Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Pozdrowienia dla Zekkulca :loveu: i jego cioteczek
  2. Ja mogę wpłacić 2 dyszki jednorazowo
  3. Ciocie już niewiele świętowania nam zostało, ale życzę Wam zdrowia i radości w Święta i przez cały Nowy Rok :)
  4. Zdrowych i spokojnych Świąt [IMG]http://bi.gazeta.pl/im/2/8823/z8823592Q,fot--Boze-Narodzenie.jpg[/IMG]
  5. [COLOR=#ee82ee][FONT=comic sans ms][SIZE=3]Gdy nadejdą Święta Bożego Narodzenia niech nadzieja i radość zastukają do Waszych drzwi,[/SIZE][/FONT] [FONT=comic sans ms][SIZE=3]a Nowy Rok przyniesie pomyślność, szczęście [/SIZE][/FONT] [FONT=comic sans ms][SIZE=3]i piękny uśmiech każdego dnia. [/SIZE][/FONT] [FONT=comic sans ms][SIZE=3]Wesołych i spokojnych Świąt[/SIZE][/FONT][/COLOR]:tree1:
  6. [COLOR=#ee82ee][FONT=comic sans ms][SIZE=3]Gdy nadejdą Święta Bożego Narodzenia niech nadzieja i radość zastukają do Waszych drzwi,[/SIZE][/FONT] [FONT=comic sans ms][SIZE=3]a Nowy Rok przyniesie pomyślność, szczęście [/SIZE][/FONT] [FONT=comic sans ms][SIZE=3]i piękny uśmiech każdego dnia. [/SIZE][/FONT] [FONT=comic sans ms][SIZE=3]Wesołych i spokojnych Świąt[/SIZE][/FONT][/COLOR]:tree1:
  7. On się uśmiecha :) cudo:loveu:
  8. :mdleje:Co ja widzę? Kilka dni nie zaglądałam a tu takie zmiany:multi:. Halciu... :Rose: Deklarowałam jednorazową, jeśli Eti nie będzie potrzebowała to wyślę dla Buni...
  9. [quote name='mari23'] dzisiaj wzięłam się za porządki, akurat przyjechała Kasia i jak zobaczyła, powiedziała, że zostaje babci "pomożać"... no i pomożała:mdleje::chaos: kiedy ja to posprzatam? chyba po świętach :) [/QUOTE] Liczą się chęci :), których Kasi na pewno nie brakowało ;)
  10. Ogonki kochane dajcie Marysi dzień spokoju. Zdrówka Wam życzę...
  11. [quote name='agata51']Wysłałam kasę. Mam nadzieję, że starczy. Kamysiu, jesteś moim [B]najdroższym [/B]psem na świecie :diabloti:[/QUOTE] To przecież bezcenny Kamień ;)
  12. Dobrze że już jesteś...
  13. Napisałam do Elzy maila ( na adres z profilu) żeby zaglądnęła, bo tyle kochanych cioteczek przybyło:loveu:. Mam nadzieję że odczyta:roll:
  14. [quote name='ajw']Cześć Azirku, przesyłam Ci buziaki ;)[/QUOTE] ... ja też :)
  15. Cioteczki obiecałam grosik jednorazowej. Na razie nie mam możliwości żeby podjechać do banku (a nie mam internetowego) ale podajcie nr konta.
  16. A ja znów przyleciałam z nadzieją...
  17. [quote name='mari23']niech im idzie w biederka, byle nasze smukłe zostały ;) ;) [/QUOTE] I tutaj jest problem. Bo nie dość że jemu poszło w biederka to i mi nie brakuje cm. a Święta przed nami. Misiek lubi się pchać nam na kolana a kawał psa się zrobiło. On tak komicznie siedzi na tych kolanach. Jak dziecko :D
  18. Mojemu Miśkowi przed zimą też wszystko w "biederka" poszło :D
  19. Uffff.... Tak się cieszę, że niunia już bezpieczna :)
×
×
  • Create New...