Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Biedactwo :( tak mi jej żal :(
  2. Ale ona się odmłodzi po strzyżeniu, zobaczycie :) Ja bym cięła ;) agumka, nie gryzie, tylko trzeba ją trochę przetrzymać ;)
  3. Jak ciotki obiecują, że przejdzie to trzymamy za słowo :cool3::diabloti:
  4. śliczny pysio :) Kiedy będą te ogłoszonka? :)
  5. Fotki w czasie dnia :D :D :D
  6. Pies na właściwym miejscu :D :)
  7. Też podpytuję.
  8. Justa, Ty masz jeszcze króliki? :) Ja nie dam rady ze względu na odległość :/ może napisać na wątku tyskiego schroniska, może jakiś wolontariusz się zgodzi?
  9. [quote name='Ingrid44']Nowe ogloszenia mozna zrobic z nowymi zdjeciami , sprobowac mozna ?[/QUOTE] Jestem ZA!!!!!!!!
  10. No może.... pewnie trzeba, aż do skutku.....
  11. Pomożecie rozsyłać wątek?????
  12. [quote name='maarit']Nie ruszajcie lepiej. Piesek (w podobnym wieku) znajomej miał na "klacie",wielkości złotówki. Wet wyciął kawał ciałka,a on i tak w ciągu 6 m-cy odrósł i to jeszcze większy. Żal było ciąć ponownie. Pozwolili mu godnie odejść :([/QUOTE] No to rzeczywiscie :(
  13. [quote name='Bjuta']Rozczulające są te skoki na klamkę! :) :) :)[/QUOTE] No :D :D :D :D
  14. ewu to ta sama sprawa :eviltong: a paulina02 z tego co wiem to narazie się waha.
  15. Hihihihi :)
  16. Piękny z niego pies i wciąż bez domu.... Trochę nowych ogłoszeń: [url]www.tablica.pl[/url] No tak, zaczęłam robić ogłoszenia to się coś zdjęcia nie ładują....
  17. Chciałam wnioskować o najwyższą kwotę wsparcia dla Chojraka, staruszka, który ma długi :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/177091-Stary-dobek-Chojrak-pilnie-szuka-deklaracji-%28brakuje-ponad-200-z%C5%82-m-c%29-i-DS-[/url]!
  18. Prześlę adres do Klaudii, bo mam ;)
  19. [quote name='Isadora7'][B]nawet trzeba[/B][/QUOTE] Ok, super!!!!
×
×
  • Create New...