-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
[quote name='Luzia&Funia']Zdecydowanie najbardziej Sandomierz.[/QUOTE] Ale to i tak 40km prawie...
-
[B]Gretka[/B] uwielbia kopać, polować itd. Zresztą zobaczcie jaka beztroska na jej pysiu :) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TGj0v5t4_sI/AAAAAAAADX0/1W8bemUqdKc/P1060924.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TGj0w82B9rI/AAAAAAAADX4/qlVc1awsD2U/P1060925.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TGj02wz4mGI/AAAAAAAADYU/0z97SooS4fQ/P1060932.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TGj046vxM8I/AAAAAAAADYc/agWWmuDQz8Q/P1060934.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TGj07UIrPyI/AAAAAAAADYo/s2y4dscR4cM/P1060937.JPG[/IMG]
-
Chce ktoś pooglądać zdjęcia?:) nowy nabytek nasz.. nie pytajcie skąd.. była na podwórku jak przyszłam.. młoda sunia, boska, towarzyska [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TGj0iqVw79I/AAAAAAAADW0/CsSOw0LKfjw/P1060909.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TGj0lJUbQ8I/AAAAAAAADXA/TVwiKrw4-tw/P1060912.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TGj02BFsOfI/AAAAAAAADYQ/wp2RcIbV7cw/P1060931.JPG[/IMG]
-
[quote name='Becia66']strasznie mi smutno, takie cudne maleństwo, myślałam że pierwsza do domku pojedzie. A było tak blisko.....tyle sie jeszcze wycierpiala na koniec...za co to wszystko....:-( Żeby tylko czekoladka była zdrowa. Czy one nie były szczepione na wirusówki ?[/QUOTE] Każde szczenię.młody pies który do nas trafia dostaje na wstępie surowice - Stagloban. Udało się ją ściągnąć z Wiednia. Później jest okres na odczekanie i dopiero można szczepić. Wirus żyje w budynku, a szczepienie osłabia odporność dodatkowo na kilka dni. Ona miała być szczepiona w tym tygodniu.... Inne szczeniaki miały surowice podaną wcześniej i są po szczepieniu. rozbiło mnie to strasznie.....:(
-
Aaa dzięki Kochana, za fotkę z dedykacją ;) weź mi wydrukuj i przyślij :loveu: ja się tu nie odzywam, bo to.. powinien być MÓJ PIES :obrazic: :diabloti:
-
[quote name='Dzika_Figa']Dziękuję za wieści o Ernie. Wiesz może jak się miewa? Na pewno będzie jej dobrze tam gdzie jest?[/QUOTE] Jesteśmy w kontakcie z tymi ludźmi, podobno dogadały się z młodym labkiem i psami rezydentami. Ma na miejscu swoich ludzi, nie musi siedzieć w pokoju zamknięta, jak to było u nas. Mam nadzieję i po rozmowach z tymi ludźmi jestem o nią spokojna. Podziwiam ich za tą decyzję. I za to, że się im chciało w ogóle zainteresować i coś zrobić.
-
[quote name='anhata']Ojej, a cosię stało, ze trzeba było uśpić miot ? :/ Mam nazdieję, że na spotkaniu z burmistrzem zostanie ustalona konkretna pomoc.[/QUOTE] [quote name='Marlena:)']Mniemam, że to ślepy miot - anhata ;)[/QUOTE] Tak to był ślepy miot, suka rodziła w niedzielę. [quote name='bico']teoretycznie..? a praktycznie..? pewnie to nie był "wypadek"...:roll:[/QUOTE] Nie dochodzą, bo w naszym państwie to bez sensu. Psiak fajny, paskudny :) ale bardzo sympatyczny. [quote name='anhata']Soema, u nas w radomskim schronie jest ponad 20 szczeniaków. Masakra.[/QUOTE] No u nas z 15 zrobiło się 5 :) akcja adopcyjna trwa. Może jutro kolejne maleństwo znajdzie dom. Szary znalazł trzy dni temu :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDglqsLL0rI/AAAAAAAADEY/jcb0fUFYaoU/P1060475.JPG[/IMG] a przedwczoraj Figula :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFfnJSnmRvI/AAAAAAAAAC4/8m-1a3vx_DU/s576/P1060684.JPG[/IMG]
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa']OGROMNA PROSBA O WIZYTE PRZEADOPCYJNA W NOWEJ RUDZIE! Panstwo sa zainteresowanie jednym z naszych slynnych Dobkow... Wizyta potrzebna na cito, gdyz Pani w przyszlym tygodniu ma urlop i moglaby posiedziec z nowym podopiecznym - czy ktos mieszka w tamtym rejonie? Pliiiiizzz/Agnieszka[/QUOTE] Może spróbujcie zadzwonić do Fundacji SOS Bokserom, kiedyś mieli tam wolontariusza. Może pomogą? -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Ewuś, będziecie wstawiać zdjęcia tego miejsca? Nie dam rady się tam teraz wybrać, bo w sandomierskim przytulisku mamy sajgon lekki. -
