[quote name='asiuniab']przepraszam, że pytam, ale za co można dostać bana, bo ja przyznam się nie przeczytałam uważnie/wcale regulaminu i nie bardzo się łapie, że jakieś punkty można dostać, bana, i to dożywotniego?[/QUOTE]
Np. za spamy na wątku, tj. wklejanie linków do innych wątków - za to są punkty karne, ale mogą się uzbierać i też ban. Albo za obrażanie innych.