[quote name='Bjuta']Może i dobrze, że pustki, bo muszę wyznać, że Kikou się na niego pierwszy raz poskarżyła. Rzucił się do gardła jednego takiego Karolka. On czasem ma takie odpały. Uważa że Kikou wystarczyłby jeden piesek - on sam. No i niedawno udało mu się ukraść kawał surowej kury. Złodziejem jest wogóle zawodowym![/QUOTE]
Co ty chłopie wyprawiasz:nono::nono::nono: