Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. A może na Cafeanimal spróbować? Metro ma dużą "czytalnośc" a oczy Leosia na pewno zwrócą czyjąś uwagę..
  2. Biedne psisko..:-( ile nieszczęść może spaść na takie cudowne stworzenie :placz: Trzymam kciuki żeby jednak wszystko się poukładało, przecież Nemo musi być szczęśliwy ! Czekam na dalsze wieści..:roll:
  3. Ja już drugiego psiaka wziąć nie mogę :-( takie cuda :placz: Obie suczki? Nikogo z tamtego rejonu nie kojarzę :shake: Mapa Dogo pójdzie w ruch :diabloti:
  4. Nie ma żadnych szans na DT?:-( Takie cuda.. I takie niepospolite obie.. A tu tak zimno, moja tymczasowiczka kuperek w mieszkaniu grzeje, na dwór wychodzi jak już bardzo musi, a tamta niby "tak chce"..:shake:
  5. [quote name='Marcik']To nie u Ani. To u Pati chwilę po przyjeździe :razz:[/quote] To ja już nic nie wiem :shake: to przez tą migrenę chyba i rudą tymczasowiczkę :roll: to kto Ani kabel załatwił, jej suka tak?:eviltong: A psiaki są urocze, choć Ania przez tel mi mówiła, że one tylko tak ładnie na zdjęciach wyglądają :diabloti:
  6. Taka droga ta sterylka u Was:-o ładnie się ta sunia u Ani porządziła :diabloti: to gdzie, który psiak teraz jest bo ja się zgubiłam troszkę :oops:
  7. [quote name='halbina'] Maja minidomek z miniogródkiem... :cool3:[/quote] I minipsiaka :multi:
  8. Piękna sunia.. Szukaj dobrego domku :roll:
  9. [quote name='iwonamaj']Ale coś trzeba zrobić, bo niedługo sytuacja sie powtórzy...A tyle to wszystkich kosztowało nerwów, żeby maluszki ulokować w dobrych domkach...[/quote] To co proponujesz? Jesteś dłużej na Dogo, masz większe doświadczenie..
  10. Były dziś dwa telefony o Roxi. Dom z Krk wziął psa rocznego ze schroniska, a ten wykazuje lekką agresję do dzieci, było jej przykro, że musi go z powrotem zawieźć.. Miałam właśnie jechać sprawdzić warunki itd., jednak przed chwilą Pani zadzwoniła, że da mu jeszcze jedną szansę. Do Ziele77 dzwoniła Pani z Wwa, jednak ze mną się już nie skontaktowała.. Więc Roxi nadal u mnie czeka ;)
  11. [quote name='Marcik']Dzwoniła do mnie Ania i aż zaniemówiłam po tym, co usłyszałam. Poszły z sunią do dwóch innych weterynarzy żeby zweryfikować diagnozę i ... WCALE NIE JEST SZCZENNA! Weterynarz się pomylił :roll: Suczka miała rozdęty brzuch z powodu gazów. W takim układzie wszystko wraca do normy. Wieczorem przywożą suczkę, obfotografujemy ją i wieziemy razem do Pati.[/quote] O matko.. ale ulga. Biedna Ania musiała tam strasznego szoku dostać :/ czekamy na dalsze wieści.. ;)
  12. Roxi jest u mnie ;) jest cudowna, zaraz jedziemy na pierwsze szczepienie, czekam aż jej głupawka przejdzie bo lata po całym mieszkaniu :eviltong: jak ona śpi...:lol: [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d8f1cc9daf066149][IMG]http://images32.fotosik.pl/401/d8f1cc9daf066149m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d1c5da1620e4899d][IMG]http://images27.fotosik.pl/295/d1c5da1620e4899dm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5a5d39ab6db76823][IMG]http://images36.fotosik.pl/31/5a5d39ab6db76823m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a236645e1797418f][IMG]http://images44.fotosik.pl/31/a236645e1797418fm.jpg[/IMG][/URL] na razie była odpowiedź z Wwa, rodzina z dziećmi, odpowiedzialnie podchodzili do sprawy, ale muszą przemyśleć jeszcze.. No i jeden niezbyt ważny mail z Krk..
