Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. O matko.... ile on przeżył :( To cud że Jasiek żyje. Dziewczyny jesteście niesamowite:Rose:
  2. [quote name='nubijka7']Reksio powoli się pakuje do nowego domku...a tu kolejny psiak po wypadku- z amputowaną łapką- pod Warszawą PILNIE SZUKA DT albo DS, bo czeka go schronisko w KUTNIE :((((((((((((((((((((((( [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.372687116160814.84143.168727179890143&type=1[/URL][/QUOTE] Tylko nie to... :(
  3. [quote name='agata51']"Księżyca misa lśni, świat cały zwisa mi..."[/QUOTE] A to na jaką melodię śpiewamy? Ja znów nie znam:oops:
  4. Cioteczko a moja poprzednia wpłata nie doszła. Te 3 dyszki? Bo obiecałam 150 i tyle w sumie poszło w 2 "ratach".
  5. Jak będzie wątek tego biedaka to dajcie znać...
  6. Zaglądnęłam "z banerka" a psinki już wśród nas nie ma :( Biegaj szczęśliwy za TM
  7. [quote name='sonia1974'] (...) [COLOR=#000000]ale jak podałam swoje nazwisko to skończyło się miło i zaczęła na mnie warczeć typu co ja mogę wiedzieć o bezdomnych psach jak nie mieszkam w Osięcinach , dlaczego uważam że ten pies jest bezdomny i takie tam , egzamin z bezdomności osięcińskich psów normalnie miałam [/COLOR][/QUOTE] To widzę, że nie tylko egzamin na prawo jazdy trudno zdać:crazyeye:
  8. Widzę, że bank w którym wpłacałam "zaspał":roll: chyba że ja coś poknociłam przy wypełnianiu.
  9. [quote name='sonia1974'] dziękuję za tak dużą pomoc od początku walczyłaś o Tropika :loveu:zdrówka życzę[/QUOTE] Muszę uzupełnić. Pokazałam mamie Tropika i powiedziałam że trzeba sporo kasy. Od razu dała mi 5 dych. Tak że to była "zrzutka rodzinna":lol:.
  10. [quote name='sonia1974'][COLOR=#000000]z[/COLOR][COLOR=#000080]apomniałam dodać że mamy kolejną bidę w osięcinach , suka owczarka już zgłoszona do gminy przez sdal [/COLOR][/QUOTE] O matko.... kolejna bida :( Wrzućcie zdjęcia jak będą...
  11. Jako że bierze mnie coś w stylu grypy, to od razu po pracy pojechałam do banku. Mam nadzieję ze już niedługo życie psiaka się zmieni. Ostatnio mam problem z logowaniem, w razie czego będę "podglądać w milczeniu" ;)
  12. Ja też 2 dni nie mogłam się zalogować
  13. Tak mi przykro... Miałam nadzieję że jeszcze się dziadeczkek nacieszy życiem :( Cieszę się jednak z tego, że przez te ostatnie miesiące czuł że ktoś go kocha.
  14. [quote name='agata51'] A Kamysiowi, jak zwisało z prawej strony, tak zwisa. [/QUOTE] Kojarzę 2 psiaki z takim wiszącym jęzorkiem. Jeden chyba nie miał kawałka żuchwy (co u Kamysia odpada), a drugi miał "przerzedzone" zęby. Może Kamysiowi tak język zwisa przez wytarte ząbki:hmmmm:
  15. Będzie dobrze. Ostatnio tyle przeżył, cały czas coś przy nim "majstrowano". Wróci, ochłonie i wszystko się ustabilizuje.
  16. Szukałam wątku innego Jęzorka a trafiłam na ten. Przypomnę więc malucha Bądź szczęśliwy ... [*]
  17. [quote name='sdal2']czyli mamy 200 z kundelkowej skarbonki , od marit 150 i od soni 40, czyli 390.00 super, jak by ktos jeszcze mógł dozucic pare groszy to super , bo jak na razie to nie wiemy ile to wszystko będzie kosztowac.[/QUOTE] Ja myślę, że jak się wątek rozkręci to Tropik coś jeszcze "uzbiera" :)
  18. Podziękowania za zaproszenia należą się też ewie gonzales:loveu:
  19. [COLOR=#222222][FONT=Times New Roman][FONT=system][SIZE=3][quote name='sonia1974'] Bardzo prosimy o wsparcie dla chłopaka . Na chwile obecną wstrzymujemy sie z zakupem karmy .[/QUOTE] Nie będziecie kupować karmy? Czyli jak wszystko się ułoży to dopłacam 120. Oby wszystko poszło po naszej myśli. Boję się, że jak zacznę się cieszyć to coś nie wyjdzie:oops:[/SIZE]...[/FONT][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...