-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Reszta wieści jutro... mam straszną migrenę. Co do terenu..... to jest jakaś kpina, to co się dzieje. Kuria nas unika, znaczy 'ksiądz dyrektor', a mają cudowny, niezagospodarowany teren.. Miasto ma nas w d... a sąsiednie gminy, choćby chciały nie dysponują nieużytkami, które by się nadawały :niewiem: lekka załamka.. szukamy, pukamy, jesteśmy spławiani, ale coś musi się znaleźć...
-
Na mój paulinken. Dziękuję :Rose: U nas jest... ciężko. Serio, nie mam siły pisać na forum, bo jeszcze mam masę swoich problemów. Suczki od kaukazów zostały 3, ale jedna - największa jest zarezerwowana :) pojedzie do Piły. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TFCPHP0NIXI/AAAAAAAADKQ/O8927q7Oy4U/P1060561.JPG[/IMG] Mamy za to 12 innych szczeniaków, nadal i wciąż.:shake: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TFCOyI_RcxI/AAAAAAAADJM/wHKEJ7BoJyA/P1060606.JPG[/IMG] to jest chłopak, urodzony w przytulisku 3 miesiące temu.. Jego brat znalazł dom już dawno, a on biedak siedzi i czeka. Cudna czekoladka, coraz bardziej otwiera się na ludzi, włazi pomału na kolanka, jest rozkoszna:loveu: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TFCO_1zxWhI/AAAAAAAADJw/r7vbDHiwevs/P1060576.JPG[/IMG] To Plutek :) pani go przyniosła, bo niby podrzucony... ma lekki lęk separacyjny, który wiele wyjaśnia.. Jest boski, wszyscy się w nim zakochują, daje buziaki na komendę ;) zresztą... ona zawsze daje buziaki:evil_lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TFCPRLzpgUI/AAAAAAAADLE/de2yKL8oGW8/P1060536.JPG[/IMG]
-
Poznajecie?:) Dziewuchy nadal asekuracyjna, ale dziś mnie pacała łapką, żeby miziać, liże po ręcę nieśmiało i czasem nawet na kolanka próbuje wejść :) [IMG]http://picasaweb.google.com/Kaarina.G/OstatnioZaktualizowane?authkey=Gv1sRgCOiPpoPG5froUA#5499052372446501394[/IMG][IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TFCO_1zxWhI/AAAAAAAADJw/r7vbDHiwevs/P1060576.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TFCPAsUK1EI/AAAAAAAADJ0/rbgILGmaKRk/P1060574.JPG[/IMG] Tu się wystraszyła nowych ludzi [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TFCPBclIYVI/AAAAAAAADJ4/-l3fFCd2o5A/P1060571.JPG[/IMG]
-
Pogoda paskudna, roboty od groma. Dziś jedna sunia, uratowana z parwo poszła do domu :) ale mamy nowe psy... Równowaga musi być. Pada deszcz, w budynku paskudnie, ciemno nie ma jak zrobić dobrych zdjęć :( dziś pewien pan przywiózł nam 14kg Royala Intestinal :):) bardzo było to miłe, a dla nas ważne, bo psiaki po chorobie muszą jeść dobrą karmę.
-
Agata, pytałam już DIF i nadal nie wiem, kto opłacił sterylkę Zośki? Miałaś zwrot?
