Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Zulugula wezwana :diabloti: (:multi:) cii..
  2. Oj suńki.. :roll: taka pogoda paskudna, dużo szczęścia miałyście :) oby teraz wszystko dobrze poszło..
  3. To jak coś to chętnie pomogę. Życzę spokojnej nocy :roll::oops:
  4. Pobiłaś mnie :mdleje: bo ja 3 szczeniaki w jednym pokoju :eviltong: życzę żeby do marca już doopki w domkach grzały, ale jakby co to na tymczas mogę 2 sunie wziąć.. ale to znów transport do Krakowa musiałby być :roll:
  5. .....................
  6. [quote name='wellington']Soema, prosze podaj mi gdzie ten dzial ! Ja na innym watku wlasnie walcze z tym zacofaniem. A ten wet, ktory twojej sasiadce takie bzdety powiedzial - znasz go ? Powinno sie moze zaczac nowy watek : weci na czarne kwiatki ![/quote] Weta nie znam, sąsiadka jest starszą panią, a ja tam mieszkam od niedawna, więc nie pytałam.. Tu na dogo jest dział o cieczkach. Później postaram się Ci go podrzucić. A Isi i Państwu gratuluję :loveu:
  7. [quote name='Bazyliah']dzwonila pani od Piniola, aby upewnic sie, ze nikomu innemu Piniola nie oddamy. Wieczorem mam przeslac jej fotki, zeby choc zdjeciami mogla sie nacieszyc :)[/quote] Lubię ją :lol::loveu: bardzo dokucza?:razz:
  8. Ale cena :crazyeye: nic dziwnego, że tak mało psów się sterylizuje.. Może napisz pw do _Lary, bo ona na mnóstwie wątków się udziela :)
  9. A kontaktował się ktoś z tą Panią czy psina kupiona?
  10. Tula.. Nie dołuj :shake: Sigma jest "nietypowym" psiakiem, tzn. takim niepospolitym, moja Nancy to taki "zwykły", podpalany kundelek, o niezwykłym charakterze :) Ludzie zawsze inne podziwiają i się zachwycają, a ją chwalą, że grzeczna. Niestety, ludzie to wzrokowcy.. A nużycy nigdy się nie wyleczy, pies zawsze musi być pod wyjątkową kontrolą i domek musi być świadomy ;) ja na swoją psinę wydałam... straciłam rachubę :oops: kilka tysięcy złoty się uzbierało jak nie więcej.. i co? Weci ją leczą, czasem lepiej, za chwilę gorzej i nawrót.. A niektóre psiny dobrze reagują na leczenie i udaję się wyleczyć i jedynie kontrolować.. :roll:
  11. [quote name='red']Nie napisałaś jak leczyłaś swoje psiaki...[/quote] Ehh.. bo to nie takie proste. Nuka, moja sunia w typie ONka leczona od 9 miesiąca życia, teraz już ma 5 lat. Teraz ma podobno grzybicę, wina "hodowcy", że ona taka osłabiona. Moja żywa skarbonka :) ona miała kąpiele z amitrazy co dwa tygodnie, zastrzyki co tydzień (spr. w książeczce nazwę), psikana jest Fatroximinem Topic Spray, ma różowy kolor ten środek i kiedyś pewna sąsiadka stwierdziła, że psa skatowaliśmy :p no i brała Encorton.. Teraz zmiana na Ketokonazol, bo grzybica niby jest, już próbki do Niemiec jechały ostatnio, bo to zaczyna byc drażniące co weci wyczynają.. Nancy - kundelek, tymczasowiczka - miała byc zdrowa, trzeci wet dopiero stwierdził nużycę. Miała serię zastrzyków co 5 dni, kąpiele w Hexodermie i chodziła z obrożą Preventic, jej pomogło. Ale pomału robi sie nawrót i musimy skontrolowac teraz, bo jest po cieczce i ją osłabiło..
