Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Miesiąc Dingol cieszy się wolnością:)
  2. O kurcze - ma dom :)
  3. Ktoś coś wie?
  4. [quote name='Agata Balu']Podpiszcie petycję: [url]http://www.petycje.pl/petycja/7740/roztrzaskanie_glowy_psa_malo_okrutne_???_strzelce_opolskie_.html[/url] Temat na dogomanii: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213413-Petycja-Roztrzaskanie-g%C5%82owy-psa-ma%C5%82o-okrutne-Strzelce-Opolskie[/url][/QUOTE] Cioteczki w tekście petycji jest błąd w dacie, mam nadzieję że nie będzie to miało wpływu na przebieg akcji...
  5. Dingo zdrowiej, nie stresuj cioteczek...
  6. mgie pożyczyłam zdjęcie na NK -mam nadzieję że nie masz nic przeciwko temu. Co tam literki-wiadomo o które psinki chodzi...
  7. Taka kochana niunia dalej bez domku :(
  8. I ja zagladnę do sunieczki na dobranoc
  9. [quote name='Merys'][url]http://www.tvn24.pl/12690,1714472,0,1,surowsze-kary-za-znecanie-sie-nad-zwierzetami,wiadomosc.html[/url] A tutaj link kto jak glosowal: [URL]http://orka.sejm.gov.pl/Glos6.nsf/nazwa/98_6/$file/glos_98_6.pdf[/URL][/QUOTE] Dzięki, zaraz sprawdzę na kogo głosować;)
  10. NIe dziwię sie ze nie chciały odejść - kazdy psiak tęskni a one już tyle czekają:(
  11. Pamietam o tobie Fadusiu, postaram się we wrześniu coś podesłać...
  12. Będę z Wami, niestety tylko serduchem :roll:
  13. [quote name='Emiś']Wyniki są lepsze!!! ALT (wątroba) spadł z 600 do 200 (powinien być jeszcze niższy, ale to i tak sporo lepiej) Kreatynina jeszcze wysoka 3,5 (norma 1,8) Mocznik też spadł, ale niestety nie zapamiętałam o ile, jutro odbiorę papierowe wyniki to dopiszę. Tak więc niedługo kończymy kroplówki (miał dziś założony świeży wenflon, szkoda go nie wykorzystać) :D[/QUOTE] Jakie dobre wiadomości:)
  14. Biszkopcik dalej czeka?
  15. Falbaniu pokaż się... Przy wysyłaniu kolejnej deklaracji postaram się wysłać jakiś gratis.
  16. Marysiu jak ja tu dawno nie zaglądałam:roll::oops: Pozdrawiam Ciebie, Kasiulkę i całą słodką gromadkę:loveu:
  17. [quote name='Becia66']Pamiętam te 2 sunie, jeszcze w dużym boksie pod jabłonką, zawsze razem....i pewnie tak razem już skończą. Przykre to bardzo, niestety nie wszystkim psiakom udaje sie pomóc.[/QUOTE] A no nIestety... Choc czasem cuda się zdarzają.
  18. [quote name='Neczka']Czasami się zastanawiam po co był ten nowy wątek... Poza tym, że jest tu więcej zdjęć, które można było wstawić i na starym, to itak zapadła cisza... A załoyciel wątku nie odzywa się już od kilku miesięcy[/QUOTE] Neczka a komu chciałoby się przekopywać długi wątek? Zawsze lepszy taki w pigułce;)
  19. Postaram się wkrótce wpłacić na kolejne miesiące.
  20. [quote name='kameralna']Sed ciągle jeszcze sam :shake:[/QUOTE] :( Biedaczystko
×
×
  • Create New...