jak Paura kiedyś wyglądała: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HtPkVJK2E7Q/TfiJtVdtfMI/AAAAAAAAEeg/damZAApdCT8/s400/812e1bc82c1210b2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qREJGmKrq3c/TfkFuN-qQrI/AAAAAAAAEh4/DRq0ErABg-E/s640/pauramojee%20008.jpg[/IMG] Choć nie powiem, ta waga dodaje jej też urody :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ceY521KOBLs/TfiJuUdyDLI/AAAAAAAAEe4/BpojRMwCFww/s640/pauramojeskarby128.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rT-6k3R7MeE/TfiJtyo4BUI/AAAAAAAAEeo/6NXJWPTxgRs/s640/pauramojeskarby107.jpg[/IMG] Zobaczcie to :( [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BaSE4yCI6CE/TfiJw_c9OQI/AAAAAAAAEfw/bqC7t_3dsjo/s640/Toddis%20i%20Paura.jpg[/IMG] I tak siedem zim już minęło, za kratami...
-
Kurcze, 15km to sporo :cool3:
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
__Lara replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Niestety nikt nie dzwonił, co mnie bardzo martwi... bo nowych deklaracji nie ma :([/QUOTE] :( chyba trzeba będzie ogłoszenia powtórzyć. -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
:/ jest tu ktoś niemieckojęzyczny??? -
Ano porobiło :( a co tu tak pusto? :(
-
Staś - w nowym domku! Dziękujemy wszystkim!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
hura hura hura!!!!! :)))))))))))))))))))))) -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Panna Marple']A pamiętacie cioteczki, że przecież Ikusia bardzo bał się syn Puszka Okruszka... czyli ten problem (pies nie do dzieci) już zaistniał wcześniej. Teraz to się nasiliło, bo biedakowi świat się zawalił. Może jakiś bazarek na behawiorystę dla Ikarka? Trzeba go jakoś ratować, bo obawiam się, że może się to nasilić[/QUOTE] Też tak myślę, trzeba już działać, bo może być tylko gorzej :( -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
__Lara replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Nigdy nie próbowałam. Rysuję tylko ludzi, drzewa, domy i wróble.[/QUOTE] To może spróbuj? :) jak masz taki talent to czemu nie :cool3: tylko modele będą bardzo żywe :cool3: -
Świetnie, że się szkoli :)