Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='Bazyliah']Soema - Ty chyba tak łatwo z Nancy nie zrezygnujesz ;)[/quote] Bazyliah, jak tylko znajdzie się zdecydowany, dobry dom od razu ją oddam :) każdy pies jest wyjątkowy na swój sposób, ja nie mam warunków (nie wiem, gdzie mnie wywieje w przyszłości), poza tym nie taki pies mi się marzy..
  2. Bazyliah ja mam wszystko na swoim miejscu :mad: on jedyny wpadał w drzwi/ścianę/szafę.. Spadał z łóżka :eviltong: no i wpadał w szybę zamiast wejść przez drzwi :) a piszczał niemiłosiernie, drapał drzwi/ścianę/podłogę.. może się wyrobił.. Facetom to z czasem wszystko przychodzi :diabloti: zrobię mu cafe.. Jutro jak dasz zdjęcia, zrobię jakieś inne też :)
  3. Matko moja :-( okropnie wygląda to maleństwo.. ja na razie poza Krakowem :roll: Czekamy na info od Asior.. takie cholerne zimno.. ludzie są beznadziejni...
  4. Czaruj Ciotka ile chcesz :) oby nowy dzień był lepszy od poprzedniego :)
  5. [quote name='Tola']Nie mogę wstawic zdjęć, nie wiem dlaczego:roll:[/quote] Możesz mi wysłać na maila? [email][email protected][/email]
  6. [quote name='anhata']Wlansie mamaie pokazalam zdjecia Nancy...jest bardzo sliczna....bankowow duzo oosb bedzie dzwonic w jej sprawie :)... a jak choroba ? niestety nie jestem w stanie watku calego nadrobic[/quote] Aniu, niestety nie jest tak ciekawie z telefonami. Jest ogłaszana, była w Metrze, była tylko jedna pani zainteresowana, ale tylko dlatego, że wzięłam Nancy z inną suczką, którą miałam.. Chorobę kontrolujemy. Jest dobra karma, jedzonko, kąpiele, ciepły dom i wszyscy wokół ją kochają :) nie da się inaczej... Moja suka tylko tak mniej ;) U mnie w domu już czuje się jak u siebie cwaniara, dziś z tatą się wygłupiała na dywanie. Gryzie, zaczepia do zabawy. Wszystkich urzekła. Ciekawa jestem jak ją mój dziadzia jutro podsumuje :eviltong: To specyficzna osoba:diabloti:
  7. No ładnie.. to ja już nie wiem co mam sobie myśleć.. :roll: [I][B] ejjj zmieńcie tytuł na ładniejszy :lol::lol:[/B][/I]
  8. Doddy ile ona ma lat? Ciachnięta jest już, prawda? Ja kocham duże psy, ale niestety moja suka ON nie toleruje innych psów..:shake: Nie wiem - da się ją w ogóle nauczyć żeby pierw choć powąchała innego psa/szczeniaka?, od razu zębami kłapie. Pieniądze na Tigrę na konto Fundacji AST? Jak tylko będę mogła to od razu coś przeleję.. Cudo .. :roll:
  9. [quote name='Marlena:)']No zapraszamyyy!!! :diabloti: [SIZE=1]A ja sobie zapomniałam,że Ty w domu jesteś,a dzisiaj spacerek dogomaniacki był :mad:..[/SIZE][/quote] W tym momencie to ja strzelam takiego megafocha.. :roll::oops: [SIZE=1]nikt mnie nie kocha :placz:[/SIZE]
  10. [quote name='sleepingbyday']co adopcja kajtka ma wspólnego z dziećmi niczyimi i podpisywaniem umowy przeze mnie? mam całą strone przejrzec w poszukiwaniu wskazówek? czy ktos mi może wyjaśnic, o co cho? . Ciotka : Fundacja "Pomagajmy Razem - Zwierzęta w Potrzebie" :eviltong: gdzie Ty tam w dzieci wchodzisz :-o KAJTKA masz adoptować.. :mad:
  11. [quote name='halbina']nieprawda... jasny... :evil_lol: pisze trzeci raz! :mad: mAlutka od 8.00 do teraz pod opieką Formicy, bo pracowałam dzis... coś tam już dziubie, nie wymiotuje, kupki nieregularne jeszcze i nie do końca stałe...[/quote] Ale poprawa jest, prawda? :oops: [SIZE=1]To ja jestem nieuk chyba :eviltong: bo jasny to ino szlag..:shake:[/SIZE]
