karolcia!!!udało ci się!gratuluję, nawet nie wiesz jak bardzo, bardzo się cieszę!!!!:multi::multi:
udało ci się i mam nadzieję że teraz jak najczęściej będziesz brała go na spacerek. powiedz, jak zareagował ? jak się zachowywał?
psiak jest piękny! w ogóle bym nie powiedziała ze to ten sam grand.