Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Azirku trzymaj się. Ty tutaj jesteś najważniejszy...
  2. Ja też spóźniona przesyłam cioci Agatce buziaki i życzenia przede wszystkim zdrowia i spełnienia marzeń :Rose: [IMG]http://gify.magazynek.org/pictures/%C5%9Awi%C4%99ta/Urodziny,%20imieniny/Torty/012.gif[/IMG]
  3. Nie mnie decydować o reszcie pieniędzy - ale leżeć bezczynnie raczej nie powinny.
  4. Neelith ja to wiem... Po prostu ciężko mi się jakoś z tym pogodzić. Było tak blisko :( Na początku problemem był brak Dt a jak się znalazł to psa nie oddadzą :(
  5. :angryy: Brak słów! Właściciele mają psa w d... ale jak ktoś chciał mu pomóc, to po policję zadzwonili. Niech by go policja szukała... już to widzę... Elza i tak masz już przerąbane, ja bym teraz nie odpuszczała.
  6. [quote name='mdk8']podejrzewam,że to jest na zasadzie "chciałabym a boje się" takie jest moje odczucie.[/QUOTE] Z rodziną trudniej (jakby nie było jakoś trzeba z nimi żyć), ale trzymam kciuki za Elzę!
  7. Elza Ty znasz lepiej sytuację. Od czego w tej chwili jest to uzależnione? Taka szansa może maluszkowi przelecieć przed nosem :(
  8. Muszka była bardzo podobna do Tabi. Tylko uszy miała jak nietoperz :)
  9. Zimno... :( Biedny maluszek
  10. Dzisiaj mija 2 lata odkąd nie ma z nam Muszki [*]
  11. [quote name='mari23'] ta wraca do pani wet, lewa przednia łapa - tu widać zgrubienie, teraz podobno "wisi" :( niestety jest realne widmo amputacji :( :( tej właściciel najpierw szukał, zadzwonił na ogłoszenie "znaleziono", a teraz twierdzi, że nigdy żadnego psa nie szukał :( to ta znaleziona nocą 28 grudnia w Środzie Śląskiej, co Straż Miejska nie chciała się tym zająć i pan nie mając innego wyjścia zabrał ją tak "na razie" do kojca u teściów ( bez ich wiedzy, są w sanatorium), uciekła w sylwestrową noc, teraz się odnalazła, znów jest u pana, a teściowie wkrótce wracają poza tym ona nie chce być w kojcu, piszczy, chce do ludzi! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images65.fotosik.pl/566/e106a2adfdaa91a2med.jpg[/IMG][/URL] taką budę tam ma, niestety DT naprawdę nie może jej dłużej trzymać... :( [/QUOTE] Bidulki :(
  12. Ale Ci się chłopaku poszczęściło :multi:
  13. Przeszło Serduszko za Tęczowy Most :( Cieszę się, że Gienia zaznała szczęścia i godnie odeszła.
  14. [quote name='zachary']Zapisuję Maciusia...[/QUOTE] ... ja też sobie przystojnego rudzielca śledzę:loveu:
  15. [quote name='Aimez_moi']Trzymam kciuki za "moment".....:)[/QUOTE] Ja też... NIech już będzie bezpieczny
  16. Dawno nie zaglądałam:oops: a tu się tyyyyle dzieje:multi:
  17. Jestem na zaproszenie ale obecnie nie mogę pomóc:oops:
  18. Podobno pogoda się zmieni :(
×
×
  • Create New...