-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
[quote name='Aldrumka']zadzwoni, albo raczej nie zadzwoni.......[/QUOTE] Może zadzwoni... :) Hopsamy na pierwszą [IMG]http://i30.tinypic.com/2cr7hpj.jpg[/IMG]
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Kocham takich rudzielców:loveu:. Czy ktoś im ostatnio odnawiał ogłoszenia? -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ale sobie słodko śpią :) -
[quote name='kolejna kobietka']Saba jest w schronisku w kujawsko-pomorskim, jeżeli chodzi o transport to zawsze można go zorganizować, problem w tym, że nikt nie jest chętny do adopcji Saby, a na tymczas bądź hotelik potrzebne by były fundusze, więc nie mamy na nią pomysłu :sad: nie wiem, czy pisać po fundacjach, żeby pomogly? chociaż pewnie też zapsione...[/QUOTE] Trzeba próbować bo żal psicy, ona przez tą samotność jest taka zaborcza i agresywna wobec innych psów :( Mi to nie jest potrzebne gdzie jest, bo jedyne co mogę, to wpłacić coś jednorazowo. Jedna cioteczka pytała na początku wątku kilka razy, może miała jakiś pomysł a kuj. - pom. niewiele mówi...
-
[quote name='iwoniam']ładny ten banerek Jenny.. smutne... 13lat = całe jej życie w więzieniu... tylko za co? ;( płakać się chce.......[/QUOTE] Cindy innego życia nie zna i pewnie cieszy się z tego co ma.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='ew3lina']Niestety nadal czeka w gminnej przechowalni na nowy dom :( Ogłaszamy Cezara, ale jak na razie cisza. Zapraszamy do polubienia nas na facebooku: [URL]http://www.facebook.com/KolegiumMilosnikowZwierzat[/URL] Tu na bieżąco informujemy co u psiaków :)[/QUOTE] Ja już Was lubię :D. Z FB nie korzystam więc napiszcie coś od czasu do czasu co u pyśka:loveu:
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']Dziekujemy za wpłaty!!Na Reksia wtedy brakło rączek.Reksiu rezolutny!Wtedy chasał po wybiegu,te dwa wolniejsze miały próby na smyczy.Tak samo jak wyszło,ze jednego tylko tule...[/QUOTE] Widać że psiaki zadowolone :) -
[quote name='Mazowszanka']To chusteczkę sobie przygotuj, bo początek smutny.[/QUOTE] [I]... ale koniec napawa optymizmem mam nadzieję. Co do banerka cioteczko aurao może spróbuj w innej przeglądarce, albo podlinkuj sama - Mazowszanka wstawiła fajny skrót. Pozwolę sobie zacytować:[/I] "Ja najpierw wstawiam sam banerek czyli obrazek ( bez linku) poprzez edytuj sygnaturę i zatwierdzam. Kopiuję link wątku. Potem skracam ten link w : [B][URL="http://www.tiny.pl/"]www.tiny.pl[/URL].[/B] Kopiuję skrócony link. Jeszcze raz otwieram: edytuj sygnaturę. Zaniebieszczam banerek. Klikam w obrazek kuli ziemskiej (lewy), wstawiam w okienku, które się ukaże, skrócony link i naciskam akceptuj. "