-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ojej, to ja nie wiedziałam, ze ona ma cos noe tak z łapką. etna, nie choruj nam! ja nie rozumiem...etna ma na allegro ciągle ok6 obserwatorów, ja dostaję maile, te sensowne odsyłam na telefon do asior i nikt nie dzwoni...??? ci ludzie są niepoważni...za duzy wysiłek, żeby zadzwonić? zawracanie dupy:shake::angryy: -
MONIT zamieszkał u nowych "rodziców" w Gliwicach :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
ale z niego PRZYSTOJNIAK! -
a może zdjęcia jakieś byś powklejała?:cool3: dawno nie widziałyśmy gabi.
-
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
ania wyjechała...czy ktoś odwiedza naszego przystojniaka? -
Najweselszy pod słońcem Amstek w schronisku w Ostródzie
agaga21 replied to ylonne's topic in Już w nowym domu
mają dzwonić państwo którzy znaleźli szatana na allegro! wczesniej pisali do mnie w sprawie hektora, ale hektor ma już domek.brzmią bardzo obiecująco: [B][I]Czy Hektor lubi koty? oboje z narzeczonym mamy 2 kotki i jednego kocurka Perła jest znaleziona Balbinka adoptowana przezemnie (z fundacji ZWIERZĘTA KRAKOWA z M1) a narzeczony z tej fundacji adoptował kocurka Rufuska mamy 3 poziomowe mieszkanie 109m z czego ok 40 jest przeznaczone pod gabinet masażu który prowadze. Chcielibyśmy adoptować psa spokojnego dużego takiego który będzie fajnym towarzyszem zabaw i spacerów. W okolicy jest park i łąka gdzie spokojnie możemy wyprowadzać psa gdzie może się wybiegać. Pozdrawiam[/I][/B] dziś napisali: [B][I]Pisałam wczoraj do pani w sprawie Hektora a dziś oglądaliśmy z Darkiem Szatana i na tego psa zdecydowalibyśmy sie jeżeli to tylko możliwe [/I][/B] odpisałam pani, żeby dzwoniła.wytłumaczcie jesli zadzwoni stan prawny psiaka. trzymam kciuki! p.s. tylko czy szatan spełni warunki i zaakceptuje koty? -
ja zaglądam ale niestety niewiele mogę:-( cieszę się, że sunia zdrowieje.
-
bullowata Żabka zabrana z Ostatniej Szansy szuka domu!
agaga21 replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
biedna maleńka:-( jak ta łapinka musi ją bolec -
[quote name='jaco-placo']Dam 20 zyla co miesiąc,Agata podaj numer konta ,aha no i przypominaj mi na pw ze płacic juz czas ,za nia i za Barona,ja głowy nie mam.Kiedy ja chcecie zabrac ?[/quote] bardzo ci dziękuję!!:loveu: dane do wpłaty: [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]numer konta podajemy na pw[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
-
Przepiękny Kaukaz skrzywdzony przez ludzi - ZNOWU potrzebuje pomocy!
agaga21 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='mosii']eeee no :oops: co racja to racja:roll: Kupka była rzeczywiscie wielkosci 2 paznokci, ucha nie udało mi sie zakropic dzisiaj:shake: nie dał sobie a nie mialam sumienia go wiązac:shake: dupa mam słabość do tego psa... Kaszmir nie bardzo do niego na razie pasuje, raczej Drut Kolczasty:lol: bardziej mi sie kojarzy:lol: jutro jestem u weta, wezme antybiotyki, cos do oczu, Lubie agresory, lubie pracowac z agresywnymi psami,z kazdego rottweilera zrobie misia ale Kaszmir nie jest agresywny, jest nieodgadniony... tylko te oczy jego... sa niesamowite, przerazające, pełne wymowy, ale ja jeszcze nie umiem nic z nich wyczytac... trafiła kosa na kamień:roll:[/quote] mosii...to chyba będzie TWÓJ pies, coś mi się tak wydaje. -
co z bunią?:roll:
-
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='NaamahsChild']Ja mogę bazarek zrobić jak wyskrobię jeszcze pare rzeczy..[/quote] suuuuper!:loveu: -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
jak będą deklaracje to można działać ale zobaczcie cioteczki jak ostatnio z deklaracjami krucho:-( ja to bym chciała pomóc wszystkim tym najbiedniejszym pieskom ale nie stać nas...my nawet żadną fundacją nie jesteśmy...mamy tyle co użebramy:oops::oops: -
[quote name='eski']Już jestem :) Oczywiscie, ze chętnie przekazę te rzeczy, które zostały z bazarków Pirata dla Mai (o ile tak można... ale chyba można tak zrobic, prawda ?) Myślę, że może i coś tam nowego mogłabym dołożyc. Problem tylko taki, że te wszystkie bazarki wyczarowała nam Selenga. Ja chyba jeszcze nie potrafiłabym sama zrobic bazarku. Jeśli wiec Selenga lub ktoś inny zrobiłby bazarek to byłoby super. Zapytam Selengę, może zgodzi się...[/quote] super! dzięki wielkie.jak selenga nie pomoże to ja pomogę wystawić bazarek.
-
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='NaamahsChild']Za późno.. Ale może inne astki? Ja mam Watsona:roll:[/quote] odesłałam ich na "moje bullowate" na naszej klasie: [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/19398638"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL] a watsona nie widziałam...podeślesz link? -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
dostałam dziś wieczorem 2 maile z zapytaniem o hektorka:evil_lol: -
była wizyta?:cool3:
-
jedyne co mogę zrobić to banerek... [URL="http://tiny.pl/3d73"][IMG]http://i43.tinypic.com/xp60k6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/3d73"][IMG]http://i44.tinypic.com/2dwf7f9.jpg[/IMG][/URL]
-
Mona w typie ast. Mistrzyni agility za TM.
agaga21 replied to kuba123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak się suńka zaaklimatyzowała w nowym miejscu?