Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. ojej, to ja nie wiedziałam, ze ona ma cos noe tak z łapką. etna, nie choruj nam! ja nie rozumiem...etna ma na allegro ciągle ok6 obserwatorów, ja dostaję maile, te sensowne odsyłam na telefon do asior i nikt nie dzwoni...??? ci ludzie są niepoważni...za duzy wysiłek, żeby zadzwonić? zawracanie dupy:shake::angryy:
  2. dzięki karolcia!! pies jest piękny.mam nadzieję, że szybko uda się odbudować jego zaufanie do ludzi i znajdziemy mu super dom!
  3. tak bym chciała, zeby w koncu ktoś znalazł sposób na fionkę...i żeby pozbył się jakims cudownym sposobem tego wszystkiego co z niej wyłazi każdym kawałkiem tego umęczonego ciałka... a ci co patrzą na nią z odrazą niech lepiej uważają, bo i oni mogą zachorować na coś o wiele gorszego:angryy:
  4. a może zdjęcia jakieś byś powklejała?:cool3: dawno nie widziałyśmy gabi.
  5. ania wyjechała...czy ktoś odwiedza naszego przystojniaka?
  6. przykre to, że nikt nie chce pomóc tej suni...wszyscy o niej zapomnieli:-(
  7. mają dzwonić państwo którzy znaleźli szatana na allegro! wczesniej pisali do mnie w sprawie hektora, ale hektor ma już domek.brzmią bardzo obiecująco: [B][I]Czy Hektor lubi koty? oboje z narzeczonym mamy 2 kotki i jednego kocurka Perła jest znaleziona Balbinka adoptowana przezemnie (z fundacji ZWIERZĘTA KRAKOWA z M1) a narzeczony z tej fundacji adoptował kocurka Rufuska mamy 3 poziomowe mieszkanie 109m z czego ok 40 jest przeznaczone pod gabinet masażu który prowadze. Chcielibyśmy adoptować psa spokojnego dużego takiego który będzie fajnym towarzyszem zabaw i spacerów. W okolicy jest park i łąka gdzie spokojnie możemy wyprowadzać psa gdzie może się wybiegać. Pozdrawiam[/I][/B] dziś napisali: [B][I]Pisałam wczoraj do pani w sprawie Hektora a dziś oglądaliśmy z Darkiem Szatana i na tego psa zdecydowalibyśmy sie jeżeli to tylko możliwe [/I][/B] odpisałam pani, żeby dzwoniła.wytłumaczcie jesli zadzwoni stan prawny psiaka. trzymam kciuki! p.s. tylko czy szatan spełni warunki i zaakceptuje koty?
  8. ja zaglądam ale niestety niewiele mogę:-( cieszę się, że sunia zdrowieje.
  9. biedna maleńka:-( jak ta łapinka musi ją bolec
  10. [quote name='jaco-placo']Dam 20 zyla co miesiąc,Agata podaj numer konta ,aha no i przypominaj mi na pw ze płacic juz czas ,za nia i za Barona,ja głowy nie mam.Kiedy ja chcecie zabrac ?[/quote] bardzo ci dziękuję!!:loveu: dane do wpłaty: [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]numer konta podajemy na pw[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
  11. [quote name='mosii']eeee no :oops: co racja to racja:roll: Kupka była rzeczywiscie wielkosci 2 paznokci, ucha nie udało mi sie zakropic dzisiaj:shake: nie dał sobie a nie mialam sumienia go wiązac:shake: dupa mam słabość do tego psa... Kaszmir nie bardzo do niego na razie pasuje, raczej Drut Kolczasty:lol: bardziej mi sie kojarzy:lol: jutro jestem u weta, wezme antybiotyki, cos do oczu, Lubie agresory, lubie pracowac z agresywnymi psami,z kazdego rottweilera zrobie misia ale Kaszmir nie jest agresywny, jest nieodgadniony... tylko te oczy jego... sa niesamowite, przerazające, pełne wymowy, ale ja jeszcze nie umiem nic z nich wyczytac... trafiła kosa na kamień:roll:[/quote] mosii...to chyba będzie TWÓJ pies, coś mi się tak wydaje.
  12. majusiu, kochana...może niedługo ci się poszczęści. czy ktos zadeklaruje choć 10-20 zł?
  13. co z bunią?:roll:
  14. [quote name='NaamahsChild']Ja mogę bazarek zrobić jak wyskrobię jeszcze pare rzeczy..[/quote] suuuuper!:loveu:
  15. jak będą deklaracje to można działać ale zobaczcie cioteczki jak ostatnio z deklaracjami krucho:-( ja to bym chciała pomóc wszystkim tym najbiedniejszym pieskom ale nie stać nas...my nawet żadną fundacją nie jesteśmy...mamy tyle co użebramy:oops::oops:
  16. [quote name='eski']Już jestem :) Oczywiscie, ze chętnie przekazę te rzeczy, które zostały z bazarków Pirata dla Mai (o ile tak można... ale chyba można tak zrobic, prawda ?) Myślę, że może i coś tam nowego mogłabym dołożyc. Problem tylko taki, że te wszystkie bazarki wyczarowała nam Selenga. Ja chyba jeszcze nie potrafiłabym sama zrobic bazarku. Jeśli wiec Selenga lub ktoś inny zrobiłby bazarek to byłoby super. Zapytam Selengę, może zgodzi się...[/quote] super! dzięki wielkie.jak selenga nie pomoże to ja pomogę wystawić bazarek.
  17. [quote name='NaamahsChild']Za późno.. Ale może inne astki? Ja mam Watsona:roll:[/quote] odesłałam ich na "moje bullowate" na naszej klasie: [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/19398638"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL] a watsona nie widziałam...podeślesz link?
  18. dostałam dziś wieczorem 2 maile z zapytaniem o hektorka:evil_lol:
  19. była wizyta?:cool3:
  20. jedyne co mogę zrobić to banerek... [URL="http://tiny.pl/3d73"][IMG]http://i43.tinypic.com/xp60k6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/3d73"][IMG]http://i44.tinypic.com/2dwf7f9.jpg[/IMG][/URL]
  21. jak się suńka zaaklimatyzowała w nowym miejscu?
×
×
  • Create New...