Oj Zuzka on troszkę większy od Kajtusia :lol: obyś i jemu tyle szczęścia przyniosła i żeby znalazł wspaniały dom :)
bo u Cię to z pewnością mu będzie bardzo dobrze...:)
[quote name='mrs.ka']maluszki nie dają mi ani chwili wytchnąć:eviltong:[/quote]
Dolar pewnie też tryska energią :diabloti: a będzie tylko gorzej... :eviltong:
[quote name='agnieszkal2']a wiesz,jak się polubiły?:)[/quote]
Jak? :eviltong: zapewne bardzo :lol: piękną masz tą gromadę :loveu: miło się ogląda.. (a podglądam na bieżąco) :diabloti:
[quote name='agnieszkal2']A czy ta czarna panienka też jest ładna?:p
[IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5808/rotationofdsc01584au3.jpg[/IMG][/quote]
No baaa :loveu: piękne pannice :)
[quote name='zulugula']Wpłynęło 25 zł z bazarku dla Nancy :)[/quote]
Super :) to musimy się jakoś rozliczyć.. To może ja Ci doślę resztę, a tu uaktualnię wpłaty?
Ja dopiero w przyszłą niedzielę będę w Krakowie :roll: jak się uda to sobotę wieczorem :-( mam nadzieję, że sytuacja do tego czasu się wyklaruje. Ale..
Jeśli będę mogła pomóc - to chętnie.
[quote name='andzia69']
tylko mi nie mów, ze są rude!:mad:[/quote]
Andzia takie różne :eviltong:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/cztery-szczeniaki-suczki-wyrzucone-w-centrum-starachowic-dt-potrzebne-pilnie-131914/#post11825680[/url]
A miałam ambitny plan obdzwonić wszystkich co mają moje tymczasy :diabloti:
jeden zadowolony :) też mam zjedzony portfel przez małą, część fotela i takie tam.. Łobuzy :loveu:
a mały niech się pomalutku szykuję.. :eviltong:
[quote name='zulugula']
Odmówili sterylizacji szczenej suki: "niech urodzi"[B] :cool1:[/B][/quote]
Tego się nie spodziewałam.. ślepego miotu też nie uśpią?:-(