Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Czyli nasz Kajtuś ma jeszcze POWER-a skoro zwiał przed fotami :D
  2. Też czekam na jakąś dobrą wiadomość...
  3. i na pierwszą na dobranoc...
  4. [quote name='brazowa1'] I na kogo beda czekać ,po drugiej stronie? skoro one nikogo nie miały? a ci,co byli to zdradzili :([/QUOTE] Jak to na kogo??? Na nas bedą czekać ... nas tutaj nie brakuje. Często inaczej nie możemy im pomóc, ale kiedyś do nich pójdziemy i się zaopiekujemy - czasu na "spacery" będziemy mieli duuuuużoooooo ;) Actymczasem niech sobie biegają szczęśliwe i na nas czekają.
  5. No chłopaki! a sio do domków...
  6. [quote name='gameta']nie,juz mu sie nie uda. Kapselek za TM.[/QUOTE] A ja dopiero wczoraj trafiłam na wątek Kapselka :( [*]
  7. [quote name='OlaLola'] Dla biednego Misiaczka schronisko to już dom...[/QUOTE] Niestety bez Normy :(
  8. Falbaniasty lecimy na pierwszą:razz:
  9. Są jakieś informacje o jego zdrówku?
  10. na pierwszą na dobranoc :)
  11. Też prosze go wymiziać ode mnie;)
  12. Falbaniu ma to szczęscie że Karolcia odkryła w nim całkiem innego psiaka, niż nam się wydawało. To już duży plus. Teraz w schronie ma kontakt z człowiekiem- dobry kontakt- a pamiętacie jak było wcześniej. Myślę więc że nie ma się co spieszyć z tym DT, bo nic na siłę.
  13. Zaznaczę sobie i postaram się podesłać w tym tygodniu jednorazowo 20 zł.
  14. Boziu trochę mnie tutaj nie było i takie niepokojące wiadomości się pojawiły... Badźmy dobrej myśli.... Dziewczyny tylko mi tutaj bez załamki!!! Bedzie dobrze! MUSI!
  15. Jestem i ja- mogę tylko jednorazówką pomóc. Proszę o konto. Może w tym tygodniu zdążę wysłać.
  16. Wpadłam na na chwilę na wątek w świąteczne odwiedziny. Nabieraj sił i ciałka Rudziku.
  17. [quote name='Marinka']Ok., to równie szczytny cel...psiakom potrzebne są solidne budki :)[/QUOTE] No jasne... wszystko na wagę złota
  18. Jeżeli będzie taka potrzeba to ja też pomogę.
  19. Falbaniu lecimy na pierwszą na dobranoc;)
×
×
  • Create New...