Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. A nie ma szans na talony na sterylkę?:roll: wiem, że w Wwa tak jest.. Trzeba by napisac do ciotek... A jak nie to bazarki. Nic innego mi do głowy nie przychodzi, bo strasznie dużo bid w potrzebie :shake:
  2. [B]Czarok[/B], jeśli tylko uda się Bazyliah wysłać mi ją, to prześlę.
  3. No co u tego Przystojniaka ? :mad:
  4. Trzeba brac pod uwagę sterylkę aborcyjną..:-( wielkie szczęście sunie mają, że trafiły na Twoich rodziców. Dobrze, że ich tam więcej nie było :-o nigdy nie zrozumiem jak tak psa można wyrzucić...:shake:
  5. [quote name='zulugula']Kciuki zaciśnięte :razz:[/quote] Bardzo mocno :) ale chłopak zwiedzi, jak się uda :)
  6. [quote name='Marlena:)']eee....Syriusz nie jest u ludzisk od dusje:razz: bo pierwszy był niestety kolega z klasy zamieszkały w Stalowej Woli :eviltong:... Jak mi nie odda psa po 2 dniach to bedzie dobrze:diabloti:[/quote] Cóż za optymizm :lol: ja tam większości swoich znajomych bym nic żywego nie powierzyła :p Na Nancy wszyscy wołamy szpieg :diabloti: łazi za mną po całym mieszkaniu, najlepiej jakbym była w pobliżu jak je, bo inaczej nici z tego. Jak nie robię nic godnego podziwu to schodzi na dół albo idzie do kogoś innego i co jakiś czas sprawdza, czy na pewno jestem tam gdzie mnie zostawiła :eviltong:
  7. Gdzież bym śmiała :) dzięki :) tylko Marlenko musisz od razu ludziom mówić, że Nancy to jednak wyjątkowy pies, potrzebujący ludzi o wyjątkowej cierpliwości i spokoju.. Jeśli chcą wesołego, grzecznego szczeniaka to długa praca przed nimi. Niestety, mi zajęło 2 miesiące żeby ona "nie wstydziła się" pobawić piłką itd.:) gratulacje dla Syriusza :lol: dusje mi pisała, że Państwo podjęli decyzję.
  8. [quote name='medar']Privy dotarły - odpowiedzi poszły :-). Czarok to moja żona, więc się nie "rozmieniajcie na drobne" :razz: . Jak terminy się zgrają, to nawet możliwy transport z Wa-wy do Krosna Odrz.[/quote] Już wiem :oops: będę pamiętać na przyszłość ;) ja już przekazałam wszystko, teraz trzymam kciuki :)
  9. [quote name='Bazyliah']kto moze zajrzec na mape dogo ? K. Zielonej Gory w Krosnie Odrz. Jest domek chetny na Piniola. Ja nadal przez komorke tylko moge pisac :([/quote] Zaraz patrzę.. :) z tego rejonu jest : czarok i medar. Wysłałam pw.
  10. Nic nie działa, tylko przez Twój profil można wejść..:roll: zaraz posprawdzam czy mi też nie chodzi.. szukałaś już jakieś hotele w tamtej okolicy?
  11. [quote name='karusiap']:loveu::loveu::loveu::loveu: a jakie Ty masz teraz?bede pamietac:cool3: Zdjecia musza miec duza rozdzielczosc czy moge z watku psciagac?[/quote] Weszka mnie uprzedziła, niestety cafe non stop trzeba usuwać i odnawiać. Ja teraz w Sandomierzu jestem z Nancy, jeden "mój" szczeniak - piesek jest u Bazyliah w Wwa. Jakby ktoś chciał pięknego piecka o umaszczeniu rotkowym, to zapraszam :lol: w marcu coś na pewno "nowego" u mnie będzie...:roll:;)
  12. Zulugula link nie wchodzi..:roll: miałam kilka maili w sprawie Piniola, niestety żaden poważny:shake:..
  13. [quote name='karusiap']tylko ja nawet nie wiem jak sie to robi:oops:ostatnio ktoras dobra duszyczka wyslala...[/quote] Ojj Ty.. :eviltong: trzeba się zarejestrować na cafeanimal.pl i dodac ogłoszenie. Prześlij zdjęcia i króciutki, zwięzły opis na maila [email][email protected][/email] później wstawię, w sumie to zrobię konkurencje swoim psom :lol:
  14. Może spróbuj znów z Metrem.:roll: może tym razem...
  15. [quote name='RIVER']Nancy zbiera na "ciachanie". Bazarki może jakieś :eviltong:[/quote] Dobra myśl :) jeszcze szczepimy się.. :roll: :oops: Ja na razie nie mam głowy :razz: miałam brać znów bidę z Zamościa, ale się pokomplikowało...:shake: Nancy leży bardzo szczęśliwa obok, bo gryzaka nowego dostała, wszystkich urzekła, choć paskuda straszna :eviltong: gdzieś tam jamnik musiał mieć coś do powiedzenia :diabloti: jak da radę zrobię jej parę fot ;)
  16. Ja odpadam..:shake: mama się rozchorowała i w domu została i jeszcze ją mam teraz pod opieką :) nie dam rady wziąć teraz psiaków..:-(
  17. [quote name='halbina']no to Was telefonami zasypią...[/quote] Ciotka panikę siejesz :eviltong: myślałam, że w Metro jest, szukam w necie a tu nic :razz: może jutro..
  18. Ale Twój TŹ ma duże.. ręce :-o przecież Ciapek duży jest :eviltong: cafe zrobione, ale dopiero koło 20 :oops: czyli we wtorek poprawię.. Justyna, jak możesz edytuj pierwszy post :oops: bo ja zawału dostanę... jest lepiej :)
  19. [quote name='jogi']czyli które maluszki sa najbardziej potrzebujące, bo się pogubiłam[/quote] Na pewno ta sunia na kocyku, 3 zdj na tamtej stronie, no i o którymś Funia pisała. Każdy powinien doopkę grzać w domku, jak już pojawił się na tym świecie.. :roll:
  20. Powiedz Nemeczku, że jak mają tyle energii to niech pomogą nam szukac domków :eviltong: bo mnie nie słuchają...:shake: podziwiam Aniu :loveu: i Twego TŻ również :)
  21. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/60/15a6b1433471fd88med.jpeg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/60/c9597a13bb62651bmed.jpeg[/IMG][/URL]
  22. Ja też umiem :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/60/68ff46c769e83454med.jpeg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/60/078716c87c520b1emed.jpeg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/64/38b38c2084116906med.jpeg[/IMG][/URL] za chwilę wstawię jeszcze dwa..
  23. [URL="http://picasaweb.google.pl/Kaarina.G/Pulpit?authkey=JzXAGpA8C64&feat=directlink"]Picasa Web Albums - Karina - Pulpit [/URL] Niestety, na razie tylko tak można zobaczyć psiaki, postaram się je wsadzić później normalnie. Chyba, że ktoś teraz da rade :)
  24. To są mapy bitowe, nie zdjęcia, postaram się zmienić to żeby można było wkleić je :roll: ale maleństwa :shake:
×
×
  • Create New...