[quote name='Emiś']Wyniki są lepsze!!!
ALT (wątroba) spadł z 600 do 200 (powinien być jeszcze niższy, ale to i tak sporo lepiej)
Kreatynina jeszcze wysoka 3,5 (norma 1,8)
Mocznik też spadł, ale niestety nie zapamiętałam o ile, jutro odbiorę papierowe wyniki to dopiszę.
Tak więc niedługo kończymy kroplówki (miał dziś założony świeży wenflon, szkoda go nie wykorzystać) :D[/QUOTE]
Jakie dobre wiadomości:)