[quote name='maarit']Nie ruszajcie lepiej. Piesek (w podobnym wieku) znajomej miał na "klacie",wielkości złotówki. Wet wyciął kawał ciałka,a on i tak w ciągu 6 m-cy odrósł i to jeszcze większy.
Żal było ciąć ponownie. Pozwolili mu godnie odejść :([/QUOTE]
No to rzeczywiscie :(