Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='hankasanok']hmmm, wiecie co? koty to maja to do siebie ze lubia elektryke, musze Wam powiedziec ze mój Szuwar - kocur ( juz grzeczny bo ma 15 lat i nie widzi), jedyne dziecko któro nie wyfrunęło z gniazda mojej mamy za młodych lat to miał bzika na punkcie pralki automatycznej, uwielbiał spac na niej zwłaszcza jak pranie sie wirowało, albo spać w niej w srodku, raz mama by go wyprała!!!!! biedaka, dobrze ze było nałożone białe pranie a z pralki wystawała ,,czarna skarpetka", jak to mama stwierdziła, chciała ja wyjąc ( bo co za osioł włożył czarna skarpete do białego), pociagneła a tu rozległo sie przeraźliwe miałknięcie i z pralki wyskoczył nasz Szuwarek, wielce zdziwiony i oburzony ze ktos mu sen zakłoca!!!! Pozatym jak nie sypiał na pralce to spał albo na wieży, na magnetowfonie, albo siedział na telewizorze ( oczywiscie wszytkie musiały być wtedy podczas pracy!!!!)[/QUOTE] Bo było ciepłe ;) mój kot uwielbiał spać na masce samochód, jak rodzice wracali z trasy... kiedyś podjechał sąsiad, jego samochód miał bardzo mocno ściętą maskę... No i Szczęściarz skoczył na nią... i zjechał... łapiąc się panicznie po drodze pazurami:oops::roll: się lekko porysowało...
  2. Ojeju! Jakie boskie foty ! :) Agaaa ile tam jest jeszcze psów....?
  3. [quote name='Kapsel']Hura!!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Domek pokaże się nam???? :multi::multi::multi::multi::multi: Basiu domek był sprawdzony? :roll:[/QUOTE] Oczywiście, że był. Basiaaaaaaaaa.
  4. [quote name='Livcia']Witam, to mój pierwszy post. ;) Może pomożecie mi w znalezieniu pieska. Szukam pieska, nie ważne, czy suczka, czy piesek... Piesek do domu, nie duży... I mam pytanie, czy po pieska trzeba przyjechać osobiście, czy pomagacie w dowozie? Jestem z Okolic Ostrowca.[/QUOTE] Musiałabym porozmawiać, czy ktoś dałby radę dowieźć psiaka. Mam rodzinę w Bodzechowie, więc wiem gdzie to ;) jest w Ostrowcu dogomaniaczka - Iwop, zajmuje się bezdomnymi zwierzakami, im zawsze brakuje dobrych ludzi i domów, może warto żebyście się skontaktowały?
  5. [quote name='ewab']He, he no tak Basiu jak mogłaś nie dać znać Soemie:lol:. A u psicy co nowego?[/QUOTE] Wstyd i hańba? Prawda? Że niby dużo na głowie mam i psów też zresztą....:obrazic: Ale trzymajcie kciuki.....................;)
  6. [quote name='chita']chcesz do pary dla Hekcia:cool3:[/QUOTE] Z Arinką by się ładnie komponowały :loveu:
  7. Basiaaaaaaaa! Ty wiesz. Będę dzwonić i krzyczeć :)
  8. Oj Mamuśka, Ty mnie fantazją nie przestaniesz zadziwiać :grins: trzymam kciuki za maluchy. Teraz to się zacznie, jak one zaczną śmigać :):)
  9. Niestety, mamy tylko sunie w podobnym typie... przykre, że ci co tak bardzo szukają, nie mogą znaleźć a tyle psiaków po powodzi czeka na swojego ludzia :(
  10. [quote name='Isiak']Dziewczyny, co do tego transportu w lodzie to dowiedzcie się dokładnie, czy tak ma być. Bo moja wetka powiedziała wczoraj, że na ulotce warunki przechowywania to temperatura pokojowa, i że zamrażanie surowicy jest niewskazane. Ale upewnijcie się co i jak, bo gadałyśmy tak na szybko przez telefon i mogło jej się cos pokręcić. Nie w lodzie, a w lodówce. Klimatyzacja nie wystarczy. Ona nie może zamarznąć, a ma być chłodna.
  11. My ściągaliśmy Stagloban z... Wiednia. Bo w przytulisku w Sandomierzu mamy parwowirozę. Swego czasu jeszcze jakaś surowica była gdzieś w Lublinie Helga&Ares chyba sprowadzała. No i z surowicą taki problem, że w lodówce trzeba przewieźć.. i to takiej porządnej. Tragiczna sytuacja jest z surowicą w Europie... obdzwoniłam większość krajów sąsiadujących, i dużą część lecznic w okolicach Sandomierza i Krakowa, jak szukałam. :shake:
  12. Dziewczyny, ten wątek zaraz zrobi się jeszcze mniej czytelny :shake: dajcie już spokój. Każdy powiedział swoje zdanie... decyzja na szczęście została podjęta. Mała ma do przejechania całą Polskę.. Dziewczyny, Aga, Murzyńska Łydka robiła całą trasę czy część?