-
[quote name='ostatniaszansa']Aniu, środa lub czwartek przyjeżdzamy. Rudy dostanie tabletę na odrobaczenie, na wszelki słuczaj psik, pisk na pchły i kleszcze , mamy jakieś szelki i obroże - ubierzemy Rudaska . Aniu, wybacz,ale nie będzie wykapany. Jutro będę wiedziała na 100% który dzień, ale na pewno w tym tygodniu. Proszę o podpowiedź co do trasy z Boguszyc. Ewa[/QUOTE] [quote name='Ania+Milva i Ulver']Ja jestem cały czas w domu, obojętnie jaki dzień. Co do kapieli to nie ma kłopotu:) Dajcie jeszcze znać o kosztach transportu. Adres do mnie to miejscowość Gorczeniczka 2, koło Brodnicy/kuj.-pom.[/QUOTE] Ale wieści, super! Ja nic nie wiedziałam:oops: poznam Rudaska u Ani :multi:
-
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
Soema replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Oby tak dalej! :)W taką leniwą,deszczową sobotę należy wyłącznie chrapać i/lub mruczeć...:) A fotki jakieś nowe będą? Mam nadzieję,że tak ;)[/QUOTE] Aż zerknęłam w kalendarz.. niedziela dziś niestety.:mad: -
Aga, dlaczego z góry? a jaka umowa jest z nią podpisywana? Na jakiej zasadzie są rozliczenia, jak Sambor wcześniej znajdzie dom?
-
Dzięki :) wybacz lancast, ale Twa rodzina chyba nie wie co to kaukaz:diabloti: Czekoladka jest dłuższa, niż wyższa. Szczeka na mnie i burczy, ale pomału głaski zaczynają się jej podobać :) a Czarnulka w porównaniu do kaukaziaków to mikrus :) Szkoda, że daleko mieszkacie moglibyście naocznie sprawdzić co i jak. ;) jestem pewna, że jakby Twoja mama ją zobaczyła i mała sie przytuliła, zabrakłoby argumentów ;) niestety, ze zdjęć wczoraj nici, bo przyszły chmury i w budynku zrobiło się ciemno. A my stawialiśmy z bratem kojec, żeby zdążyć przed deszczem ;)
-
Czarnulka praktycznie w ogóle nie wydaje dźwięków.. najbardziej piszczał i lamentował chłopak, a najwięcej szczeka Czekoladka. Mała macha łapkami i rozbraja uśmiechem. Tu są zdjęcia, które mamy. [url]http://picasaweb.google.com/Kaarina.G/SzczeniakiZNory?authkey=Gv1sRgCOn1m67irde2tQE[/url] jak czas pozwoli to porobię nowe, bo teraz jej widać czasem uszka :loveu:
-
Ee aż labka to nie sądze. Choć w przypadku kundelków, pieron wie :) Mamy dla porównania szczeniaki po kaukazie i matce mniejszej niż tych gamoni i tamte są dużo większe. Nie zagwarantuje Ci, jakie urosną. Ale gwarantuje, że jak już się pokocha, to wielkość nie gra roli :) moja sucz, w typie ON wie że na trawnik się nie sika, a w rabatki się nie wchodzi. ;)
-
[quote name='lancast']Sandomierz... google maps mowi, ze jazda zajelaby jedyne 5-6h. Mam wrazenie, ze Kalisz znajduje sie na koncu swiata, tak wszedzie z niego daleko :evil_lol: Naprawde az trudno mi uwierzyc, ze nikt jeszcze nie capnal czarnulki - jak pisalam, cala trojka nadzwyczaj urodziwa, ale ona od poczatku jest moja faworytka :)[/QUOTE] Bo ona jest genialna, jak się uśmiecha to samemu też się chce tylko śmiać. Zamiata ogonkiem, łapkami macha. Sama rozkosz :)
-
[quote name='Marlena:)']Soema Ty to widzę kazdego piesa wziełabyś do domu. Będę Cię miała na oku :evil_lol: Super, że jeden poszedł. Trzymam kciuki za resztę :loveu: lancast :cool3:[/QUOTE] A wzięłabym, tak ze 4 z tego przytula w szczególności :loveu: zauważ, że te tłustsze:evil_lol: ale moja Nuśka nie chce mnie wspierać :shake::mad: Lancast, zawsze możesz wziąć małą na DT i zobaczyć co się będzie działo ;) może szczeniaka zaakceptuje. Czasem zwierzaki jedne akceptują, innych nie ii nic na to nie możemy poradzić..
-
Ile kosztowała sterylizacja Luki?
-
Jest boska i nadal i wciąż rozkochuje w sobie wszystkich wokół :) uszy ma cudne :loveu:
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Ewo, jak Trusia to znosi?:(:(:(