  13. [quote name='salibinka']Znowu się zapchała :crazyeye::oops: - już czyszczę :roll:[/quote] teraz znów nie masz miejsca :diabloti: Jak tylko będę mogła to wpłacę pieniądze. Trzeba psiakowi szybko pomóc zapomnieć o bólu..
  14. [quote name='betel']Soema, mój mąż jeżdzi z psami do Borowa , ale to kawałek jakieś 40 km od miasta.[/quote] Znam ten las :) my przerzuciliśmy się na Jamnicę i Czachów, też śliczne lasy, a psy zadowolone :eviltong: jak i Twoje zresztą :lol:
  15. [quote name='amikat']A dzisiaj byłam świadkiem jak człowiek przywiózł psiaka z ulicy... Nie został obojętny - przywiózł do kliniki. Niestety złamany kręgosłup - nic się nie dało zrobić. Ciekawa jestem ile czasu ten pis konał na ulicy.... Ludzie to KANALIE[/quote] Na szczęście jeszcze nie wszyscy.. Większości ludziom na Dogo i takim jak ten Pan, zwierzaki nie są obojętne i oby było coraz więcej takich ludzi.. nie coraz mniej...
  16. [quote name='anhata']u weterynarza okazalo sie, ze jest szczenna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ze za 2 tyg moze rodzic ?! normalnie jak by miktos w glowe dal...[/quote] Domyślam się.. wiadomo coś konkretniej? Sterylka aborcyjna nie wchodzi w grę? Ajj.. Trzeba będzie miot uśpić.. :-(
  17. [quote name='wanda szostek']No to potrzeba więcej informacji o piesku, kilka dobrych zdjęć i ogłoszenia. Jeżeli jest mały to raczej na stróżującego się nie załapie[/quote] No chyba, że Irmina weźmie psiaka :) cieszę się, że tak to sie ułożyło wszystko. Walczyłaś o niego Irminko i na pewno Ci to wynagrodzi..
  18. Betel będę pamiętać, dzięki :) na razie to mam w Krk psiaka na tymczasie i nie wiem kiedy wrócę do domu.. Chętnie bym swoje ONki wzięła na spacer, ale to by był sajgon chyba :lol: a zdjęcia piękne, zastanawia mnie tylko gdzie taki las jest, bo nie doczytałam chyba :oops: chętnie bym sobie też tak pospacerowała, bo miasto mnie przytłacza..
  19. [quote name='salibinka']Soema, ok. 300 - 400 zł - zależy od lecznicy. Chciałabym to zrobić w krak-wecie - bo tę lecznicę znam, tam leczę moje psy - [B]mam do niej zaufanie[/B]. Nie wiem, ile tam dokładnie - ale się dowiem. Jest jeszcze trochę czasu, bo najpierw leczenie i szczepienie. Piszę już teraz, bo mam nadzieję, że grosz do grosza i uzbieramy jakoś na ten zabieg. Postaram się też wystawić jakiś bazarek dla Nemka. Dzięki, że chcesz pomóc - nie pierwszy raz zresztą :loveu:[/quote] Może tym razem będę mogła bardziej ;) zrób sobie troszkę miejsca w skrzynce, bo pm Ci nie dochodzą :eviltong:
  20. A wiadomo Salibinko ile to będzie kosztować?:roll: ja na razie poszalałam z wpłatami na bidy i muszę przystopować, ale dla Nemo postaram się coś znów odłożyć.. :oops:
  21. Czego ja nie spotykam tych psiaków jak w domu jestem :roll: Sandomierz nie jest taki duży :shake:
×
×
  • Create New...