-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
[quote name='andzia69'][url]http://www.radio.kielce.pl/page,,Doniesienie-do-prokuratury-w-sprawie-schroniska-dla-zwierzat,9dd67d5b36ea4f2f6bf08e899b717549.html[/url][/QUOTE] [quote name='illa']Ależ oczywiscie że się cieszymy tylko nie z tego co ty cymbale my cieszymy się z tego że szczeniaki nie zostały zagryzione!!!!!!BYDLAKU!!!![/QUOTE] Czy tylko mnie się wydaję, że ucięty jest drugi fragment? Ja już nie słyszę o szczeniakach, że się powinniśmy cieszyć że jest więcej psów.
-
[quote name='Soema']Angelika ona w Olkuszu czy u Ciebie jest?[/QUOTE] Angelika spytałam normalnie i nie miałam nic złego na myśli. Mówiłam Ci, że ja w Fundacji już nie jestem. I nie uważam, że problem z głowy bo wiem jaka jesteś i ile masz psiaków. Zresztą, gdybym tylko mogła to bym ją zabrała.. ale raz, że w Sandomierzu jest parwo, a dwa że muszę często jeździć a nie mam z kim psa zostawić.
-
[quote name='Dzika_Figa']Zuzia, Kropka i Ares z Pchełką mają u mnie obiecane allegro (chyba, że któreś z nich już ma, to zrobię następnemu psiakowi w kolejności) - dziś nocą albo jutro. Jeśli uważasz, że są pilniejsz epsiaki do ogłaszania, to oczywiście mogą byc inne - wzięłam jak leci z listy.[/QUOTE] Dziękuję!! Zeskanowaliśmy KRS i będziemy zakładali stowarzyszeniowe allegro, żeby nie pobierali opłat za ogłoszenia. myślę, że szczeniakom nie trzeba na razie znaczy Pchełce. Może Neron?
-
Angelika ona w Olkuszu czy u Ciebie jest?
-
Nasz radny też pewnie bardzo sympatyzował z tymi ludźmi, bo bardzo nie na rękę było mu nasze istnienie. Teraz już nie będzię argumentu, że Dyminy tak doskonale sobie i radzą i że jak my nie to oni nasze psy zabiorą.. Bardzo mocno trzymam kciuki, żeby ci wszyscy ludzie ponieśli konsekwencje za to co zrobili, a schron przejęli ludzie empatyczni i rozsądni. przy okazji pokażę Wam nasze cuda, miasto nas wystawiło zostajemy na terenie, gdzie nie ma wody i prądu, grad powybijał okna, mamy ponad dwa razy więcej psów niż w tamtym roku, a ludzi tyle samo :( potrzebne domy, domy, ogłoszenia, domy.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/194061-Psy-z-SANDOMIERZA-pom%C3%B3%C5%BCcie-przetrwa%C4%87-zim%C4%99-potrzebna-masa-og%C5%82osze%C5%84-i-DT[/url]
-
[quote name='Ania102']Soema wiem, że u was przesilenie ale dobrze, że psy nie trafią do dymin. Wyślę wam 20 zł niby nie pieniądze ale na ogłoszenia chociaż będzie[/QUOTE] Założyłam wątek psiakom. Powstawiam wszystkie z opisami jako takimi. Musimy dokupić budy i elementy ogrodzeniowe... straszą śniegiem. Szok. Dziękuję Aniu, że jesteś. Pewnie ten wątek trzeba będzie zamknąć. [url]http://www.dogomania.pl/threads/194061-Psy-z-SANDOMIERZA-pom%C3%B3%C5%BCcie-przetrwa%C4%87-zim%C4%99-potrzebna-masa-og%C5%82osze%C5%84-i-DT[/url]
-
[quote name='Potter']Ja nic nie wiem, ja tu tylko sprzątam. Nikt się ze mną nie kontaktował. Nie mam pojęcia, co się dzieje z psami, w sytuacji zamknięcia schronu. Myślę jednak, że zamknięcie polega na zablokowaniu adopcji i nowych przyjęć, czynienia jakiś remontów, dysponowania dokumentami i pieniędzmi, psy jednak są karmione.[/QUOTE] To, że są karmione to akurat pewne teraz. Ja się boję, że u nas zaczną się podrzucenia psów, bo nie ma alternatywy innej. :shake: ciekawe, czy coś znajdą. Bo to pewnie był przypadek, to co się wczoraj stało.........
