Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. przepraszam,ze dopiero odpisuje ale dziewczyny na watku Kozienic (ale widzialam Zulka,ze tam juz pisalas)
  2. bardzo cenię bezpłatne tymczasy :) oby Sari znalazła swój dom
  3. proszę na pv nr konta wyślę 20 zł dla suni
  4. Kozienice przytulisko, które jak się zapełni psaiki są wywożone do Radys, teraz też jest zapełnienie a w nim Bernardynka [I]"Młoda Bernardynka od wczoraj ( wtorek) włóczy się bez celu po Kozienicach. Ma ok. 1,5 roku - 2 lata. Była widziana koło basenu potem na Os. Energetyki, dotarła do Chinowa i tam została złapana"[/I] [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-Kx1hIztY5ZM/Ubm1BXrCmyI/AAAAAAAAOpM/RvM2t2dkJMs/s400/IMG_6208.JPG[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239708-Miejskie-przytulisko-Kozienice-ZNOWU-OGROMNE-PRZEPEŁNIENIE!!!?p=20969149#post20969149[/URL]
  5. ja sobie po cichu czytam i na fb śledzę :) dobrze,że Tońcio jest bezpieczny bo przytulisko znowu zapełnione
  6. i ja jestem u Sawany i Anuli
  7. [SIZE=4][B]Cioteczki prosimy o pomoc w szukaniu domu dla Drago, ktory wraca już z drugiej adopcji!!! [/B][/SIZE]Drago został zabrany przez nas ze schroniska na Mazurach do kiliniki, tam został adoptowany przez rodziną i po kilku dniach oddany znowu do schroniska, My go znowu zabrałyśmy i poszedł do domu do Poznania, tam mimo pracy szkoleniowca Drago znowu szuka domu. Drago broni swoich ludzi, jest bardzo teryrorialny,Drago do dorosłych ludzi jest ok, do psów doskakuje, Drago, ma ok. 2 lata, wykastrowany. Duży do połowy uda może. Silny, energiczny pies. O dużym instynkcie terytorialnym. aktualnie Drago przebywa w Poznaniu, nr do adopcji 505 797 487 [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-30L9qsypvpI/UQLHvkQwJeI/AAAAAAAAUTk/NLOatn9I-g8/s512/DSC_0302.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qSqBh46oY7c/UQLHtHN6AcI/AAAAAAAAUTM/NZjUjHyfVD8/s640/DSC_0296.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HD-ROPwewXU/UQLHsPNqgAI/AAAAAAAAUTE/ENAPk2E8eAk/s640/DSC_0294.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-owPP0OVuVsI/UbdYqKAOlmI/AAAAAAAAaJc/iuONG7lfmGg/s604/578062_606751529353690_186347145_n.jpg[/IMG]
  8. nowa sunia u Bianki gratuluję :)
  9. Lord rano wróciłam do domku
  10. też mi mi przykro...
  11. dzisiaj Asia i Sylwia zrobiły wizytę poadopcyjną dla Morki, koleżanki Paryska, sunia ma się świetnie mieszka jeszcze z dwoma suniami ze schroniska, ma koniki, rybki, duże gospodarstwo, do dziewczyn nie chciała nawet podjeść, mam mieć fotkę mmsem jak tylko dostaną to wkleję tak , że można powiedzieć , że "rodzeństwo" mają dobre domki
  12. JamniczaRodzina Ty o czymś wiesz :)
  13. hehehe współczuje tego smrodu , moja sucz też mi robi takie nieprzyjemne niespodzianki, a Kamyś mądry psiak wiec co najlepsze :)
  14. i jakie ma ładne zabawki Parysek :)
  15. mi też jest strasznie przykro....
  16. fotorelacja super wreście po długich oczekiwań Pako w swoim domku
  17. hehe mi też ale głupio mi było pisać :)
  18. jak ja się strasznie cieszę bardzo !
  19. [quote name='anetek100']z bazarku wyszło na szczytniaki 332 zł : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241681-Na-Szczytniaki-i-Mikropsiaki-ciuszarnia-do-30-04-g-20[/URL][/QUOTE] Anetko dzieki bardzo kasa się przyda
  20. heheh rozważałam to też :) a tak serio cieszę się bardzo,że dałyście chłopakowi szanse i zabrałyście go ze schronu
×
×
  • Create New...