Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Kochany pyszczek. Trzymam kciuki....
  2. Chciałam zostawić ślad po Sabie - suni mojej rodziny. Dzielnie walczyła ale choroba była silniejsza [*]
  3. Mongo ale masz szczęście, że tyle osób o tobie pamięta :) [URL="http://smayliki.ru/smilie-743654535.html"][IMG]http://s10.rimg.info/022e41998a2329f48c5f689f8af3f20d.gif[/IMG][/URL]
  4. Miałam małą rezerwę więc opłaciłam deklaracje do końca roku. Mam taką cichą nadzieję, że Ibisek znajdzie domek wcześniej.
  5. Super wiadomość :)
  6. Też przylazłam od Macieja... Teraz będzie już tylko lepiej :) Zdrowiej chłopaku!
  7. [quote name='Martika@Aischa']Wszelkim GUZOM i innym PASKUDZTWOM mówimy zdecydowane NIE !!!!!!!! :angryy:[/QUOTE] Dokładnie !!!!
  8. Podczytuję wątek i chciałam tylko pozdrowić pyszczka kochanego.
  9. Nie masz szczęścia biedaku... :(
  10. Kochany przytulak:loveu:
  11. Zapiszę sobie rudzielca kochanego:loveu:
  12. [URL=http://smayliki.ru/smilie-889084743.html][IMG]http://s15.rimg.info/146cd818b155e207e1a98f175fbdaacb.gif[/IMG][/URL] "Pora na dobranoc..." ;)
  13. [url=http://smajliki.ru/smiliegenerator/] [img]http://gs106.rimg.info/28f7e41f2e4ce61a6bde62dc6c8a1904.png[/img] [/url]
  14. To się Mongo przynajmniej więcej porusza, nie będzie tylko spał:lol:
  15. Jeśli mowa o odchudzaniu to pozwolę sobie zareklamować ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256781-Błonnik-witalny-plus-indywidualna-dieta-na-Horka-Hamleta-Cori-do-31-08-g-20[/URL] Ja to dopiero mam nad czym popracować:roll:. Puszek przynajmniej może zrzucić na puszyste futro... ;)
  16. Piękne psisko:loveu:
×
×
  • Create New...