Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Negri_2008']Cioteczko Laro, a jak stoimy z allegro dla Elzy? Trza coś wznowić, wyróżnić? ;)[/quote] Przydałoby się, bo się skończyło ;) wykorzystałabym nowe zdjęcia Elzuni :p
  2. [quote name='dorobella']Nie wiem czy wiecie, że w okolicach Kłobucka, okoliczne wsie, to był normalny proceder, w kilku miejscach zabijano psy na smalec. Podobno na okolicznych bazarach sprzedawano go jako gęsi, alei tak wszyscy wiedzieli co kupują, ale jak dalej jechali to jako psi. Ojciec tej kobiety skupował zwierzęta, np. konia na wykończeniu, psy, i inne. "Rozbierał je ", a część sprzedawał jako padlinę na fermy. To smalcem pewnie też handlował. Z tego co wiem , to wszyscy z okolicznych wioch o tym wiedzieli.[/quote] O zgrozo :-o
  3. [quote name='aneta355']DJ Psiaku Kochany posłałam złotniki na Ciebie, miłej nocki :sleeping:[/quote] ??? ale DJ już ma dom (???)
  4. Jakie przepiękne zdjęcia!!! :loveu::loveu::loveu: [B]taks,[/B] on chyba rzeczywiście jest typowym jamnikiem z charakteru. Przy "barowej" pogodzie to niejeden jamnik nie lubi wystawiać głowy z domy, ta wilgoć i chłód... nie powiem, mój jamnisio potrafił cały dzień w taką pogodę przespać, zaszyć się w kocu i w ogóle nie wyjść na dwór, trzeba go było siłą brać :diabloti: i też był strasznie nieszczęśliwy na dworze :diabloti: Te ostatnie dwa zdjęcia mnie powaliły, taki podobny do Bursztynka jak śpi... uwielbiam takie minki jak one śpią, takie uśmiechy fajne mają :loveu::loveu::loveu: i te zęby wychodzące w czasie spania, cud miód :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ahhh, gdyby to było tak za rok, to bym wzięła psinkę do siebie :loveu: Co do tej kobiety: ona ma problemy z samą sobą, jest pewnie w depresji, myślała, że jej się trafi przytulanka do pocieszania, a to najgorsze podejście jakie może być... pies to małe dziecko i prędzej on potrzebuje wsparcia i przytulenia, a nie że pies będzie "pocieszycielem" dorosłej kobiety. Ta Pani powinna się do psychologa udać, a nie kolejnego psa sobie fundować. Ciekawe po ilu psach dojdzie do takiego wniosku.... EdiT: aha, a to latanie wokół Twoich suczek :D Bursztyn dokładnie tam samo się zachowywał, pierś do przodu, uszy postawione, postawa super herosa, ogon jak sprężynka... uwielbiam jamniczki :D
  5. diana79, idziesz jak burza :razz::razz::razz: może masz coś jeszcze na bazarek? :razz: potrzebuję bazarków dla tej suczki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/kornelia-ma-szanse-na-hotel-potrzebne-stale-deklaracje-pomocy-139587/?highlight=kornelia[/url]
  6. [quote name='agata-air']Dziś był deramtolog u suni. Zalecił... dużo miłości:) Sunia do kąpania i odżywienia i skóra dojdzie do siebie :) W poniedziałek spotkanie ze stomatologiem. Sunia jest bardzo łagodna lecz niesamowicie zagubiona, jest osowiała...[B]jej jest już wszytsko jedno.[/B][/quote] :-(:-(:-( i to jest najgorsze...
