Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Zaznaczę sobie. Śliczny psiak.
  2. Jakieś choróbsko mnie rozłożyło. Jak tylko się pozbieram to podjadę do "miasta" wysłać obiecaną wpłatę... Pamiętam o Faduniu.
  3. To i Mongo pewnie na te fotki sie załapał. "Rozbójnik" jeden;)
  4. [quote name='Gonia13']Bo niestety są takie psinki, które mają pecha :([/QUOTE] I znoooowu ja :(
  5. No oczywiście- król pierwszego planu Dinuś :) Dobrze że Kajtuś chociaz na jednym raczył się pokazać:loveu:
  6. No dziwny trochę. Idealny dla innych piesków a od "głasków" stroni a- przeciez to taaaakie fantastyczne;). Wszystkie się garną. Taki już widocznie jest. Ma trochę kocią naturę - "robię co chcę" Przynajmniej nie rozrabia:cool3:
  7. [quote name='Bjuta']Może i dobrze, że pustki, bo muszę wyznać, że Kikou się na niego pierwszy raz poskarżyła. Rzucił się do gardła jednego takiego Karolka. On czasem ma takie odpały. Uważa że Kikou wystarczyłby jeden piesek - on sam. No i niedawno udało mu się ukraść kawał surowej kury. Złodziejem jest wogóle zawodowym![/QUOTE] Co ty chłopie wyprawiasz:nono::nono::nono:
  8. Faduniu słoneczko przypomnij się... na pierwszą hop;)
  9. [quote name='martka1982']dogo pustoszeje czy mi się wydaje?[/QUOTE] Coś w tym jest, sama zauwazyłam że mam coraz mniej czasu:shake:
  10. Zaglądam i ja.Na razie niewiele mogę pomóc.
  11. Pozdrowienia dla Falbania
  12. Dzięki necianeta.W przyszłym tyg. wyślę...
  13. Cioteczki wiem że miałam od Was już nr konta do poprzedniej wpłaty na ale już mi się pomieszały.Podajcie mi jeszcze raz. Na co "pilniej" - hotelik czy leki? Wiem że to głupie pytanie...
  14. Widziałam ją na NK....Bidula:( Zaznaczę sobie... Chwilowo nie mogę pomóc finansowo.
  15. :candle: :-( Śpij słoneczko [*] Cieszy mnie, że chłopak dostał szansę i mimo że krótko, to jeszcze prawdziwie "pożył". Miałam nadzieje że znów pokona kryzys... No ale widocznie tak miało być.
  16. Tak sobie podczytuję ten wątek i aż serce rośnie:)
  17. Chłopak ma szczęście że nie został sam - ktoś przy nim będzie... do końca.
  18. Podrzućcie cioteczki nr konta- jak będę na plusie to coś podeślę ;)
  19. [quote name='martka1982']Falbanek chciałby uroczyście zaprosić do kumpli ze schronu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213905-Kolczyk-ma-12-lat-podupada-na-zdrowiu-czy-zako%C5%84czy-sw%C3%B3j-%C5%BCywot-w-schronie?p=17556359#post17556359[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/213903-Kupili-labka-a-mnie-wyrzucili-na-ulic%C4%99-a-przecie%C5%BC-by%C5%82em-ich-przez-15lat!!!?p=17556285#post17556285[/url][/QUOTE] Superowe psiaki... i tyle przeszły :(
  20. [quote name='ClaudiaAnna']no niestety... :( jeszcze żadnego tel. nie było, nikt nie pisze... nie wiem dlaczego ona jeszcze siedzi i czeka na swojego pana skoro jest prawie psim idealem... Hania do domu ![/QUOTE] Bo niestety są takie psinki, które mają pecha :(
×
×
  • Create New...