Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. Anetko a jeszcze jest ten bezowy z chora lapka jego jeszcze nie umiscielismy
  2. o tego bezowego mam dwa zapytania ale on zarezerowany dziwna sprawa jesli ktos chce pieska to go adoptuje a nie czego nie wiadomo na co nie podoba mi sie to
  3. zawsze jak ja widze to mi mora sie smieje ona taka smieszna jest
  4. na fb juz jedngo szczylka widzialam , ale teraz szukamy domu na bigelka i jeszcze ten podpalany
  5. Już w nowym domu dzięki bardzo [INDENT] [IMG]http://images.tinypic.pl/i/00236/xaukz07cdj5x.jpg[/IMG] [IMG]http://files.tinypic.pl/i/00236/k6zog09euufh.jpg[/IMG] [IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00236/j87j30sgqw8c.jpg[/IMG] [/INDENT]
  6. o te psiaki [url]http://tablica.pl/oferta/3-miesieczny-sliczny-chlopak-w-schronisku-ID29kQR.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/piekny-bezik-czeka-na-dom-ID29kUb.html[/url]
  7. zrobiłam ogłoszenia na tablicy dla dwóch maluszków tych zdrowych co były pod Rudzią
  8. miałam jeden telefon od pana z Gdyni ale szkoda gadać
  9. suczki i pieski , na fb też wstawię na naszym profilu
  10. ode mnie macie dwa głosy
  11. [quote name='tymuś']witam ja sobie zapisze wątek i powiem wam że Krzywy to bardzo piękny psiak!;)[/QUOTE] witamy a krzywy nadal w schronie :)
  12. sprawa pilna schron zawalony, choroby full , jakby znalal sie tymczas jest transport to stolicy
  13. właśnie bądź szczęśliwy bo my z Anetką kochamy Cię :) oby wszystko było dobrze!
  14. matko droga ile nowych psów ile szczeniaków a przecież w schronie tyle zarazków i chorób to się nie skończy
  15. oj nie samotna jest Iwa tez odwiedzam
  16. małe sunie trzeba zgłosić do mikropiesków może beda mieli wolne miejsce to je wezmą
  17. tyle tych nowych bid aż serce się kraje :( doszły pieniądze od smagdaleny 40 zł :loveu:
  18. kochani zespól ze Szczytna Hunter nagral piosenke o bezdomnosci psow a teledysk nagrali w naszym schronisku zapraszam do obejrzenia [url]http://www.youtube.com/watch?v=fcIqgYDOmXM[/url]
  19. byłyśmy dzisiaj w schronisku na chwilę trzymać kciuki proszę, Anetka napisze i może jakoś fotkę strzeli, jestem zasmucona sytuacją w schronisku przepełnienie totalnie moja nutka jest straszona przez inne suczki nie mam gdzie ją zabrać już tyle czasu :( straszny widok a to jak była w olsztynie [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SzrJlxNMCyo/UMTRIivAYKI/AAAAAAAAGc4/JJnjh-DTD-Q/s640/DSC_0274.JPG[/IMG]
  20. właśnie wczoraj wieczorem pisząć ,że nie mamy dla niej tymczasu to była prawda , dostałam smsa o godzinie 24.00 czy nie śpię ja oczywiście już spałam a Anetka wszystko o tej godzinie załatwiała i sunia fruuu już w stolicy fotki mam z telefonu Anetka ma lepsze, sunia jest cudna, grzeczna całowała Anetkę całą drogę:loveu: [IMG]http://i49.tinypic.com/kbpp40.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/vr60w1.jpg[/IMG]
  21. Niteczka piękna poszczęściło jej się :) a ta malutka wyżej prawdopodobnie nadal w schronisku na razie nie mamy żadnego tymczasu
  22. od początku dogo jestem z Wami tylko z ukrycia tak strasznie się cieszyłam jak przejęliście schronisko a teraz chce mi się ryczeć strasznie tak mi szkoda psiaków Was...
  23. mogłabym prosić na pv nr konta i dane bo nie chcą wszystko wykasowałam
×
×
  • Create New...