-
Rozbijamy się o ścianę biurokracji, ale teraz nie popuścimy. Co gorsza... w najbliższych dniach trafi do nas.... 6 nowych psów!! :( Były prezes stow trafił do szpitala, miały psy z powodzi i interwencji u siebie. Nie mamy warunków by przyjąć TAKĄ ilość psów :( zaraz zabieram się za tworzenie wątku adopcyjnego. Dyminy zamknięto na 2 tygodnie, te psy muszą do nas trafić...........
-
Dziewczyny mocno trzymam kciuki za to wszystko.. bardzo chcę wierzyć, że w końcu się uda. Sandomierskie psiaki też tam jeździły swego czasu.. zresztą ciągle nas urzędnicy straszyli, że jak nie dajemy rady to Dyminy psy zabiorą.. Może ludzie w końcu się odważą mówić, co widzieli. Jak ten psiak, którego zabraliście? Co będzie z tą sunią z piwnicy skoro schronisko zamknięte? I co to właściwie znaczy "zamknięte"? Dla kogo....?
-
SOS bokserom - Hudini przeszedł za TM :(
Soema replied to joaaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hudisiu.....:( (*) Joaaa bardzo Ci współczuję :( -
[quote name='Magda25']Z tym, że SM musi chcieć sie przyjechać i sprawę obadać. Zwykle przejeżdżają przez osiedle i tyle ich widzieli. Oni są teraz od wyższych celów przecież...[/QUOTE] Jeśli zgłosi się problem, mają obowiązek zareagować. Bo są rozliczani ze zgłoszeń. Wiem, bo u nas w Sandomierzu skarżą na nasze przytulisku i teraz komendant stoi za nami w rozmowach z Urzedem o nowy teren, bo ma dość skarg, bo on to odbiera i musi na wszystko odpowiedzieć.
-
[quote name='Magda25']To nie brak kultury, a przeświadczenie, że nic nie może sie zmarnować. Na pewno takimi starymi frytkami czy obierkami od ziemniaków najedzą się koty lub inne stworzenia. A guzik prawda! Kot głupi nie jest, byle czego nie zje. U mnie na osiedlu starsi ludzie wyrzucają wszystko... wczoraj na wielką kupę spleśniałego chleba ktoś wyrzucił suszone kwiaty... Po co ? Ptaki to zjedzą? czy kozy, który na osiedlu nie ma ? A zwróć takiemu staruszkowi uwagę, to co sie dzieje hehe Laską po plecach oberwiesz.[/QUOTE] Trzeba to zgłaszać do SM.. to jest zaśmiecanie :shake: i to szkodliwe. za wyrzucenie papierosa jest 50zł.. Zresztą u nas pod blokiem skrzydełka z kurczaka też były normą i kawałki kiełbasy - tu się bałam że np. z trutką. Nie ma co ryzykować. Poza tym porzucone, głodne psy zjedzą wszystko, a potem cierpią.. Może mandat by im do rozumu przemówił, skoro zwykłe tłumaczenie nie.
-
[quote name='Agnezia']Wiem, że potrzebujecie nowego miejsca i że nieekonomiczne jest inwestowanie w to. Ale może jednak warto pomyśleć rozprowadzeniu ogrzewania. Może chociaż do kilku pokoi dla psów w najgorszym stanie? Ile macie budynków. Jaki to mógłby być koszt?[/QUOTE] To nie jest nasz teren, więc takie inwestycje nie wchodzą w grę.. :( jedyne co możemy zrobić, to zabić okna pleksą ::shake: tragedia. W tym tygodniu będziemy się starali spotkać ze starostwem. Potem z Urzędem miasta..
