Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Oj Zuzka on troszkę większy od Kajtusia :lol: obyś i jemu tyle szczęścia przyniosła i żeby znalazł wspaniały dom :) bo u Cię to z pewnością mu będzie bardzo dobrze...:)
  2. Do niej też uśmiechnie się szczęście :) taki off - ile płacicie za hotel?:oops: Tak na przyszłość jakby coś..
  3. To szukamy transportu do Ożarowa?:razz:
  4. No i o nas zapomnieli...:shake: jak uporam się z aparatem to wstawię kilka fot.;)
  5. Ale urocza :loveu: umknęło mi.. ile ona ma?:razz:
  6. Teraz to go ciekawe życie z pewnością czeka :lol: czekamy na wieści z podróży :razz: pochwal się Zuzka nam tu swoim kolejnym tymczasowiczem :)
  7. [quote name='mrs.ka']maluszki nie dają mi ani chwili wytchnąć:eviltong:[/quote] Dolar pewnie też tryska energią :diabloti: a będzie tylko gorzej... :eviltong:
  8. Podziwiam Aniu :loveu: Nemuś ma ogrooomne szczęście :) oby ten domek.. ach już niedługo..
  9. Jak coś to i ja mam dane ;) damy radę.. :) ale się cieszę :multi:
  10. I jak tam maleństwa?:-(
  11. [quote name='agnieszkal2']a wiesz,jak się polubiły?:)[/quote] Jak? :eviltong: zapewne bardzo :lol: piękną masz tą gromadę :loveu: miło się ogląda.. (a podglądam na bieżąco) :diabloti:
  12. [quote name='agnieszkal2']A czy ta czarna panienka też jest ładna?:p [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5808/rotationofdsc01584au3.jpg[/IMG][/quote] No baaa :loveu: piękne pannice :)
  13. [quote name='zulugula']Wpłynęło 25 zł z bazarku dla Nancy :)[/quote] Super :) to musimy się jakoś rozliczyć.. To może ja Ci doślę resztę, a tu uaktualnię wpłaty?
  14. Prawie hurtowo :lol: superr.. [SIZE=1]Marzec się zbliża :eviltong:[/SIZE]
  15. Ale pchełki ... :lol: już sobie wyobrażam, co tam się dzieje.. jak można wyrzucić takie cuda.. jak można dopuścić żeby się urodziły :roll: :niewiem:
  16. Ja dopiero w przyszłą niedzielę będę w Krakowie :roll: jak się uda to sobotę wieczorem :-( mam nadzieję, że sytuacja do tego czasu się wyklaruje. Ale.. Jeśli będę mogła pomóc - to chętnie.
  17. I baaardzo dobrze :diabloti: szkoda tylko, że więcej ludzi mu nie przysparza takich "atrakcji"...:-( mam nadzieję, że sprawiedliwość będzie bolesna :p
  18. [quote name='andzia69'] tylko mi nie mów, ze są rude!:mad:[/quote] Andzia takie różne :eviltong: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/cztery-szczeniaki-suczki-wyrzucone-w-centrum-starachowic-dt-potrzebne-pilnie-131914/#post11825680[/url]
  19. Jak sierść się błyszczy :) i jak się zaokrągliła :eviltong:
  20. Ooo qpka :multi::multi:
  21. A miałam ambitny plan obdzwonić wszystkich co mają moje tymczasy :diabloti: jeden zadowolony :) też mam zjedzony portfel przez małą, część fotela i takie tam.. Łobuzy :loveu: a mały niech się pomalutku szykuję.. :eviltong:
  22. Ale akcja :lol: super. Miały psiny szczęście :) może już byc tylko lepiej.. :) a lecznicy ja nie komentuje.. Cen też nie :-o
  23. [quote name='zulugula'] Odmówili sterylizacji szczenej suki: "niech urodzi"[B] :cool1:[/B][/quote] Tego się nie spodziewałam.. ślepego miotu też nie uśpią?:-(
×
×
  • Create New...