Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Jasza']A jak tam moja kasa wygląda, Laro? Ja chyba wpłaciłam 20 PLN , za transport bazarkowy , więc chyba to za sierpień i wrzesień? Bo jak będę coś zalegać, to krzycz!;)[/quote] Muszę sprawdzić jak będę w domu, bom teraz poza domiskiem :cool3: [B] asiaf1[/B], wejdź na 461 stronę telegazety, tam są zasady zamieszczania takiego ogłoszenia, a na 467 stronie są same ogłoszenia zwierzaków.
  2. Jakie zdjęcia :crazyeye: co za rodzinka :crazyeye: taka to przebija Kelly Family :evil_lol:
  3. Rzeczywiście, niektóre psiaki muszą być podwójnie wklejone, bo jest ich więcej.
  4. Ciotki, dostałam zaproszenie, a nie wiem o co chodzi?
  5. :loveu: dzięki bardzo! No widzisz, a ja będę mieć 16 października :loveu: Tobie również wielu udanych dni z Reksiem :loveu: (podoba mi się jak czasami piszesz, że jesteś z nim w lesie na spacerze :loveu:).
  6. To Zumiś nie ma jednak domku? buu..
  7. [quote name='majqa']Całe mini ZOO wita ciocię Larę!!! :lol:[/quote] Helo helo :lol: jak widziałam zdjęcia tego killera kilka stron wcześniej to zaczęłam jeszcze bardziej podziwiać majqę za opiekę nad tym mini ZOO :evil_lol::lol:;)
  8. [quote name='leni356']ja mogę pomóc, tylko nie wiem co w tekście pisać?[/quote] Kurcze, Basia kilka stron wcześniej pisała o Maksiu, możesz troszkę przewertować leni? :oops:
  9. [quote name='Jasza']A Frania to się powinna nazywać Greta, albo jakoś tak dostojnie, bo jest prawdziwą damą... Obraża się, jeśli sie ją przestaje głaskać, no i chodzi powoli i z pełnym dostojeństwem! No i widać nawet jak siedzi, to jak figurka jakaś, no nie przychodzi mi inne sŁowo do gŁowy, jak DOSTOJEŃSTWO...:roll:[/quote] ;) Franiu, Damo nasza, a właściwie już nie nasza... eh, co ja pletę, niewyspanie daje się we znaki :cool1: Jaszo, jestem Ci bardzo wdzięczna, że wszystkiego dopilnowałaś i dopilnowujesz nadal w sprawie Frani :loveu:
  10. [quote name='Mysia_']na to wygląda :razz: to już w środę....[/quote] :multi::multi::multi: cudownie :loveu: pozostaje mocno trzymać kciuki!
  11. Majeczko, wiem, ja tylko tak napisałam, bo wiem, że Ty chociaż "cokolwiek" możesz napisać, bo masz styczność z rehabilitacją, w przeciwieństwie do kompletnego laika w tej dziedzinie jakim ja jestem :cool1: Tak więc rozumiemy, że te zdjęcia zostaną odpowiednio skonsultowane, przez odpowiednich fachowców? :cool1:
  12. [quote name='Jasza']Lara, dobrze, że jesteś!:loveu:[/quote] Ja też się cieszę, że już mogę tu z Wami być :loveu: Dziękujemy za bazarki, za każdą pomoc dla Rumcajsika :loveu:
  13. Ola, ale na jakie konto byśmy zbierali, Fundacji naszej? Ale jestem zryta, od 4.00 na nogach... :roll: Jaszo :loveu::loveu:
  14. Ciotko Negri, ja mogę allegro, ale jakie? takie super wypasione za 20zł? musiałby wtedy ktoś opłacić, bo ciotka Lara niezarabiająca jeszcze :cool1:
  15. Jestem u Marciusza, ledwo żywa, po wstałam dziś o 4.00 (trzeba było do domu wrócić :cool1:).
  16. Suńka odebrana przez właścicieli :-o:multi::loveu::lol:
  17. Helo Dygusiowa :loveu: jeszcze trochę i ruszamy w świat :lol: Edit: nowe wpłaty: koss 20zł ala 10zł Razem mamy: 785,00zł.
  18. Odwiedzam Likiego ;) Jaszo, jak nikt się nie zgłosi to ja mogę ;)
  19. Kiki w domu, superowo :loveu::loveu::loveu:
  20. Ja jej strzelę ogłoszenie w telegazecie, dużo ludzi się odzywa :cool1: kurcze, już nie wiem czy odnawiałam jej ogłoszenia czy nie... muszę sprawdzić. Edit: nowe wpłaty: waldi481 15zł asiaf1 30zł mysza1 30zł - jednorazowa ? Fibi 10zł [B]Razem mamy: 526,67zł.[/B]
  21. A mój kiedyś chciał bardzo terriera, ale teraz dzięki mnie pokochał jamniki i chce jamnika :loveu: ah te moje możliwości :loveu:
  22. Super, że to wszystko tak dobrze się skończyło!!!
×
×
  • Create New...