Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. POWYSYŁAŁAM JUŻ DANE ALE POMYLIŁAM OCZYWIŚCIE IMIĘ BO NIE CHODZI O SUNIĘ lLILKĘ TYLKO O PIESKA [B]KUDŁATKA DYZIA [/B] PRZEPRASZAM :) moj nr telefonu gdyby była potrzeba Marzena 667 440 784
  2. gdyby nie było osoby chętnej na skarbnika to ja mogę być, byłam już raz u pieska, który była u Renatki
  3. szkoda, domowy tymczas prowadziła jeszcze tylko nie pamiętam na dogo taka kobietka, która miała taki krótki nick musze sobie przypomnieć
  4. jest jeszcze furciaszek koło Ciechocinka ale to 156 km
  5. a nie da się jeszcze wstrzymać wydanie suni na te podwórko? nie mam pomysłu ale może zdarzy się cud i coś się znajdzie?
  6. to ja zaraz wstawię fotki na fb do mikropiesków
  7. czy mogę wykorzystać fotki na fb te z wątku?
  8. a psiaki są na fb? może napisać do dziewczyn z mikropiesków może by na tymczas zabrały
  9. Wrzucam zdjęcia psiaków; [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/eb5b8bd78d95541e3206940ee9e4a806,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/44a320104cb191a7db652ac4d5d210e2,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d4309c03e08c2f346f27e68bc9863a63,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/eee99f676190583e87ede78892a8721b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/f2df26b51442ce087413d0d1d0e92c7b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/ea00e39dfbbe459c6c042987752f6229,10,19,0.jpg[/IMG]
  10. [CENTER][IMG]http://www.gizycko.pl/galeria.php?src=7543690574df5a5b405617.jpg&width=400&height=500&p=5&o=1&q=70&op1=1836[/IMG] zdjęcie źle zrobione ale wynika , że jamnik [B]Jamnior, pięcioletni jamnik, spokojny, stateczny, nieufny do obcych.[/B] [IMG]http://www.gizycko.pl/galeria.php?src=6980105584df5a620062ec.jpg&width=400&height=500&p=5&o=1&q=70&op1=1836[/IMG][B] Peper, trzyletni, wesoły piesek, mieszaniec jamnika, łatwo się zaprzyjaźnia. [/B] [/CENTER]
  11. jest takie schronisko na Mazurach koło Giżycka nie mają swoje strony tylko przez stronę miasta, w dziele psy są takie dwa pieski w typie jamnika [url]http://www.gizycko.pl/adopcj******.html[/url] gdyby był dt zawsze mogę służyć pomoc w transporcie do Olsztyna ze schroniska
  12. lata spędzone w schronisku robią swoje biedna Iwca :(
  13. czy beda jakieś wieści i fotki od Iwci?
  14. fotki w ogłoszeniach to pół sukcesu te są piękne
  15. następny uratowany psiak super!
  16. jestem ciekawa jak tam panna Iwcia na swoich wościach
  17. jestem na zaproszenie ale nijak mogę pomóc :(
  18. Anulka trzymajcie się ciepło
  19. ja też nie mam nic przeciwko, już pisałam ale jeszcze raz napiszę bardzo się cieszę z domku Iwciu i nie mogę doczekać się fotosów
  20. właśnie przeczytałam tą wspaniałą wiadomość na fb! tyle czasu czekaliśmy trzym kciuki za Iwcię oby było wszystko dobrze
  21. wysłałam dzisiaj pieniądze, szkoda, że tak mało ludzi jest na wątku może inni by pomogli, może jakaś fundacja by zabrały sunie
  22. jeszcze nie dostałam nr konta poproszę
×
×
  • Create New...