Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. śliczna jest sunia :)
  2. ile będzie kosztowała kastracja? Dino został zabrany z ulicy można by poprosić o trochę kasy z kundelkowej skarpety
  3. piszcie do dziewczyn od jamników, do Isadory może wstawi na stronę fundacji watek jamników [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-w-potrzebie-z-ca%C5%82ej-Polski-!!!!!!?p=21246125#post21246125[/url]
  4. Anulu trzymam kciuki za Was jutro! wiem, że podejmiecie bardzo dobrą decyzję
  5. ja podeślę 20 zł jednorazowo
  6. psiaków w schronisku przybyło sporo, trzeba pokazać naszego Puszka bo obcięciu ,
  7. to malutko, może napiszcie to Murki czy ma wolne miejsce i za ile a wtedy bedzie trzeba szukać ludzi dalej choć od tego zacząć
  8. jeśli ma stałe deklaracje to trzeba szukać hotelu ale coś sprawdzonego np. Murka
  9. szczęściarze z Tońcia :)
  10. też się zapiszę coś jednarozowo mogę dorzucuć
  11. już dałam namiary na pv Hrabcio by się nadawał :) ale Pana trzeba jeszcze sprawdzić trzymam kciuki!
  12. kobietki mam chętnego Pana na średniego pudelka, Pan mieszka a Warszawie (tuż koło parku), bez dzieci, czy jest taki pudel/ka do adopcji? mam meila Pana mogę dać na pv
  13. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZYzVjwEcLWk/Ucfuovh5qQI/AAAAAAAAQMU/x266OhvI_e4/s400/IMG_6195.JPG[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/p480x480/995927_475949662486093_441792766_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/995927_475949659152760_29868691_n.jpg[/IMG] Ta sunia, którą wcześniej już tu pokazywałam do piątku musi znaleźć tymczas wraz z jednym swoim szczeniakiem. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239708-Miejskie-przytulisko-Kozienice-ZNOWU-OGROMNE-PRZEPE%C5%81NIENIE!!!/page100[/url]
  14. ja osobiście nie byłam w tym schronisku ale jak jade do znajomych kilka razy w roku to zauważyłam tabliczkę z napisem "schronisko dla zwierząt", znajduje się ono w polu za wsią,
  15. schronisko w Bagienicach koło Mrągowo prawie nikt o nim nie wiem, jest na zadupiu, mają swoją stronę internetową, która odświeżają wstawię linka a nóż widelec coś w typie jamnika [url]http://schronisko-bagienice.mazury.pl/adopcje.html[/url]
  16. Schronisko w Bagniecach koło Mrągowa prawie nikt o nim nie wiem, mają swoją stronę internetową psiaki prawie wszystkie są wkleję linka może rusz jakiś psiak w typie [url]http://schronisko-bagienice.mazury.pl/adopcje.html[/url]
  17. ta sunia z Kozieniec już w domku !! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-kXhhs6Kz5IM/UchOCxQsytI/AAAAAAAAQOY/FlgoxKbaAQ4/s400/IMG_6589.JPG[/IMG]
  18. przepraszam nie wiem dlaczego pomyliłam osoby chodziło mi oczywiście o Ciebie, ja też wynajmowałam dom od pakistańczyków a mieszkałam BD7
  19. po cichu czytałam wątek ale teraz muszę napisać do ania0112 bo widzę, że jesteś w Bradford, jak spędziłam w tym mieście ponad trzy miesiące, nie wiem czy coś się tam zmieniło, ja mam mnóstwo wspomnień tych dobrych i tych mniej, w Bradford za moich czasów a byłam tam w 2006 r. było strasznie pakistańczyków wcześniej byli mi obojętni ale po mieszkaniu u nich w w mieście gdzie jest ich przewaga jakoś zapajał do nich niechęcią. Ale lubię wspominać samo miasto a na zakupy jeździłyśmy do Leeds :)
  20. [quote name='magenka1']Kozienice przytulisko, które jak się zapełni psaiki są wywożone do Radys, teraz też jest zapełnienie a w nim Bernardynka [I]"Młoda Bernardynka od wczoraj ( wtorek) włóczy się bez celu po Kozienicach. Ma ok. 1,5 roku - 2 lata. Była widziana koło basenu potem na Os. Energetyki, dotarła do Chinowa i tam została złapana"[/I] [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-Kx1hIztY5ZM/Ubm1BXrCmyI/AAAAAAAAOpM/RvM2t2dkJMs/s400/IMG_6208.JPG[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239708-Miejskie-przytulisko-Kozienice-ZNOWU-OGROMNE-PRZEPEŁNIENIE!!!?p=20969149#post20969149[/URL][/QUOTE] MA DOM tylko tyle wyczytałam na wątku :)
  21. tylko Isadora nie wiem na kogo kontakt w sprawie tych suczek z Kozienic, tam działa mestudio
  22. przytulisko w Kozienicach gdzie co jakiś czas psiaki są wywożone do Radys a tam takie dwie sunie kopiuje z wątku: 11.Pelcia-Nesti, 8 kg, 4-5 lat, niziutka. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-kXhhs6Kz5IM/UchOCxQsytI/AAAAAAAAQOY/FlgoxKbaAQ4/s400/IMG_6589.JPG[/IMG] [B]1.sunia z 4-ema szczeniakami, młodziutka, przyjazna[/B] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-U1rIYbjq5WY/UbcTQqroDaI/AAAAAAAAOn4/ATxbLewqvqo/s400/IMG_6198.JPG[/IMG] [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-TqgQbNw3d8Q/UbcTYwEzfnI/AAAAAAAAOoQ/O1InAYto1iM/s400/IMG_6204.JPG[/IMG] linka do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239708-Miejskie-przytulisko-Kozienice-ZNOWU-OGROMNE-PRZEPE%C5%81NIENIE[/url]!!!
  23. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-95ds_U0Kvvk/UciRRStucvI/AAAAAAAAACY/CLF2_BjoyY0/w434-h578-no/Zdj_cie0492.jpg[/IMG] obiecana fotka Mony
×
×
  • Create New...