-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[IMG]http://i41.tinypic.com/2wo9dsj.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2ymheer.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2rm83l2.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/zwdi6s.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/27z9if7.jpg[/IMG] [SIZE=7]KONIEC!!![/SIZE]:multi::multi:
-
[IMG]http://i43.tinypic.com/2e2h2ti.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/ohl2c1.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/t98snn.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/fohgzb.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/21dj6de.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/k9ezqd.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/10himqf.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2yud5p4.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/152glua.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/290wk7l.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i40.tinypic.com/2w21leb.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/inu7uv.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/1zqdfmb.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/a4c685.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2ypkr2h.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/2pzch2c.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/33c4wm8.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/18kfhj.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/20sa8pg.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/352jaqq.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i41.tinypic.com/2qxm4jb.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/34gswgn.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/n6c3so.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2yo4uhu.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/fcoa3l.jpg[/IMG]
-
zdjęć będzie duuuuużo: [IMG]http://i42.tinypic.com/2iqloc8.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/14jncpf.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/20hxa10.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/i74uwx.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/sl2phv.jpg[/IMG]
-
przyjacielska Kropka w typie amstaffa- szukamy domu!
agaga21 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panca']Kropka sie znalazla:multi::multi::multi:koniec zlej passy!!![/quote]:multi: gdzie była? ktoś ją przyprowadził? -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania'] Poza tym musi spacerować w szelkach, ma mniejszą głowę od karku i baaaaarzdo łatwo pozbywa się obroży :cool3:.[/quote] :evil_lol::evil_lol: a to "kark" z niego! -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
paweł jutro będzie miał wizytę, którą przeprowadzi NaamahsChild :cool3: -
Cudna Amstaffka Gliwice-Ma Dom-Zamieszkala z cudnym Luisem
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
śliczności!:loveu: będzie pasowała do luiska! -
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
agaga21 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
no właśnie, na co ona w ogóle jest leczona? przyznam że od początku obserwuję wątek i do tej pory tego nie wiem.(pewnie mi gdzieś umknęło) -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
dostałam maila: [B][I]Jestem zainteresowany wraz z przyszłą żoną tą adopcją i mam pytanie odnośnie załatwienia tych papierów adopcyjnych, ile to potrwa ? Pytam gdyż mieszkamy obecnie w Bolesławcu (na dolnymśląsku) i ta podróż chwile może potrwać. Jeżeli chodzi o nasze warunki to niedawno wprowadziliśmy się do bloku na pierwsze pietro, nie jest to wymażone miejsce dla takiego pieska (suczki), ale generalnie prowadzimy dość ruchliwe życie, gdyż jestem wojskowym i ruch jest wpisany w mój tryb życia. Na weekendy prawie co tydzień jeździmy do Bogatynii (jakieś 80 km od Bolesławca) do rodziców, którzy mają pieska mieszańca i moi teściowie mają dwie suczki owczarka niemieckiego i równierz mieszańca, wszystkie suczki są kochane przez wszyskich. Insteresuje nas Etna, gdyż od dawna podoba nam się ta rasa i praktycznie od zawszę mamy słabość do zwierzątek. Moja dziewczyna ma 3 króliki, 2 suczki i mamy rybki. Prosimy o szybką odpowiedź i wrazie pozytywnego rozpatrzenie tego co napisałem proszę o jakąś propozy cję terminu "adopcji". Oczywiście odpowiemy na jakieś pytania jeżeli zajdzie taka potrzeba, na koniec chcielibyśmy dodać że poprostu zakochaliśmy się w Etnie od pierwszej fotki jaką zobaczyliśmy. Czekamy na odpowiedź i pozdrawiamy :) [/I][/B] odesłałam do asior ;) -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
to są moje niektóre psie aukcje: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=648143321]Przepiękny amstaff Hektor. Porażający smutek. (648143321) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url] [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=655688995]AMSTAFF- SCHOROWANA, WYNISZCZONA...KTO JĄ ZECHCE? (655688995) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url] [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=655259872]AMSTAFF-potężna,łagodna suczka do adopcji (655259872) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url] -
[quote name='Helga&Ares']Facet miłośnik bullowatych(ma nawet tatuaż ze swoim byłym psem na ramieniu), ma ogromny teren przy domu i koniki, pies ma być zawsze przy nim. Jeśli nie dogada się z konikami to ma znajomego behawiorystę. Sunia ma być jego towarzyszką. Chciałby dwa bullowate.[/quote] brzmi obiecująco:cool3: mam nadzieję że ajra wkrótce w nowym domku zamieszka.
-
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='pawel_wrl']Hej dziewczyny, wiecie może coś więcej na temat tej wizyty w poniedziałek?[/quote] kurcze, no...dziewczyna z którą wstępnie rozmawiałam nie dała mi jeszcze potwierdzenia, że na pewno da radę. musimy poczekać aż się odezwie. jeśli jednak nie ona to poszukam kogoś innego. psa przed adopcją czeka jeszcze kastracja:razz: -
to ja trzymam kciuki! też jej robię allegro:evil_lol:
-
Cudna Amstaffka Gliwice-Ma Dom-Zamieszkala z cudnym Luisem
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
ale ty aga zabiegana jesteś! -
Cudna Amstaffka Gliwice-Ma Dom-Zamieszkala z cudnym Luisem
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaci-x']Agnieszka a co Ci świta w główce??:P Myślisz, że da radę w przyszłym tygodniu?? Jutro niedziela więc okarze się czy samochód sprzedajemy. A jak sprzedamy to :( nie wiem czy dam radę transport załatwić. Jak dotąd to chętnych nie znalazłam.[/quote] to śmigajcie po nią jeszcze dzisiaj póki macie auto!:cool3: -
MA DOM! Punta znalazła kochający domek :)
agaga21 replied to xxtruskawaxx's topic in Już w nowym domu
spojrzenie już całkiem inne, juz się nie boi!:multi::loveu: czyli sensownych brak...myślę ze to jest kwestia czasu, na pewno wkrótce ktos odpowiedni ją wypatrzy. -
[quote name='snuszkak']Bazarek dla dixona [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/od-xs-do-m-ciuszkowo-na-hotel-dla-dixona-koniec-17-czerwca-139278/#post12405577[/URL][/quote] super! wielkie dzięki!!!
-
MA DOM! Punta znalazła kochający domek :)
agaga21 replied to xxtruskawaxx's topic in Już w nowym domu
a ja bardzo chętnie zobaczyłabym jakies nowe zdjęcia ślicznotki. czy są jakieś sensowne telefony w sprawie dziewczynki? -
Dorian w typie bull - pojechał do swego domku do Rzeszowa!
agaga21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia&Safi'][B][I]dorian jest sliczny napewno znajdzie domek :):):) [/I][/B][/quote]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: jak ci się nie chce czytać watku to może chociaż tytuł przeczytaj!;);):evil_lol::evil_lol: