-
Posts
7392 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magenka1
-
pół łysy Owczorkowaty Reksio odszedł ...
magenka1 replied to magenka1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mamy mieć nowego fotki -
Od jamnisia po labkowatego-szczeniaki już w nowych domkach;););)
magenka1 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
strasznie żal malutkiej :( -
Owczarkowaty piesek Reksio, został odebrany pewnej Pani, miał on jakieś guzy dlatego został operowany, po operacji został przywieziony do schroniska. W schronisku nie ma dlaniego miejsca siedzi w biurze w malutkiej klatce nawet nie może ustać. Dostaje mało wody do picia aby czesto nie wychodził za potrzebą. ma depresje. szukamy dla nie go przystani do końca życia. Reksio był cały łysy nie wiemy czy to zaniedbanie czy to problemy zdrowotne. Reksio potrzeba w schronisku na Mazurach
-
Od jamnisia po labkowatego-szczeniaki już w nowych domkach;););)
magenka1 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
to właśnie ta sunia chyba odeszła, ludzie ją oddali chorą, rozmawiałam z Asia Rudzia ma jakiś dom chętny jutro ma się wyjaśnić bo są w sumie dwa domy chętne -
Od jamnisia po labkowatego-szczeniaki już w nowych domkach;););)
magenka1 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
za to jest nowy szczylek straszny nieufny BOS [IMG]http://czterylapy.szczytno.pl/media/k2/items/cache/71601b6fd7fc74a9f4eea8e6c1b43d35_S.jpg[/IMG] -
Od jamnisia po labkowatego-szczeniaki już w nowych domkach;););)
magenka1 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[B]Kolejny maluch labkowaty chłopczyk: [/B]Asia a to chyba dziewczynka i nie wiem czy ona jeszcze żyje tak mi się zdaje,że kierowniczka mówiła,że odeszła ...[IMG]http://files.tinypic.pl/i/00236/1qh7b4aztme8.jpg[/IMG] -
Od jamnisia po labkowatego-szczeniaki już w nowych domkach;););)
magenka1 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
wszystko się udało naszczeście :) [IMG]http://i49.tinypic.com/ilzr6x.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/21nljz4.jpg[/IMG] -
Od jamnisia po labkowatego-szczeniaki już w nowych domkach;););)
magenka1 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
jutro sunia ala bigielka rano o godzinie 6 wyrusza do domku trzymać kciuki :) -
Od jamnisia po labkowatego-szczeniaki już w nowych domkach;););)
magenka1 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Asia trzymam kciuki oby było to TEN domek dla Rudzi -
Od jamnisia po labkowatego-szczeniaki już w nowych domkach;););)
magenka1 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rubi18']czytałam juz na forum beaglowym ze szykuje sie domek dla sunia,i zgadzam sie z M&S "właściciele" kompletna zenada[/QUOTE] Rubi chciałabym podziękować Tobie bo to Ty ją zgłosiłaś na forum bigli dziękuję z całego serca :loveu: -
Od jamnisia po labkowatego-szczeniaki już w nowych domkach;););)
magenka1 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
wizyta już załatwiona czuję,że to będzie ten dom dla bigielki a wiece,że wrócili ludzie którzy ją oddali jak była chora a teraz jak wyzdrowiała to chcą ją z powrotem wrrrr -
Lucynko dzieki już pisze sprawdzę najpierw na mapa goole jak to wygląda :) 42 km w jedną stronę w sumie to mało i nie dużo (google mapa jak zwykle niezawodna)
-
[B]Kochani szukamy kogoś do sprawdzenia domku dla bigielki Pani mieszka w miejscowości Cekcyn - 8 km od Tucholi, między Bydgoszczą a Toruniem. [/B]
-
Od jamnisia po labkowatego-szczeniaki już w nowych domkach;););)
magenka1 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Kochani szukamy kogoś do sprawdzenia domku dla bigielki Pani mieszka w miejscowości Cekcyn - 8 km od Tucholi, między Bydgoszczą a Toruniem. -
[quote name='anetek100']a tu poznajecie towarzystwo??;P [URL]https://picasaweb.google.com/104949294495838762127/Jamnisie?authkey=Gv1sRgCNm3hOS9odGhOA#[/URL][/QUOTE] a kto by tych dzieciaków nie poznał :) w słyszeliście ostatnio pozdrowienie w tvn dla pracowników schroniska w Szczytnie,że tam dobrzy ludzie pracują :)
-
Od jamnisia po labkowatego-szczeniaki już w nowych domkach;););)
magenka1 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
no szczylki pierwsza klasa :) -
Od jamnisia po labkowatego-szczeniaki już w nowych domkach;););)
magenka1 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
fotki Bezika dodałam do ogłoszenia na tablicy już sama nie wiem co robić, bigelka została włożona z Bezikiem do klatki bo ciasno i Bezik jakiś smutny boję się,że to choroba a są ludzie nim zainteresowani czy to musi być takie pogmatwane wszystko