  7. Przepiękny pies!!! Napewno szybko znajdzie dom, wystarczą zmasowane ogłoszenia.
  8. ;) Zaraz wstawię zdjęcia "nowej" Perełki, trzymajcie się mocno krzeseł... Edit: Zdjęcia Perełki: [IMG]http://images47.fotosik.pl/193/3e433cdd5e7b34cbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/193/8795b2a2751a5535.jpg[/IMG] A to zdjęcia jakie dostałam od Pani: Pusia: [IMG]http://images37.fotosik.pl/189/39cda580976f48cc.jpg[/IMG] I jej grób: [IMG]http://images46.fotosik.pl/193/a4b3761492129031med.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Marinka']Przypomnijcie mi dziewczyny (bo troszkę mi się już mieszają "podopieczni", jak u Verterka wyglądają kontakty z dziećmi, czy jest wykastrowany? Być może, będę w stanie coś wykombinować dla niego (mam cały czas telefony w sprawie mojej suni Mari)[/quote] :loveu::loveu::loveu: [B]Marinko,[/B] wykastrowany nie jest, ale właśnie, musimy ciotki podjąć decyzję co z kastracją. Rozmawiałam z megii1, jest taka możliwość, chyba za ok. 250-300zł, o ile dobrze pamiętam... [B]Marinko,[/B] on uwielbia dzieci :loveu::loveu: dzięki! [B]Dziękuję Sally!!![/B] :loveu::loveu: Możecie robić ogłoszenia gdzie chcecie, bo Verter ma stare i pewnie już nieaktualne.
  10. [B]witam wszystkie ciotki, które tu zajrzały, dziękuję[/B] :loveu: Uff, dobrze, że Kornelcia już po![B] Biafro[/B], a jak z opłatami??? myśmy płacili coś za tą sterylkę/ wycięcie narośli czy jeszcze nie??? bo wiem, że te 270zł Ci przelewałam + poszło z katowickiego konta, ale nie wiem czy starczyło. [B]Julie,[/B] dzięki za chęć zrobienia bazarku, a ladySwallow za chęć go wystawienia :loveu: witam Cię [B]bico[/B] :loveu::loveu::loveu: Dzielna Kornelcia! :lol:
  11. [quote name='leni356']Ja polecam Vertera też, domki które do mnie się zgłosiły mają jego zdjęcia. Jest też domek pod Krakowem, ale pani nie ma internetu. Pani chciała Argoska, ale ma w domu kotka, a Argos nie może żyć pod jednym dachem z kotem. Może jakoś uda mi się przesłać zdjęcia do pani[/quote] Dziękuję leni :loveu::loveu:
  12. [quote name='ihabe']Tak :loveu::loveu::loveu: Kajtuś na 100% bardzo by go polubił :loveu:[/quote] No to super! Napewno!!!
  13. Dzięki, witam na wątku ;)
  14. ZuziuM, dobrze, że napisałaś to wprost, bo moglibyśmy to mylnie odbierać... no coż, potrzeba czasu, niczego na siłę przyspieszyć się nie da...
  15. Słuchajcie, za drugi miesiąc ze stałych deklaracji nie starczy na opłacenie hotelu... mamy ok. 300zł, będzie brakować jakieś 150zł. Dlatego, że wcześniej było przelane 270zł na leczenie Kornelii. Proszę o bazarki, dodatkowe wpłaty, pościąganie większej ilości osób tutaj.
  16. To dobrze, może jeszcze w następnym tygodniu uda się ją zawieźć.
  17. Przepiękne zdjęcia Elzy!! :loveu::loveu::loveu:
  18. [quote name='leni356']Tylko teraz Verter samotny :-([/quote] Właśnie cioteczki, pomóżcie wyadoptować Vertera żeby tak samo był szczęśliwy jak Fafi :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/verter-wyciagniety-ze-schronu-przebywa-w-hoteliku-wspanialy-pies-szuka-domu-136842/index95.html?highlight=verter[/URL]
  19. agato, tak doszło 61zł, w tym 21 na allegro, dzięki :lol: [B]Ciotki, kto pomoże w ogłoszeniach??? [/B]
  20. [quote name='Biafra']Super. Nie ma jak rodzinka.[/quote] :( wielka szkoda...
  21. Ja też nie mogę doczekać się maleństwa w nowych ciuszkach :loveu:
  22. Do góry Iskierko!!!
  23. Podnoszę Zumka!!!
  24. Niedobre wieści :( Naa, jesteś wspaniała, nie poddajesz się i walczysz dalej o Molly!
×
×
  • Create New...