Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='Marycha35']Prawda?!? Schodki do raju:):):);)[/QUOTE] ...i psiak się nie pcha na głowę bo ma swoje łoże ;)
  2. Super że chłopak ma się lepiej :)
  3. [quote name='elik']Co do mleka, to moje wszystkie psy przepadają za nim i nigdy nie miały po jego spożyciu sensacji żołądkowych. [/QUOTE] Moje też. Nawet świeże ich nie "rusza". No ale każdy psiak jest inny :)
  4. [quote name='Pianka']Ibis się promuje [URL]https://www.youtube.com/watch?v=BZQv2XVTRK4&feature=youtu.be[/URL][/QUOTE] Lansuj się chłopaku, lansuj... bo się zasiedziałeś!
  5. [quote name='Marycha35']A do zakochania wtedy jeden krok;):):):)[/QUOTE] No miłość "czuć w powietrzu" ;):evil_lol:
  6. Na razie nie dam rady, ale pamiętam o Was...
  7. [IMG]http://crafthouse.pl/environment/cache/images/150_0_productGfx_43bbff06e56815a51eafd12363e6e3e6.jpg[/IMG] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS]Kasiu dziś wielki dzień Twojego święta i ciotka maarit o Tobie pamięta, więc z okazji urodzin składam Ci moc życzeń: uśmiechu,zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych i uśmiechu wesołego i wszystkiego... wszystkiego najlepszego! :)[/FONT][/COLOR]
  8. Śliczna Kruszynka:loveu:
  9. Ja też od Anuli, zapisuję....
  10. Kochany rudzielec:loveu:
  11. Piękne psisko, wygłaskajcie go ode mnie :) Gdzie jest ogłaszany?
  12. Zapisuję bidulka :( serce się kraje....
  13. Kochany pychol:loveu:
  14. Zapiszę sobie wątek...
  15. [quote name='DarkWater']a nacieszcie oczy cioteczki [URL]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t31/1495424_501778299934847_1831904245_o.jpg[/URL] [URL]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1607132_518217541624256_1780264779_n.jpg[/URL][/QUOTE] Łobuz kochany:loveu:
  16. Serce się kraje :(
  17. [quote name='sylwiaso'] kiedy coś nie idzie,staram się prosić go o radę wiecie,że pomaga!możecie się z ciotki teraz pośmiać:angel::angel::angel::cooldevi:![/QUOTE] Dlaczego? Też polecam :)
  18. Jestem na zaproszenie i zapisuję...
  19. [quote name='Bjuta']Pięknie dziękujemy darczyńcom Laosa za 150 zł wsparcie! :) :) I oczywiście stałym sponsorom pięknie dziękujemy za pamięć! :)[/QUOTE] :Rose::Rose:
  20. Podrzućcie mi jeszcze raz nr konta bo przez nieuwagę usunęłam a obiecałam coś na smaczka :)
×
×
  • Create New...