  12. Pani Polonistko :eviltong: jaki szlak?:-o
  13. [quote name='Marlena:)']Oj Soemko,a mówiłaś,że ja ciągle coś znajduję :evil_lol:[/quote] A niby nie :eviltong: tam to schron jest, co Biszkopta miałam. A teraz w Sandomierzu jestem i nie mam za bardzo jak ich wziąć :roll::-( bądź grzeczna bo Cie nawiedzę :evil_lol:
  14. [quote name='kosu32']Sara ze szczylkiem obfocone, opisane a tu cisza jak makiem zasiał ...:shake: Nie chce nikt takiego cudeńka jak [B]Klusek[/B] ???[/quote] Ciotka straszne problemy z dogo :shake: nijak wejść, a jak już się wejdzie to ciężko odpowiedzieć :angryy: on jeszcze za malutki żeby go od mamy wziąć.. wiem, że zimno cholerne, ale dla niego jeszcze 2 tygodnie to najlepiej przy mamie..:-( albo hotel, albo czekać. Kurde, ja dopiero za 2 tygodnie... W domu teraz mam sukę w kojcu, która żadnego psa nie toleruje nadal, a w domu tymczasowiczka się wczasuje :mad: adopcje stoją w miejscu..:placz:
  15. Kojarzę Pana :lol: on zawsze z tą miską biega i rzuca nią o kraty..:-( a taki piękny psiak :roll: wrzucałaś się je na ogólny watek bullowatych?:razz:
  16. Tyle bid w potrzebie, a dogo posłuszeństwa odmawia :angryy: bezsilność jest okropna :-(
  17. Jaka szybka akcja :crazyeye: WoW pogratulować :eviltong: [SIZE=1]a w Zamościu znowu dwa, malutkie wyrzucone szczeniaki :placz: podobno w bardzo złym stanie...[/SIZE]
  18. [quote name='Tola']Nie wiem ile zdołam napisac, bo wyrzuca mnie z dogo... Mamy 2 maluszki w bardzo, bardzo złym stanie, wychudzone, trafiły do schronu bez matki![/quote] Jakiej wielkości są? Obawiam się, że rodzice mi nie pozwolą wziąć ich.. Choć w sumie teraz będę tydzień sama w domu :razz: co to znaczy w złym stanie, chude, zarobaczone czy chore? Wiadomo przypuszczalnie chociaż jaki wiek?
  19. [quote name='Marlena:)']:loveu::loveu::loveu:Mojeeeeee brzydule[/quote] :eviltong::eviltong: Zrobisz jej niedługo allegro?:razz: Pani zamilkła :p
  20. Dostałam godzinę temu takiego maila: [I]Witam byłabym zainteresowana adopcją czarnego pieska, jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji pozwole sobie zadac kilka pytań... po pierwsze ile kosztowało by dowiezienie psiaka do Olsztyna w województwie Warmińsko-Mazurskim ??? oraz jak duży będzie psiak gdy dorośnie?? czy piesek posiada niezbędne szczepienia oraz książeczke zdrowia?? Proszę o możliwie szybki kontakt Z góry dziękuje i pozdrawiam[/I] Odpisałam, poinformowałam tez o umowie wizycie.. Zobaczymy :roll:
  21. świetny Wam wyszedł ten film :) aż mnie ciarki przechodziły jak oglądałam... Dawno się nie wzruszyłam, już myślałam że ze mną coś nie tak ;) jeśli mogę.. tam jest literówka "okturnego" zamiast "okrutnego" poza tym, super :)
  22. [quote name='jusstyna85']wystarczy ta suma? zmieniłam numer,fotki przydałyby sie...[/quote] No pewnie, jeszcze Ci resztę zwrócę :) bo Małą właściciele zaszczepili. Bazyliah na pewno zrobi, tylko Dogo posłuszeństwa odmawia :razz:
  23. [quote name='jogi']ciocie weżcie załóżcie wątek maluchom z prośbą o tymczas, bo teraz ten wątek jest nieczytelny i nieaktualny. nikt nie zagląda na ostatnie strony tylko na pierwsze[/quote] Właśnie szukałam wątku, żeby o tym napisać :oops: w końcu dogo zaczyna działać..:roll:
×
×
  • Create New...