Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. wątek Reksia [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239557-p%C3%B3%C5%82-%C5%82ysy-Owczorkowaty-Reksio-w-depresji[/url]
  2. Owczarkowaty piesek Reksio, został odebrany pewnej Pani, miał on jakieś guzy dlatego został operowany, po operacji został przywieziony do schroniska. W schronisku nie ma dlaniego miejsca siedzi w biurze w malutkiej klatce nawet nie może ustać. Dostaje mało wody do picia aby czesto nie wychodził za potrzebą. ma depresje. szukamy dla nie go przystani do końca życia. Reksio był cały łysy nie wiemy czy to zaniedbanie czy to problemy zdrowotne. Reksio potrzeba w schronisku na Mazurach
  3. to właśnie ta sunia chyba odeszła, ludzie ją oddali chorą, rozmawiałam z Asia Rudzia ma jakiś dom chętny jutro ma się wyjaśnić bo są w sumie dwa domy chętne
  4. za to jest nowy szczylek straszny nieufny BOS [IMG]http://czterylapy.szczytno.pl/media/k2/items/cache/71601b6fd7fc74a9f4eea8e6c1b43d35_S.jpg[/IMG]
  5. [B]Kolejny maluch labkowaty chłopczyk: [/B]Asia a to chyba dziewczynka i nie wiem czy ona jeszcze żyje tak mi się zdaje,że kierowniczka mówiła,że odeszła ...[IMG]http://files.tinypic.pl/i/00236/1qh7b4aztme8.jpg[/IMG]
  6. wczoraj do domku pojechała nasza sunia ala Bigielka, zamieszkała w Borach Tucholskich w pięknym miejscu same lasy i jeziora. Do towarzystwa będzie miała 8 letnią Bigielkę [IMG]http://i49.tinypic.com/ilzr6x.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/21nljz4.jpg[/IMG] wkrótce zdjęcia z nowego domu
  7. o tym szczeniaku mowiła mi ostatnio kierowniczka,że strasznie się wszystkiego boi on Również nieufny szczeniak [B]BOS[/B] [IMG]http://czterylapy.szczytno.pl/media/k2/items/cache/71601b6fd7fc74a9f4eea8e6c1b43d35_S.jpg[/IMG]
  8. wszystko się udało naszczeście :) [IMG]http://i49.tinypic.com/ilzr6x.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/21nljz4.jpg[/IMG]
  9. jutro sunia ala bigielka rano o godzinie 6 wyrusza do domku trzymać kciuki :)
  10. Asia trzymam kciuki oby było to TEN domek dla Rudzi
  11. [quote name='tanitka']a jamniczek z jamniczkową koleżanką są nadal? a szczeniaczki jamniczki?[/QUOTE] mają oni wydarzenia na fb też [url]http://www.facebook.com/events/485682841463756/[/url]
  12. Bezik w nowym domu [IMG]http://i45.tinypic.com/5yyp3.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/ali7te.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/a2q1r6.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/14dmz46.jpg[/IMG]
  13. nonono aż łezka się oku zakręciła jaka przemiana , ja mam fotki Bojka ale program do fotek dzisiaj odmówił posłuszeństwa może jutro
  14. [quote name='Rubi18']czytałam juz na forum beaglowym ze szykuje sie domek dla sunia,i zgadzam sie z M&S "właściciele" kompletna zenada[/QUOTE] Rubi chciałabym podziękować Tobie bo to Ty ją zgłosiłaś na forum bigli dziękuję z całego serca :loveu:
  15. wizyta już załatwiona czuję,że to będzie ten dom dla bigielki a wiece,że wrócili ludzie którzy ją oddali jak była chora a teraz jak wyzdrowiała to chcą ją z powrotem wrrrr
  16. magenka1

    Metamorfozy

    Lucynko dzieki już pisze sprawdzę najpierw na mapa goole jak to wygląda :) 42 km w jedną stronę w sumie to mało i nie dużo (google mapa jak zwykle niezawodna)
  17. magenka1

    Metamorfozy

    [B]Kochani szukamy kogoś do sprawdzenia domku dla bigielki Pani mieszka w miejscowości Cekcyn - 8 km od Tucholi, między Bydgoszczą a Toruniem. [/B]
  18. Kochani szukamy kogoś do sprawdzenia domku dla bigielki Pani mieszka w miejscowości Cekcyn - 8 km od Tucholi, między Bydgoszczą a Toruniem.
  19. [quote name='anetek100']a tu poznajecie towarzystwo??;P [URL]https://picasaweb.google.com/104949294495838762127/Jamnisie?authkey=Gv1sRgCNm3hOS9odGhOA#[/URL][/QUOTE] a kto by tych dzieciaków nie poznał :) w słyszeliście ostatnio pozdrowienie w tvn dla pracowników schroniska w Szczytnie,że tam dobrzy ludzie pracują :)
  20. fotki Bezika dodałam do ogłoszenia na tablicy już sama nie wiem co robić, bigelka została włożona z Bezikiem do klatki bo ciasno i Bezik jakiś smutny boję się,że to choroba a są ludzie nim zainteresowani czy to musi być takie pogmatwane wszystko
  21. przerażająco smutnie ma oczy bryza sunia z łańcuchem :( :( ile ona musiała przejść ta rudia też przestraszona
×
×
  • Create New...