-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='Reyes']Dajmy jej ze 3 dni po operacji, kolej to nie auto. Nie są to warunki dla rekonwalescenta z całą pewnością.[/quote] Oczywiście Reyes. Ja myślę, że najlepiej jak o to się spyta weta, podkreślając, że to będzie przejazd pociągiem.
-
[quote name='basia0607']Maksio pojechał dzisiaj do nowego domu. Przyjechalo po niego dwoje mlodych ludzi. Obydwoje sprawiaja dobre wrażenie, pracują w Teatrze Wielkim . Wszystko odbylo się bez problemu, przekupili Maksia wafelkami bo ich po prostu nie zauważał. W rezultacie do samochody wskoczyl sam .Mam adres meilowy., bedęw kontakcie. Mam fotki, komu mogę je przesłać i na jaki adres ?[/quote] Cudownie :loveu: Maksiu, trzymaj się dzielnie i jak najdłużej!
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Molly, kochana nasza :loveu: ciocia Naa już zadba o Ciebie :p -
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
__Lara replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Wzruszające zdjęcia :-(:loveu: podeśle je darczyńcom :lol: -
Ale ubranka :loveu: niezłe :) choć pewnie jamnisie mają dość po takich przebierańcach :p mój nigdy nie lubił gdy mu coś wkładałam :cool1:
-
Ale ładnie wygląda przy budce, ślicznie!
-
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
__Lara replied to red's topic in Już w nowym domu
Do góry Czarusiu!!!! -
[quote name='teacherka']Tinka miała dzisiaj zabieg czyszczenia 3 powieki pod narkozą i jest trochę biedna. Podczas narkozy wujek weterynarz obciął jej też pazur(ki)y. A Selcia przeżyła dzisiaj 1 kąpiel i było strasznie!!!! Płakała, wyrywała się. Trzymałyśmy ją we dwie. Jak ja wykąpię Tinkę? Ona jest silnaaaaaaaaa. Miałam to zrobić dzisiaj, ale nie chcę jej męczyć.[/quote] teacherko, a Tinka samodzielnie nie zdziera sobie pazurków? bo wiem, że jeśli jamniś ma prawidłową budowę łapek to niepotrzebne jest obcinanie. Ja mojemu praktycznie wcale nie obcinałam, tzn. wet mu nie obcinał, sam sobie ścierał.
-
Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]
__Lara replied to Delph's topic in Już w nowym domu
Felku, nie zapominamy o Tobie, sytuacja powoli posuwa się nadal do przodu ;) -
Rudzik -największy szczęściarz i pieszczoch już w nowym domu!!:)
__Lara replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
To Rudzik w dt u mamy clo, ale super :loveu: -
Do góry Rumcajsiku! Czekamy wciąż na Twoje generalne kąpanko i ostrzyżenie :p
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
taks, on rzeczywiście jest za chudy... musi troszkę przytyć ;) I nie wiem czy się czepiać czy nie, pisałam to już na jednym wątku, że jamniki nie mogą chodzić w szelkach :p bo powodują deformację przedniej części kręgosłupa, a teraz widzę moda na szelki i wszystkie psy w szelkach chodzą :roll: Ja to wyczytałam w jednej z poważnych pozycji książkowych, a Isadora mówiła, że lekarze są podzieleni co do tego, ale dużo mówi to samo (jeśli źle napisałam to mnie popraw Isadoro :p). -
Superowo :loveu::loveu::loveu:
-
Przepiękne zdjęcia z nową pańcią :loveu:
-
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
__Lara replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Shiva ma nowy domek, ale superowo :loveu::loveu::loveu: -
:lol::lol::lol: chyba ten pniaczek bardzo polubiła :p
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[B]Marinka, iwcza, bardzo Wam dziękuję[/B] :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Taks boooooskie są Twoje relacje :loveu::loveu::loveu:[/quote] W pełni się zgadzam :loveu: -
Rzeczywiście, urosła :D słodko razem wyglądają :D
-
[quote name='giselle4']...Witaj Lara podniose :multi:moze cos wymysle mam zbyt duzo stałych ....[/quote] Witam Cię giselle :D dzięki, że do nas zajrzałaś ;)
-
[quote name='Wiewiórka']Przepiękna prawda?:loveu: teraz tylko na sterylkę się umówimy i ta wizyta a potem już do wspaniałego domku! Właśnie pojedzie sprawdzić ten domek wkońcu?[/quote] [B] Domek sprawdzony:[/B] [B]z relacji kochanej ciotki bebcik (dziękuję Ci jeszcze raz :loveu::loveu:): [/B] "Już byłam. Wrażenia? Lepszego domku Perełka nie znajdzie. Ludzie cudowni, kochający zwierzęta, szczerzy i autentyczni. Kolega, który mnie zawiózł powiedział ze nie znał do tej pory ludzi którzy tak wielkie serca maja dla zwierząt. Rozmawialiśmy o Pusi, która odeszła, o kotach z którymi będzie Perełka mieszkała. Państwo po prostu kochają zwierzęta, a na Perełke czekają niecierpliwie. Fryzjer juz umówiony, za miesiac :smile: lekarz też. Teraz czas aby Perełka dotarła do domku :smile: Rozmawiałam o sterylce. Myslę że można ludziom zaufac i ta kwestie (po odpowiednim zapisie, tak na wszelki wypadek w umowie adopcyjnej) zostawic dla państwa bo widac że finansowo są bardzo dobrze sytuowani (zaoszczedziło by sie dla kolejnej suńki) Moja skromna opinia- Perełka niech natychmiast jedzie do domku bo tam na nia czekaja Ludzie, czekaja niecierpliwie o odliczaja dni. Jejku, aby jak najwiecej takich domkow !! Za jakis czas będe mogła pojechac na wizyte poadopcyjną :smile: Trzymam kciuki za jak najszybsze połączenie :smile: Ludzi i ich przyjaciela Perełki." [U][B]Teraz tylko sterylka i jedzie Perełka, jak najszybciej.[/B][/U]