właśnie wczoraj wieczorem pisząć ,że nie mamy dla niej tymczasu to była prawda , dostałam smsa o godzinie 24.00 czy nie śpię ja oczywiście już spałam a Anetka wszystko o tej godzinie załatwiała i sunia fruuu już w stolicy fotki mam z telefonu Anetka ma lepsze,
sunia jest cudna, grzeczna całowała Anetkę całą drogę:loveu:
[IMG]http://i49.tinypic.com/kbpp40.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/vr60w1.jpg[/IMG]