-
Kolejny, świeży nabytek, sprzed tygodnia/dwóch.. Młoda suczka, 1000% ADHD :evil_lol: piszczy toto, lata, szczeka, podryza, skacze, piszczy...:p [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdiJ1LZgFI/AAAAAAAADtQ/CFX3CZgEXUo/P1070422.JPG[/IMG] nie jest prosto zrobić jej fotkę. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdiKn3b_EI/AAAAAAAADtU/uICIgAnjUc8/P1070423.JPG[/IMG]
-
Mamy też starego, chorego psiaka... w kiepskim stanie jest :( nie mamy za dobrych warunków, żeby mógł spokojnie w cieple dochodzić do siebie :( biedak połowę plecków ma łysą [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdgP8lbg_I/AAAAAAAADi0/ybRstKIOT4o/P1070187.JPG[/IMG] wyrwany pazur.. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdgRD2QbHI/AAAAAAAADi8/VDoJtpoFvUY/P1070189.JPG[/IMG] rana na pachwinie [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdgYhpdOtI/AAAAAAAADjo/qUlGn0vZiiU/P1070199.JPG[/IMG] rana na pysiu... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdgeufx1FI/AAAAAAAADkE/YTlGUtD1qto/P1070206.JPG[/IMG] smutasek.. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdgWlmMIMI/AAAAAAAADjc/CDOhMHb-gqQ/P1070196.JPG[/IMG]
-
To nasz nowy nabytek. Młodziutka, wydaję mi się, że roczna sunia.. Oszczeniła się na nowym moście w Sandomierzu, 10 szczeniaków. :shake: maluszki zostały uśpione. Sunia, jest słodka, malutka, drobniutka, przekochana. Pomóżcie ogłaszać. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdhOSVl1XI/AAAAAAAADoM/0NPr_Yam9sk/P1070290.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdhKwfJjzI/AAAAAAAADn4/fLxlR7xYyDI/P1070284.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdhU_9SXJI/AAAAAAAADow/txd8d2T2FEw/P1070302.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdhbLpGDKI/AAAAAAAADpU/6Bpx-P4jflA/P1070312.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdhXrBdpMI/AAAAAAAADo8/KPAAtux90Bk/P1070306.JPG[/IMG] sunia jest w ciągłym ruchu, skacze, pcha się na kolanka.. u nas jest w budynku zimniej niż na dworze :(
-
Kropka, przerzucono nam ją dosyć niedawno przez siatkę.. Jak się wczoraj okazało była w ciąży, bardzo niskiej i na szczęście małej - 3 "groszki".. sterylka aborcyjna. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdg15490FI/AAAAAAAADmQ/n71PFbT_Q60/P1070248.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TJtvnf0lsFI/AAAAAAAAAnw/3XvljdeBB-g/P1070678-1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TJtv6LVdNWI/AAAAAAAAAoM/K3NbRXDl4B0/s576/P1070707-1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TJtwZqNBLNI/AAAAAAAAAo4/CKgefzI-RA8/P1070734-1.JPG[/IMG] młodziutka sunia. Bezproblemowa, cudo do kochania :)
-
:grins: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdgzpN0evI/AAAAAAAADmE/DP7E3IWYagE/P1070242.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdg5qRhquI/AAAAAAAADmo/1SQ2-0FD_cI/P1070255.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdg3PW1aII/AAAAAAAADmY/ZsHnAd_bliI/P1070250.JPG[/IMG] :diabloti: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdglHzCkaI/AAAAAAAADko/tOiJt0StTyw/P1070217.JPG[/IMG] :eviltong: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdgoGH4O3I/AAAAAAAADk8/Mh6JP950tUQ/P1070224.JPG[/IMG]
-
Ma ktoś ochotę pomóc w ogłoszeniach?:) Prześliczna, cudowna, delikatna. kochana Zuzia. 2letnia, po sterylce. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdgoz1OR6I/AAAAAAAADlA/1PYx6owLc5k/P1070225.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdgp1pS8cI/AAAAAAAADlI/NeyGolNsfeM/P1070227.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdgsTxcY9I/AAAAAAAADlY/G7E1TPbN0_o/P1070231.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdgudhFs6I/AAAAAAAADlk/LHPZZLUN1kE/P1070234.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdgwUOPSmI/AAAAAAAADlw/VW8PIESc6FY/P1070237.JPG[/IMG]
-
Roki - pogryziony bokser znalazl domek, JUZ W DOMU
Soema replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Jaki on cudny :) nadal i wciąż :loveu: -
[quote name='Asior']gdzie pod krakowem jest schronisko??????[/QUOTE] Olkusz na przykład.... :( hotel znaczy się..:roll:
-
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
Soema replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
Surowicy Fioneczka, nie szczepionki. Jest cholerny problem z dostaniem surowicy, nie tylko w Polsce, ale i na świecie, bo zamknięto produkcję.:( Jeśli Kasi psy były szczepione, to im nie powinno nic być. -
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
Soema replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']zadzwoniłam do schroniska, do kierownika potwierdził tylko że podczas przyjęcia suni do nich otrzymała caniserin twierdzi, że żadnych objawów nie wykazywała, prócz kaszlu (przeziębienia) dlatego otrzymywała antybiotyki[/QUOTE] Parwo nie ujawnia się od razu... U nas zabiło szczeniaka po 1,5 miesiąca od przyjęcia, mimo że dostała Stagloban.:( ale jeśli to początkowe stadium, a z tego co czytam to tak, to powinna wyjść z tego szybko.