Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Kochany pychol:loveu: Nic tylko złapać i ściskać:loveu: [IMG]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRu3fZhioqHqSRK2-FNgZm2SCzYoJ42m2AloSsz38ID8LQobDB8[/IMG] Trzymaj się zdrowo!
  2. Piękne psisko
  3. [quote name='ania68']Mało kto tu zagląda ale jakby jednak, proszę choć o podrzucenie bazarku dla naszych Braciszków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250806-Ozdoby-do-włosów-i-inne-dla-Leśnych-Braci-do-16-02-2014*godz-21-00?p=21852184#post21852184[/URL][/QUOTE] Ja przez bazarek tutaj trafiłam i zaznaczę sobie chłopaków...
  4. Nie było mnie tutaj jakiś czas i taką smutną wiadomość zastałam :( Opiekuj się TAM naszymi psiakami... [quote name='mari23'][INDENT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/952/a2089a6f2f3bfa16med.jpg[/IMG][/URL][/INDENT] [/QUOTE][INDENT] [IMG]http://elementarz2.blox.pl/resource/dowiersza.gif[/IMG][/INDENT]
  5. Dodawałyście go na psiegranemarzenia.pl ?
  6. Trzymam kciuki żeby się udało :kciuki: Merryjanee powiedz chłopakowi, że to prezent na walentynki:cool3: ;)
  7. Jak to ktoś napisał: psy mają jedną wadę, za krótko żyją :(
  8. Ja mogę 2 dyszki podesłać jednorazowo... na transport czy jakiś smaczek:roll:
  9. Biedna malutka :( a co z tym pieskiem?
  10. Melduje się i ja. Kochany niedźwiadek:loveu:
  11. Wracaj szybko do zdrowia. Ściskam :) [IMG]http://s41.radikal.ru/i093/0810/61/c17806e4e483.jpg[/IMG]
  12. Bądź szczęśliwy ... Za TM znów możesz biegać
  13. Śliczne... Co z tymi ludźmi się dzieje:-(...
  14. Może choć trochę się przestraszyli i coś się zmieniło... na lepsze:roll:
  15. Nie wiem co napisać, bo po stracie Przyjaciela nie pocieszy nic :( TAM im jest już lepiej...
×
×
  • Create New...