Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='asiuniab']Lobaria ja tak dwa dni temu właśnie o tym myślałam, że ten były ds zupełnie się nie odezwał, to naprawdę przykra sytuacja:([/QUOTE] Ja też o tym myślałam i troszkę mnie zdziwiło to, szczerze mówiąc :(
  2. [quote name='Anja2201']To jest najgorsze , już bym wolała chyba , żeby wyniki były kiepskie i żeby było wiadomo co leczyć , bo teraz leczymy w ciemno całkiem :( Jeszcze TZ się mnie dzisiaj pytał czy czegoś dla niej szukam bo on dał mam 3 tygodnie , czuje że będzie ciężko :([/QUOTE] :( no właśnie, możemy błądzić zupełnie po omacku :(
  3. [quote name='Mazowszanka']Właśnie przeczytałam wątek Blunia, pies prześliczny :) Chorobcia, żeby na taką Lobarię trafić to bym mogła spać spokojnie :)[/QUOTE] Hehe, ano, żeby trafić. Wiem co to znaczy drżeć o tymczasa, bo ostatnio wydawałam mojego tymczasowego królasa.
  4. :( jakby co to zrobię ogłoszenia na inne województwo.
  5. Ale york to jednak york, będzie pyszczył :diabloti:
  6. To mamy już 90 zł :) A jakie litery wybrałyście się już do rozsyłania zaproszeń? ;)
  7. Mysiu_, maila dostałam, proszę o kilka dni na ogarnięcie wszystkiego :) To może rzeczywiście z Zachem lepiej nie ryzykować :/ Bjuta, teraz po zdjęciach go pamiętam :)
  8. Kurcze :( a już tak fajnie było :(
  9. Może ciotki z Krakowa jakiegoś mogą polecić?
  10. Piękny psiak, pasuje mu ta czerwona obróżka :)
  11. To ja też podniosę piękną kicię.
  12. [quote name='zioberek87']ale śliczny!!! kurde ta gulko na powiece:([/QUOTE] Znowu ta kurzaja :/
  13. [quote name='asiuniab']przepraszam, że pytam, ale za co można dostać bana, bo ja przyznam się nie przeczytałam uważnie/wcale regulaminu i nie bardzo się łapie, że jakieś punkty można dostać, bana, i to dożywotniego?[/QUOTE] Np. za spamy na wątku, tj. wklejanie linków do innych wątków - za to są punkty karne, ale mogą się uzbierać i też ban. Albo za obrażanie innych.
  14. Oj trzeba, trzeba.
  15. Jejku, dla mnie to trochę szok, muszę się przyzwyczaić, że Bożenka ma yorka :cool3:
  16. No tak.... moja sunia też skacze jak się cieszy, co mnie często irytuje....
  17. Przepraszam, miałam popracować nad zmianą tekstu. Przymierzam się do tego narazie...
  18. [quote name='malagos']Ale jak to się odnalazło w świeżej pościeli, suczysko jedno, no![/QUOTE] Hehehe, naturalne środowisko psa :evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='Ermilka1']Na szczęście mamy blisko WPKiW :) i w ramach treningów przed Tychami i Brenną codziennie trenujemy około 10 km, a to dlatego, że Pani nie ma formy :)[/QUOTE] Ja też nie mam formy, a chyba idę :diabloti:
  20. [quote name='paula_t']No właśnie niestety póki co plan nie wypala, bo nikt prócz anusiab i Emiś się do pomocy nie zgłosił :([/QUOTE] Ja mogę też porozsyłać zaproszenia na wątek ;)
  21. To wielka radość, że ten psiak cieszy się z życia :)
×
×
  • Create New...