-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='wojtuś']Nie mogłem wtedy pomóc i przez wakacje nie dawało mi spokoju, cieszę się z domku dla Loli:) Soema pozdrowienia :loveu:[/QUOTE] Fajnie, że pamiętasz :) niedługo się muszę w odwiedziny wybrać. pozdrawiam również, a co! ;) -
[quote name='jamor']Przeprraszam za offa ale pilnie potrzebujemy pomocy w głosowaniu w krakvecie .... prosze oddajcie swoje głosy na Ale Orzechowską - ona ma 60 psów , pieniądze z wygranej przeznaczy w głównej mierze an sterylki i kastrację w swoim przytulisku , narazie robi to za swoje pieniądze których jej juz brakuje . Pomózmy osobie która pomaga psom ...[URL="http://www.dogomania.192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/URL][/QUOTE] Pieniądze z Krakvetu będą przeznaczone tylko i wyłącznie na karmę/inne rzeczy zakupioną w Krakvecie.:p
-
[IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f95a41e741421adc.html[/IMG]Wynajmowane mieszkanie, fotel właścicielki....[IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f95a41e741421adc.html[/IMG] 3 tymczasy.. 2 kremowe sunie z Zamościa i moja kochana Nancy - która NIGDY nic nie zniszczyła. Psi ideał.. [IMG]http://images44.fotosik.pl/84/f95a41e741421adcmed.jpg[/IMG] pewnego pięknego dnia weszłam do pokoju... [IMG]http://images48.fotosik.pl/80/4ababb27cba26ce7med.jpg[/IMG] powiem Wam, że nawet nie byłam w stanie dźwięku wydać z siebie :oops: wlazłam, wyszłam... przyszłam z wiadrem i zmiotką i posprzątałam.:roll::roll:
-
[quote name='chita']:sad: ja tez nie wiem jak Ty to mozesz zniesc i czemu go nie zabralas...:roll:[/QUOTE] A ja myślę, że wiesz....:(
-
[quote name='chita']jak chcesz psa to trza cierpiec:eviltong: i dobrze ze mnie nie bylo bo bym z drugim psem wyjechala:roll:[/QUOTE] A tak to on siedzi w boksie i tęskni i płacze, a Arinka jest sama :shake: Głupiaś Babo!
-
[quote name='chita']a bierz darmozjada ino se po nia przyjedz:eviltong: Ania dobrze wiedziala co robi pokazujac ją nam w schronie:mad:[/QUOTE] Ano.... Ty się ciesz, że ostatnio nie byłaś i nie widziałaś Czarnucha..:shake: (swoją drogą powinnaś dostać, że Cię nie było!) ona wie co robić.. Ta, przyjadę i ją na plecach chyba zaniosę :thumbs:
-
[quote name='chita']nom:cool3: i tego sie trzymajmy:evilbat:[/QUOTE] Oczywiście:p niech ludzie myślą, żeś fajna... Ja i tak Cię znam :eviltong::eviltong::eviltong: [COLOR=Silver]oddawaj moją Arinkę![/COLOR]
-
[quote name='chita']cos wymysle:diabloti: z racji ze w pazdzierniku zwykle pada mozesz przyjechac Arinke na spacerki powyprowadzac:cool3:[/QUOTE] Jak dobrze zapłacisz to z chęcią :loveu: Jakaś Ty kochana.......
-
Aaaaaa :loveu: jest moja Chrześnica w najlepszym ujęciu :loveu::loveu::loveu: znajdź mi robotę to przyjadę:diabloti:
-
Rozpustnice :shake: nie wierzę Chita, że Ty tylko dla Ariny do tych winnic łazisz:p:eviltong: [SIZE=1]gdzie jest języczek?:mad:[/SIZE]
-
No i kupiłaś?:)
-
Miluniu, Ty chyba nie wiesz z kim się kłócisz. Twoja postawa jest przerażająca...
-
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
Soema replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Mirko, dzielna jesteś bo mimo wszystko myślałaś trzeźwo słuchając nie tylko serca, ale i rozumu. Zawsze będę pod ogromnym wrażeniem tego, co robicie dla tych psiaków. Jak mądrze kochacie i dbacie o nie. Dlatego musi się Wam udać i tym razem. Z całego serca Wam tego życzę. -
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
Soema replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Mirko.... tak mi przykro, że to wróciło. Trzymam za Was bardzo mocno kciuki! Jesteście mega dzielnie i na pewno dacie radę! Zdjęcia teraz najmniej ważne, w wolnej chwili pisz co u Was. Będziemy czekać :calus: -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Kurde Aga... w razie "w" macie jakiś spokojny pokoik żeby ją odizolować? Ciągle pamiętam o Smutnej i tej drugiej suce.. Super, że tak szybko interweniowałyście. Bo pewnie źle by się to skończyło i dla suki i szczeniaków. Aaa ja tak się przypomnę, wyślecie zdjęcia "tuneli" MK? Nie dam rady się do Was wybrać w najbliższym czasie :( -
Wciąż i nadal szukamy terenu... oglądaliśmy ostatnio super miejsce, z budynkiem, prądem, psy by miały super.. ale - to 17km. W przypadku gdyby coś poważnego się działo, mamy problem z interwencją od razu. Szukamy dalej, mamy numery do wszystkich sołtysów w okolicy. Miasto nie ma pomysłów, a my nie chcemy zostać w tym miejscu.. Z dachu się leje, w pokojach niektórych stoi woda :shake: szczurów i mysz jest od zatrzęsienia... zimno i ciemno.
-
[quote name='Wavix']PW wysłane :).[/QUOTE] Się odezwałam ;)
-
Muszę się ogarnąć i pomyśleć na czym stanęliśmy. Non stop jakieś problemy.. Wczoraj na pewno do domu WRÓCIŁ Krecik - Bambo, 3 miesiące czekał, aż ludzie po niego przyjdą. Podobno mało co nie odleciał na swoim ogonku, tak się cieszył :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDglp6iS5yI/AAAAAAAADEU/VKdKg2Y8v5Q/P1060472.JPG[/IMG] a w deszcz jest tragicznie.... dach nam przecieka.. piętro pływa, parter też zaczyna. A to dopiero początek. Aaa no i mamy plagę szczurów i myszy :-( zabezpieczamy karmy jak możemy.. ale i tak tną jak chcą:shake:
-
[quote name='elmira']Wydaje mi się, że z Brzegiem dialog jest trudny, ponieważ bojownicy na Krakvet stracili rozsądek. Oni nie myślą perspektywicznie, tylko szaleją. A my Soema możemy pisać. Sobie a muzom.[/QUOTE] Przestałam śledzić wątek krakvetowski... dla własnego zdrowia. Czy ktoś z Brzegu może mi na pw podać do siebie numer, tylko dla mnie. My jesteśmy w Sandomierzu w może lekko lepszej sytuacji, ale może jakoś wspólnie byśmy coś wymyślili. edit: czy dziewczyny od ONków wiedzą o Buni? Ma wątek?