Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Malgoska']Trzymaj się Leonku:) Ciotki Cię ściskają:)[/QUOTE] Właśnie, właśnie :cool3:
  2. [quote name='asiuniab']a właśnie przy niektórych sterydach też pies dużo pije i sika;[/QUOTE] To prawda, potwierdzam. :razz:
  3. Jestem u psinek, pusto tu :(
  4. Porozsyłam trochę wątek....
  5. [quote name='asiuniab']a jaka kwota byłaby do nazbierania?[/QUOTE] Chyba coś koło 300 zł.
  6. A możesz coś zdradzić z tych finansów, Lobario kochana? :cool3: Wszystkie są z FB? :cool3:
  7. [quote name='asiuniab']o matko wiecie, że ja dopiero teraz dostrzegłam, że sunia ma na imię Lena tak samo jak moja sunia collie; jestem w szoku[/QUOTE] No widzisz kochana.... ale jej się zdarzyło mieszkać w domu potwora :(
  8. [quote name='Zuzka2']Przypominam,że [B]jutro wieczorem jest transport do Krakowa[/B]-odbiór zwierzaków w Krakowie niestety około północy...Ale to weekend,więc może ktoś w razie potrzeby się pofatyguje;-) Jakaś pani z Bielska jest chętna na 2 kocurki:-)Ale nie wiem czy zadzwoni.Na pewno może wyjechać po nie do Zawiercia,więc pewnie do Krakowa również:-)[/QUOTE] A kicia, co jest u Ginn? Ginn, kogo teraz ogłaszać? :cool3:
  9. [quote name='Vicky62']No bywa i tak...jedna z suń w Bielsku też nie weszła do klatki, omijała ją szerokim kołem. Trzymam kciuki, aby weszła.Trzeba czyms pachnącym dla niej ją zwabić.[/QUOTE] To taki dzikus, ale mam nadzieję, że dziewczyny dadzą radę :)
  10. Ten twardzioszek to rzeczywiście często spotykany, a omijany :p Lobaria, kiedy będą grzyby? :( u nas na Śląsku w ogóle nie ma :(
  11. Chciałabym żeby Lilka była już na miejscu :look3:
  12. Tylko jaka to by musiała być nagroda żeby ludzi ze wsi zmotywować :cool3: A może też np. zbiórka we wsi desek na budy, może są jacyś ludzie, którzy społecznie zajęliby się potem zmontowaniem takich bud?
  13. Świetnie!!! po tylu latach na łańcuchu taka wiadomość cieszy :)
  14. Jedna osoba się chociaż wypowiedziała :cool3:
  15. Za dużo tych psów trudnych :( dzisiaj się załamałam: w Świętochłowicach właściciel zabił siekierą psa, swojego psa, bo nie potrafił sobie z nim poradzić, a schronisko też go nie przyjmie, bo nie jest bezdomny....
  16. [quote name='LILUtosi']U Torusia ok, leniwie spedza dni.[/QUOTE] Dobrze, że leniwie ;) a jak z finansami stoimy?
  17. Ale się cieszę, że się udało :D ale trzeba też wspomóc Fundację, nie ma co.
  18. Dzisiaj zaś widziałam, że pogoda może być całkiem, całkiem :cool3:
  19. [quote name='asiuniab']to musicie się zastanowić, wybrać najbardziej optymalną opcję dla Paury;[/QUOTE] Trzeba też przemyśleć finanse. Możemy np. zastosować ten droższy, a potem najwyżej przejść na TAŃSZY, w zależności od stanu finansów, co myślicie?
  20. Wszystkie śliczne, szkoda, ze chore i zaniedbane :( pozapraszam może kogoś, może nas wesprze....
×
×
  • Create New...