Cyklop kochany :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFf_bcfd9yI/AAAAAAAAAMs/w2Rg0iSgbyk/s720/P1060955.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFfqEwrMifI/AAAAAAAAAEA/oo5nslvAPv8/s576/P1060722.JPG[/IMG] Gretka, niecałe 2 lata, sterylizowana. ADHD kochane :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFgAYvos3UI/AAAAAAAAANI/YPyqHl13iXY/s720/P1060967.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFf297XycUI/AAAAAAAAAI8/XXVKHU5A3Mk/s576/P1060855.JPG[/IMG]
-
[quote name='Ania102']Zaglądam do Was...Co u psiaków?[/QUOTE] U nich w porządku.... jutro mamy spotkanie z panem Burmistrzem i nie tylko... Siedzę i czytam przepisy i jakieś inne dziwne rzeczy, ciężko będzie. powstawiam trochę zdjęć naszych cudów :loveu: Figula, wyrzucona z samochodu. 5 lat, jest po sterylce. Maleństwo tylko by się tuliło i siedziało na kolanach. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFfmxDZ-hjI/AAAAAAAAACw/QFPQ-q8QUeU/s576/P1060682.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFfnJSnmRvI/AAAAAAAAAC4/8m-1a3vx_DU/s576/P1060684.JPG[/IMG] Hienka :loveu: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFf3p5k04zI/AAAAAAAAAJQ/-MFTcYLnWwU/s720/P1060864.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFf30T1jVeI/AAAAAAAAAJU/X31Dn8oQ3_U/s720/P1060866.JPG[/IMG] to jest matka szczeniaków, które były pozaklejane taśmą.. wszystkie w nowych domach, tylko ona jeszcze czeka.
-
[quote name='ageralion']Oj bedzie potrzebne... "Zamiast na komuterze siedziec, to obiad zacznij gotowac", "Te papugi potrzebne Ci jak dziura w moscie. Skrzecza k***y, smierdza. Zamknij je na balkonie albo wyrzuc", A na jaka cholere Ci ta dzialka" i zaczela mi sprzatac w domu, po czym nasluchalam sie, ze jestesmy brudasy :angryy:[/QUOTE] Martuś Tobie się należy medal, za nie-zabójstwo...... Nie pozwól sobie tak :shake: gdzie się takie baby chowają :hmmmm: ma mama jest podobna, ale to mama powiem jej co myślę i cisza. A z ex-przyszłą-niedoszłą-teściową się sprzeczałam. Jak nie pasuje, niech nie przychodzi. A jak chce Alka, to niech milczy, przecież to szlachetne ;)
-
[quote name='Becia66']Dalej bez domku ? Mam słabość do takich czekoladek....[/QUOTE] Dalej... Ale wczoraj wzięliśmy i te małe na dwór, razem z resztą młodych podopiecznych. Tego co wyprawiała Czekoladka, nie da się opisać :) szaleństwo. Pierw się cała, a potem latała za psiakami i zaczepiała, kopała dziury, chłodziła brzuszek :loveu: rozkoszna jest ;)
-
[quote name='patio92']Dziewczyny mówicie ,że ciężko wam jest może potrzebna wam jakaś pomoc przy zwierzakach?? Jestem z Sandomierza mogła bym przychodzić wam pomagać przy nich??:) Sama bym wzieła któregoś z tych szczeniaków ale póki co to nie realne:( Więc pomyślałam ,że może chociaż tak pomogę;)?? Pozdrawiam[/QUOTE] Pewnie, że się przydadzą, jak nie do sprzątania to na pewno do miziania. [B]Mój numer 660 78 13 87 [/B]:) zapraszamy! Dziś będziemy teraz i popołudniu :) Wczoraj zrobiłyśmy z Bushido wesołe przedszkole na podwórku :) powypuszczałyśmy młode psiaki na podwórko, cudowne szaleństwo! Niektóre szczeniaki na początku były przerażone, ale z każdą chwilą było coraz lepiej. Do domu poszły dwa psiaki, wczoraj: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TFCPN_mBT1I/AAAAAAAADK0/k3QKE2fUrsc/P1060543.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDR9_a33iKI/AAAAAAAAC40/tNdFkOS3ZR8/P1060248.JPG[/IMG] i ten w sobotę :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TFCPLUs7GQI/AAAAAAAADKo/QdB5SPQpUN8/P1060547.JPG[/IMG]