Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. stan po Dyziu [SIZE=3][B]373 zł[/B][/SIZE] Deklaracje stałe Romka 20 zł (26.04.2014) [B]40 (20.04.2014)[/B] Zachary 20 zł (06.05.2014) Docha 20 zł (IV 29.04.2014) Yoany 15 zł (maj 05.05.2014) -----------------------[B]105 zł[/B] dzisiaj tj. 29.04.2014 przelałam dla hop [B]za hotelik 185 zł[/B] 130zł - pobyt Lilki z wyżywieniem od 18 do 30 kwietnia (13 dni x 10zł) 55zł - szczepienie -------------------------------------------------------------------------stan na dzień [SIZE=3][B]21.05.2014 r 303 zł[/B][/SIZE]
  2. jak nie ten to następny bedzie domek Lilki pozdrawiam z ciepło :)
  3. ja też czekam na wynik wizyty oby to był TEN domek
  4. jeśli ktoś mieszka w Olsztynie to mam insulinę do oddania novoMix 30 Penfill trzy całe ampułki
  5. ja się przyznam bez bicia, że miałam dużo deklaracji, ale już zrobiłam stały przelew i co miesiąc będzie wpływało na konto fundacji a do Misia zaglądam :)
  6. nie ma nic gorszego jak śmierć i oddanie psiaka do schroniska bez swojego człowieka w obcym miejscy ..
  7. oby okazało się ,że to wymarzony domek dla naszej królewny
  8. jaką ona ma piękną sierść a Anula jaki ma ładny ogród :)
  9. 20 zł jednorazowo przeleję dla sunia
  10. [quote name='Romka']Ok ,no to czekamy do wieczora...[/QUOTE] czekamy :)
  11. [quote name='Majkowska']ale to ludzka? Słyszałam coś o wieprzowej, że wieprzowa (dla ludzi) może podejść psom, ale jak z tym jest nie wiem dokładnie.[/QUOTE] tak ludzka, może ktoś taką przyjmuje to chętnie oddam
  12. ja też jestem nic mądrego nie napiszę ale trzymam kciuki za niego
  13. jeśli ktoś mieszka w Olsztynie to mam insulinę do oddania novoMix 30 Penfill trzy całe ampułki
  14. z pocztą są różne akcje, ja pracuje w urzędzie gdzie wysyłamy sporo korespondencji i różne cyrki się z listami dzieją
  15. [quote name='Yoana']Moja stała poleciała przedwczoraj- powinna już dotrzeć :lol:[/QUOTE] sprawdziłam ponownie konto i jest przepraszam :)
  16. ja jestem za wyróżnieniem trzeba naszą piękną wyróżniać doszła wpłata od [B]zachary 20 zł[/B] [B]i Yoana 15 zł [/B][INDENT] stan po Dyziu [SIZE=3][B]373 zł[/B][/SIZE] Deklaracje stałe Romka 20 zł (26.04.2014) Zachary 20 zł (06.05.2014) Docha 20 zł (IV 29.04.2014) Yoany 15 zł (maj 05.05.2014) -----------------------[B]75 zł[/B] dzisiaj tj. 29.04.2014 przelałam dla hop [B]za hotelik 185 zł[/B] 130zł - pobyt Lilki z wyżywieniem od 18 do 30 kwietnia (13 dni x 10zł) 55zł - szczepienie -------------------------------------------------------------------------stan na dzień [SIZE=3][B]06.05.2014 r 263 zł[/B][/SIZE] jak tam mija weekend Lili? [/INDENT] [URL="http://www.flaszeczki.pl"] [/URL]
  17. stan po Dyziu [SIZE=3][B]373 zł[/B][/SIZE] Deklaracje stałe Romka 20 zł (26.04.2014) Zachary 20 zł Docha 20 zł (IV 29.04.2014) Yoany 15 zł -----------------------[B]40 zł[/B] dzisiaj tj. 29.04.2014 przelałam dla hop [B]za hotelik 185 zł[/B] 130zł - pobyt Lilki z wyżywieniem od 18 do 30 kwietnia (13 dni x 10zł) 55zł - szczepienie -------------------------------------------------------------------------stan na dzień [SIZE=3][B]01.05.2014 r 228 zł[/B][/SIZE] jak tam mija weekend Lili?
  18. stan po Dyziu [SIZE=3][B]373 zł[/B][/SIZE] Deklaracje stałe Romka 20 zł (26.04.2014) Zachary 20 zł Docha 20 zł Yoany 15 zł -----------------------393 zł dzisiaj tj. 29.04.2014 przelałam dla hop [B]za hotelik 185 zł[/B] 130zł - pobyt Lilki z wyżywieniem od 18 do 30 kwietnia (13 dni x 10zł) 55zł - szczepienie -------------------------------------------------------------------------stan na dzień [SIZE=3][B]29.04.2014 r 208 zł[/B][/SIZE]
  19. przepraszam,że nie zrobiłam rozliczenia mam awarię telefonu i internetu dzisiaj maj mi zrobić
  20. zrobię pełne rozliczenie w weekend trzymam kciuki za domek
  21. dobrze, że Lilka już zaszczepiona, ja mogłabym jeszcze wykupić ogłoszenia na bazarku ale nie wiem czy by się nie dublowały
  22. to niech zostanie ten wątek :) a dama jest piękna :) [IMG]http://imageshack.com/a/img845/3057/gnce.jpg[/IMG]
  23. ok niech będzie jutro, życzę aby była szczęśliwa adopcja Szurka :) a pan się na szczęście spóźnił
  24. Romka załóż Ty i podaj mi linka ja sobie zarezerwuje drugi post,
  25. [B]leki oddane [/B]
×
×
  • Create New...