Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='magda222']A nie ma żadnej możliwości, żeby obciąć Miśkę i żeby wpuszczali ją w zimie chociaż do przedsionka/sieni/przedpokoju? :([/QUOTE] No właśnie??? :(
  2. Ciekawe co z tym opuszkiem się dzieje, co to może być :(
  3. Laryska, wspieraj Pedrunia!
  4. Haloooo, czy ten wątek życje???? Co z psem??????
  5. Isadora, można wydrukować plakat i porozwieszać?
  6. [quote name='Kamila Proc']zdjecia by sie przydaly[/QUOTE] Bardzo by się przydały ;)
  7. Ja też lecę na bazar, a Rumba właśnie - Ty masz zdrowieć :) Wkrótce zrobię przelew z bazarku jakieś 160zł ;)
  8. [quote name='ewu']Szkoda ,że ten domek się wycofał.Może Malagos zaprosić , Ona miała kiedyś sunię z dworca, może coś doradzi . Małej jest sterylka potrzebna ale musi się wyciszyć. Zróbmy taką akcję jak dla Aramisa i zbierzemy deklaracje, inaczej klops.Musimy zaprosić ludzi i zrobić raban.[/QUOTE] No chyba trzeba.... może podzielimy się rozsyłką zaproszeń?
  9. Ufff, bardzo się cieszę, że tylko tyle! Super, że już udało Wam się zrzucić u Paury 0,5 kg! Super :) Jak dobrze, że jest u Was Monika, ktoś się za nią weźmie ;) Ile ostatecznie kosztowało badanie? Zostało coś na leki czy przelać? zakonna, Twoja wpłata widziałam, ze doszła. Wkrótcę zaktualizuję wpłaty ;) Uściski dla Was Monika :) :D
  10. Oj ten instant to raczej niezdrowy :(
  11. [quote name='asiuniab']ale może Ona się komuś pochwali i ktoś jeszcze się znajdzie???[/QUOTE] No właśnie???? Fajnie by było innych "zarazić" tym.
  12. [quote name='tobciu']no.. ale bardzo ciężką pracą :) Na ostatnie dwa moje bazarki wysłałam 602 indywidualne zaproszenia.[/QUOTE] Ileeeeeeee????????? :o :o :o :o
  13. Cholewcia, trzeba coś wymyślić :(
  14. Ooo, to Toro się wzbogacił :) dziękujemy! :)
  15. Po prostu śliczny :) ten uśmiechnięty pychol :)
  16. Pogoda dzisiaj paskudna :(
  17. No to jest bardzo źle :( :( :(
  18. Hoooooooooooooooooooooooooop.......... zerowy odzew z ogłoszeń? :(
  19. [quote name='Sarunia-Niunia']No tak, i znów się muszę;) z Tobą zgodzić Ginn:)....[/QUOTE] Ja również muszę się zgodzić :)
  20. ????????????
  21. Podniosę narazie, pustki straszne :(
×
×
  • Create New...