  13. Agnieszka32, miejsce u Danusi będzie od już?
  14. MamaOzzinka, błagam Cię, zastanów się co piszesz. Spójrz ile szczeniąt umiera w schroniskach, na polach, w rowach.. Ile dorosłych psów, w depresji siedzi w schroniskowych boksach.. Sama też masz psiaka z hodowli, nie z pseudo. W hodowli psy przychodzą na świat otoczone miłością, ich poczęcie było solidnie zaplanowane, były chciane i kochane. W ich utrzymanie i zdrowy rozwój wkłada się masę energii, czasu i olbrzymie nakłady finansowe. [I]jeśli Szantę pokryłby ten duży pies, mogłoby się skończyć tragicznie..[/I] Uwierz, być przy porodzie, a potem zabrać te maluchy do uśpienia, to okropna trauma. Ale jeśli mamy walczyć z bezdomnością, poprawić los psów w Polsce, musimy - my, ludzie kochający zwierzęta, podejmować takie, a nie inne decyzję. Uwierz, to jest cholernie podłe uczucie, tak samo podłe jak widok smutnych psich oczu, w boksach schroniskowych i to cholerne uczucie bezsilności :( gdy musisz go zostawić, bo najnormalniej w świecie nie ma miejsca/pieniędzy... Bo ktoś, kiedyś zapragnął mieć szczeniaczki :shake: Tonu Twojego postu nie skomentuję, bo mnie ścięło.
  15. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TJ2rnee7jhI/AAAAAAAADf8/P23835wIQ4s/P1070178.JPG[/IMG] Rozbraja mnie ten duet :) Jak się przeciągają zabawką i Ares za wysoko podniesie łeb, to Pchełka warzy i on się schyla - bajka! :loveu:
  16. Ares pozdrawia :eviltong: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TJtxu_gidLI/AAAAAAAAAq0/Zpav7pQd9GM/P1070830-1.JPG[/IMG] Pchła :evil_lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TJts2HWY1-I/AAAAAAAAAlU/ieywmLQto7c/P1070528-1.JPG[/IMG]
  17. Super duet :loveu: Pchełka i Ares :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TJtxG6VzZ7I/AAAAAAAAAp8/nCi7t3vpRBI/P1070782-1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TJtsqfTp6xI/AAAAAAAAAlE/HfwkO2e_1z4/P1070521-1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TJtwyAuJUXI/AAAAAAAAApc/YV46zNqdLxA/P1070766-1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TJtxaZbykoI/AAAAAAAAAqY/c8zNhaSMCpE/P1070799-1.JPG[/IMG]
  18. [quote name='andzia69']dzięki za odp:) szkoda, ze jeździsz busem...a myślisz, ze nie wpiszczą?:):)[/QUOTE] W autobusach bywał problem z bokserami...:shake: niestety, póki siedzę w psach nie będzie mnie stać na samochód:roll::diabloti:
  19. [quote name='andzia69']Soema czasem jeździ z Sandomierza do Krakowa - moze tak by dało radę jakoś ten transport wykombinować? jak ją namierzę to zapytam;)[/QUOTE] Jeżdżę... ale ostatnimi czasy busem. Nie wpuszczą mnie z mordercą :shake: ale jakby ktoś jechał znajomy to dam znać.
  20. [quote name='Ania102']Soema jaki jest aktualny stan psiaków u was? Jak wyglądaja poszukiwania nowej miejscówki?[/QUOTE] Hmm coś koło 50 w tym momencie.. szczerze mówiąc - nie wiem. jakieś 2 tygodnie temu zeszliśmy do 42.... No i dostaliśmy nową dostawę :shake: wczoraj kolejne zgłoszenie do potrąconego psiaka, niestety obrażenia wewnętrzne były tak olbrzymie, że psiak za TM :( (*) Dziś jedziemy oglądać teren, przy szkole rolniczej w Sandomierzu. Starostwo chce nam pomóc. Ma na to na pewno spory wpływ fakt, że poszło oficjalne pismo do Ministerstwa rolnictwa. No i wychodzą brudy wszelakie na temat schroniska w Dyminach. W końcu ludzie mają odwagę mówić. jak będę miała zdjęcia to pokażę Wam nasze nowa cuda. aaa ekipa Ojca Mateusza już drugi raz była u nas :) przywożą nam karmę w puszkach np.
  21. [quote name='ostatniaszansa']Ojoj bidulek ... Aniu ile za leki ? Zabij, zrób co chcesz ale ja nie mam pojęcia jak robić ogłoszenia. Moge jedynie do Metra ,mamy tam swoją stronkę ,która ponad rok temu założyłam, ale tylko raz jedna sunia ( notabene Podrzutka koleżanka Hasiulców )stamtąd poszła do gazety ze zdjęciem. Telefonów .... setki i co ? nici ,żeby nie gorzej powiedzieć... Jakoś nasze boguszki idą w zapomnienie...:([/QUOTE] A któraś ONka domu z Metra nie znalazła? Metro ma olbrzymi zasięg, chyba 5 moich tymczasów znalazło dom dzięki cafeanimal. :)
  22. [quote name='chita']tylko gdzie znalezc Dt...teraz sa same platne domy tymczasowe:roll: ale pomoc jej musimy...[/QUOTE] [quote name='Ania+Milva i Ulver']Tyyy ja znam jeden niepłatny w Krakowie/Sandomierzu :) hahaha[/QUOTE] [quote name='chita']Tyyy no masz racje!!:diabloti:[/QUOTE] Jak palnę to zabiję ! Dlaczego Wy mi to robicie... ja mam "swoich" 50psów... :shake: będziem myśleć, też się na hotelowanie dorzucę coś, niewiele pewnie no ale..
  23. Przynajmniej koniec miał godny.. odszedł w cieple, kochany, przy Ani.. To jest tak cholernie niesprawiedliwe :( widziałam tego wariata paskudnego jeszcze miesiąc temu.. ;( :(:(
  24. Pojechali do weta.... nie jest dobrze. Trzymajcie kciuki!
  25. [quote name='Ania102']A co tu taka cisza?[/QUOTE] Dopiero w piątek wróciłam do Sandomierza... Świeże wieści wieczorem.. bo dzieje się :shake: zaraz jadę sprzątać i przytulać :loveu:
×
×
  • Create New...