-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
(Swarzędz) kolejna ASTKA! mała pilnie szuka domu! :(
agaga21 replied to Linka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linka']3924172 z chęcią ;)[/quote] ja już skorzystałam ;):eviltong: -
[quote name='Ninka'] I DRUGA 'GROZNA' PSICA [IMG]http://lh4.ggpht.com/_hRqtiLyasOg/Si6jdr2LkmI/AAAAAAAAAME/c6qH6ltUrFs/s512/P1010657.JPG[/IMG][/quote] ta niunia ma wątek i allegro ; [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/swarzedz-kolejna-astka-mala-pilnie-szuka-domu-127481/[/url] [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=657494111]ŚLICZNA, MŁODA AMSTAFF ka DO ADOPCJI-Swarzędz (657494111) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
-
(Swarzędz) kolejna ASTKA! mała pilnie szuka domu! :(
agaga21 replied to Linka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_hRqtiLyasOg/Si6jUPlbwsI/AAAAAAAAAL8/IOO1tx8HcyM/s512/P1010655.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_hRqtiLyasOg/Si6jZmZDqjI/AAAAAAAAAMA/E_ykHG_-R-U/s512/P1010656.JPG[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_hRqtiLyasOg/Si6jdr2LkmI/AAAAAAAAAME/c6qH6ltUrFs/s512/P1010657.JPG[/IMG] -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
agaga21 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
zagląda...tylko co tu pisać?:shake: nadal zadnych telefonów z allegro o niego nie ma? zdjęcia do allegro dodałam -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
i co u drago? ktoś go odwiedził? ciekawa jestem jak się chłopak miewa. -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
właśnie zakończyłam przed czasem aukcję hektora.miał ponad 2 tysiące wyświetleń i 4 obserwatorów:crazyeye: dziś dostałam w jego sprawie kolejnego maila...jak była tak długo cisza tak teraz normalnie prawie się biją o naszego hektorka!:evil_lol: no ale niestety (a raczej na szczęście!!!)...psisko juz zarezerwowane:multi: -
KRAKÓW - Parys - ma swój dom i swoje łóżeczko!!!!!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']ależ moje schroniskowe dziecię wydoroslało.... jakiś taki dojrzalszy się zrobił :loveu:[/quote] łezka w oku...co...?;):loveu: -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ab-agnieszka']Nie liczylam . Po co :evil_lol: Jedyne na co licze to ze Bialasy przygotuja mi goraca kapiel z babelkami i schlodza mi szampana no ale najpierw pojda na spacer i go kupia.:evil_lol:[/quote] no tak...;) -
przyjacielska Kropka w typie amstaffa- szukamy domu!
agaga21 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
śliczna! ma piękna oprawę oczu.trzeba ją tylko teraz trochę podtuczyć ;) -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ab-agnieszka']Jesli uda mi sie poukladac moje sprawy zawodowe do kupy:evil_lol: To w sobote pojade zawiesc Kaske do Zagania i po drodze zabiore Pawla. Z Zagania pojedziemy do Bogatyni po nasze cudenko i zawieziemygo do nowego domku:lol: [/quote] to się znowu nieźle najeździsz...ile km ci wyjdzie?liczyłaś?:razz: -
GRAND pojechał do nowego domu... Trzymaj się tam ciepło!!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
boże...:-(:-(:-( on tak z radości?on myślał ze wychodzi i tak się cieszył???:placz::placz::placz:a tu nic! został....:placz: jaki to musiał być dla niego zawód! [SIZE=1] [/SIZE][SIZE=1]karolcia, ja oczywiście rozumiem, że nie dałaś sobie rady...nie winię cię ani nic z tych rzeczy.[/SIZE] -
[quote name='martka1982']Trzeba tu ściągnąć agaga21:)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ciotka agaga już działa:cool3::cool3: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=658841831]AMSTAFF młody, piękny, łagodny i....samotny. (658841831) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
-
[quote name='Linka']agaga suczka ma 3 może 4 lata.. w schronisku jest od roku. Jeśli dobrze pamietam została znaleziona w lesie, skrajnie wycienczona.. Ze swojej strony moge powiedzieć, że PRZESYMPATYCZNA! Obok Twixa i Luisa najbardziej zapadła nam w pamięć przy pierwszej wizycie w Swarzędzu.. Garnie się do każdego, podchodzi, liże po rękach, nie traci nadziei.. :-([/quote] to opis błękitnej czy tej biało-pręgowanej? [SIZE=1]według mnie błękitna to astk. andzia, co myślisz? [/SIZE]
-
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
agaga21 replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
słyszałam, ze po cieczce trzeba odczekać kilka tygodni na sterylkę bo mogą być później różne problemy/zmiany /powikłania/ciąże urojone...szukam , jak znajdę to link podeślę. -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
agaga21 replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linka']Ninka.. Poznań to bardzo długi i rozwlekły temat.. na ogół jest tak, że przychodzisz.. uderza Cię widok tego schroniska - chcesz jakoś zadziałać, pomóc.. ale może należałoby zastanowić się nad tym DLACZEGO nie ma tam wolontariuszy? ;) MonikaP jeszcze niedawno starała się coś z tym zrobić.. o dziwo mimo oporu ze strony 'władz' schroniska robiła, ale niestety.. zrezygnowała. Być może z nią będziesz mogła wymienić doświadczenia, z tym że to raczej pewnie na PW ;) Linka.[/quote] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1153/poznaniacy-artykul-o-schronisku-prosze-komentujcie-127297/[/url]