Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. 20 zł bym funiu przelała może na coś się przyda
  2. ja też się zapiszę bardzo fajne imię Dziunia :) bede kibicować w szukaniu domku :)
  3. dziewczyny stałej nie mogę dać bo już ich mam sporo ale jednorazowa 20 zł
  4. [INDENT] [IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/images/DSC05561%20Custom.JPG[/IMG]takie piesio jest w Radysach maleństwo [/INDENT] [URL="http://www.flaszeczki.pl"]i jeszcze jeden Wiek: 2 lata[IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/images/IMG_5776%20Custom.JPG[/IMG][IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/images/IMG_5785%20Custom.JPG[/IMG] [/URL]
  5. fotki nowe wrzuce z fb Beti cudo! Jeśli zabrakło Ci już miejsca w lodówce, Polecimy twój przypadek Beti- schroniskowej „nówce”. Bo ta przemiła i oddana sunia Dysponuje również zębową szufladką -pewnie jak jej psia mamunia. Dobroci, przekąski, czułość i spacerki- To są ulubione Beti naszej gierki. Takiego psiny uśmiechu nie powtórzy się w przyrodzie schemat, więc Przyjedź, pokochaj, adoptuj i zakończ w końcu jej tułaczki temat! [IMG]https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/p206x206/12680_579510072106494_502800840_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/544894_579510102106491_1929981660_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1185936_579510132106488_850069444_n.jpg[/IMG]
  6. i jeszcze jeden Wiek: 2 lata[IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/images/IMG_5776%20Custom.JPG[/IMG][IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/images/IMG_5785%20Custom.JPG[/IMG]
  7. [IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/images/DSC05561%20Custom.JPG[/IMG]takie piesio jest w Radysach maleństwo
  8. schronisko w Radysach od lipca mają trochę lepszą stronę, nie wiem za ile aktualizują fotki ale jest taka fajna sunia [B]Wiek:[/B] ok 2 lat [IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/images/IMG_5451 Custom.JPG[/IMG][IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/images/IMG_5437 Custom.JPG[/IMG] a samczyków też jest sporo w rasie podobnych do jamników [url]http://www.schroniskodworakowscy.pl/index.php/adopcje/samce[/url]
  9. ja mogę zasponsorować fotki Taja
  10. ależ ona jest piękna te futerko się zrobiło takie fajne
  11. suka, mała, beżowa, szorstkowłosa, 1 rok, wysterylizowana [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/602930_10151709742094226_1472031887_n.jpg[/IMG] pies, mały, rudo-biały, kudłaty, 1 rok [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/13891_10151709743064226_644703814_n.jpg[/IMG]
  12. może te dwa maleństwa zgłosze do mikropiesków, można korzystać z fotek?
  13. 7 tabletek antybiotyku UNASYN 375mg data ważności 03/2015
  14. z tym domkiem to na czarne kwiatki najważniejsze,że Sawanka jest bezpieczna
  15. Bastek tteż był w spa ale domku nima :( [IMG]https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p206x206/1044569_546996582024510_359358359_n.jpg[/IMG]
  16. Puszek 10 letni wesoły psiak tyle lat w schronisku, w tym roku był nawet u fryzjera [IMG]https://sphotos-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/p206x206/1016341_546121162112052_880542338_n.jpg[/IMG] [IMG]https://sphotos-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1004631_546121105445391_872339645_n.jpg[/IMG][IMG]https://sphotos-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1043933_546121098778725_287902379_n.jpg[/IMG]
  17. nie wszyscy mają fb więc tu przekażę dobrą adopcję Bunia po 12 latach w schronisku adoptowana do dobrego domu [IMG]https://sphotos-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1001500_550125778378257_178388978_n.jpg[/IMG] [IMG]https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1187063_575887935802041_274624038_n.jpg[/IMG]
  18. [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1185369_577190355671799_1530389447_n.jpg[/IMG] [IMG]https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1186232_577190409005127_1488176360_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1173655_577190439005124_766408402_n.jpg[/IMG] mamusia [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/533241_577190512338450_1228620280_n.jpg[/IMG]
  19. [IMG]https://sphotos-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/p320x320/1185754_625295250825976_1193052001_n.jpg[/IMG] [IMG]https://sphotos-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1233354_577191035671731_1978966432_n.jpg[/IMG] [IMG]https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1184904_577191062338395_1869620095_n.jpg[/IMG] w schronisku wysyp szczeniaków
  20. okolica Giżycka to dziura w pomaganiu..tam psiaki albo do Radys ale mają jakieś tam przytulisko
  21. udało się suniom wyrwać z Wojtyszek!!
  22. super wiadomości widziałam na fb ! to z trójpaka został tylko jeden piesek
  23. Javeno Ty wiesz, że jestem z Tobą całą sobą trzymam kciuki za wszystkie psiaki z Olkusza, oby udało się szybko znaleść super domy
  24. a widzisz myślałam, że jeszcze jest
×
×
  • Create New...