  12. [quote name='red']Masz rację, ale email to pierwszy krok, potem telefon, sprawdzenie domku.[/quote] Oby.. ja ostatnio dostawałam same maile, po krótkiej wymianie rezygnowałam z odpisywania, bo to mało komfortowe i raczej w przyszłości mało owocne.:mad:jeśli komuś zależy to dzwoni i pyta o wszystko, a nie wysyła litanię z kilkunastoma pytaniami i na końcu : "bardzo proszę o pilną odpowiedź".. A sunia się mi strasznie podoba i bardzo się cieszę, że poprawa jest tak widoczna :)
  13. Nużyca za sympatyczna to nie jest :shake: i ma domowa sunia i tymczasowa miały/mają... i wredne to jak nie wiem..:angryy: Nie można zaniedbać. No i swoje też kosztuje. Mała jest śliczna, na pewno kogoś chwyci za serce. Jeśli mogę - może kogoś urażę, ale w sprawie adopcji to maile są nie na miejscu. Nigdy nie wiemy, czy rozmawiamy z osobą dorosłą, to raz, a dwa że powinno się poważnie podchodzić do takich rzeczy.
  14. Myślałby kto :cool1: niejadek chce tu stracha wszystkim narobić:mad:.. mAlutka ja Ci radzę, wtranżalaj wszystko, bo ja widziałam do czego Dożycowy język jest zdolny :eviltong:
  15. No to szukamy transportu, jak nie bezpośrednio to chociaż do Ożarowa Maz..:roll: trzeba poczekać na dziewczyny..
  16. [quote name='czarok']No i życzeniu Waszemu stało się zadość :lol:. Dom jest bardzo sensowny i możemy go polecić z czystym sumieniem :loveu:. Teraz jeszcze tylko decyzja dziewczyn odpowiedzialnych za psiaka i organizowanie transportu. Nie ma problemu, żeby umowa adopcyjna była na Fundację.[/quote] Uff.. My za! :lol: jeszcze niech Justyna napiszę i Bazyliah. Teraz tylko transport.. [SIZE=3] Dzięki wielkie![/SIZE]
  17. [quote name='basia']I już są pierwsze problemy. Trzymcie kciuki by w ogóle udało się je wydobyć z tego .. z tego ... :angryy:[/quote] Problemy?:roll: domyślam się, że na razie nie można o nich pisać.. [SIZE=1] A nie można by już psów wyciągnąć?:oops: Później staniemy na głowie żeby kasę zdobyć.. Tu się liczy każdy dzień :-([/SIZE]
  18. w TYM schronie szczególnie...:roll: oby nie "zniknęły" jak inne... na razie nie wspomogę, bo na tymczasy kasa idzie.:roll: postaram się w marcu odwiedzić OL:angryy: jak oni się nie wstydzą takich zdjęć:angryy::angryy:?
  19. Ale się porobiło :roll: skąd wziąć te pieniądze..:-( na razie nie mogę robić przelewów :angryy:, a jestem Ci jeszcze winna za szczepienie. Dopiero za ok. tydzień przeleję to i jeszcze może coś mi się uda na sunie... Tyle na razie mogę :oops:
  20. Osoby z Sosnowca: [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=167"]panienkabubu[/URL] - moderator [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=280"]AguśSosnowiec[/URL] nie była od 5 lutego [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/40837.html"]madzia20sosnowiec [/URL]jej dawno nie było na dogo szukam dalej.. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/17409.html"]Anecioreczek[/URL]
  21. Tu wstawiałaś prośbę? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f521/watek-transportowy-kasujcie-nieaktualnie-posty-24359/index8.html[/URL] Poszukam jeszcze na Mpie Dogo ludzi z Sosnowca.
  22. Oby się udało.. Mi się póki co na razie iwonamaj przypomina, że z Sosnowca jest, ale nie wiem czy ona może pomóc. To jak teraz sprawa wygląda, szuka się transportu na jutro? Dawałaś prośbę na transportowy? Czy Zbójini jedzie?
  23. Trzeba Dziewuszki tytuł zmienić, może prosić o wspomożenie, a może komuś zostało trochę karmy porządnej i ma na zbyciu..:oops:
  24. [B]Czarok, Medar [/B]po rozmowach z Bazyiliah doszłyśmy do twórczych wniosków :diabloti: umowa podpisana z Wami/Fundacją Emir będzie dużo większym zabezpieczeniem przyszłości psiaka, niż umowa między dwiema osobami. Więc jeśli możemy Was o to prosic to chcielibyśmy, by jeśli domek okaże się w porządku, Pani podpisała ją z Fundacją.
  25. Dostałam wzór :) wydaje mi się, że nie ma problemu z tym. Wszystkim nam zależy na tym, by psiak miał dobrze. Mam nadzieję, że Szanowna Pani Bazyliah:diabloti: się ze mną zgodzi.. Jak tylko dogo zacznie z nią współpracować :mad:
×
×
  • Create New...